Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sétáljunk a babával! fórum

Sétáljunk a babával! (beszélgetős fórum)


14. maya80
2008. júl. 16. 08:55
Sokat kell kint lenni.
2008. márc. 10. 16:02
IGEN MINNÉL TÖBBET A FRISS LEVEGŐRE VELE.
2007. jún. 25. 20:52
Igaz, hogy az én kisfiam már 2 éves lesz, de amikor megszületett 2005. augusztusában, 1 hétig nem mentünk ki csak az erkélyajtó elé tettem, hogy levegőzhessen. Utánna 1 hétig az erkélyen voltunk, és a 3 héten már kint sétáltunk, amennyi belefért. Nagyon sokat aludt az erkélyen. Még télen is volt, hogy 4-5 órát. Ha jól fel van öltöztetve, akkor nem fázik meg, de azért azt sem kell túlzásba vinni :) A védőnő mindig leszidott, hogy 2 óránál többet ne hagyjam kint, de én nem törődtem vele. Ha éhes, vagy ha fázik úgy is felkel, és nem alszik nyugodtan. Viszont akkor sem ha melege van. Miután felébredt behoztam 2-3 órára, és még egyszer kiraktam délután is 4-5 órára. Ekkor 3 hónapos volt. Imádott kint aludni. Nem kell félteni őket, nem cukorból vannak :))))
11. dee
2007. jún. 24. 15:06
Balázs 2 hónapos és 3 hetes.Reggel 9-től este nyolcig-kilencig kint vagyunk a teraszon.Csak enni megyünk be.Van kint utiágy,nagyon élvezi a gyerek.Ha hideg van is ki kell menni,max jobban felöltöztetem.
2007. jún. 24. 15:01
Szerintem amennyi belefér az időtökbe
2007. máj. 6. 11:36
hát az én kisfiam ha nem mehet ki a levegöre nem lehet vele birni nagyon igényli hogy sétáljunk van ugy hogy naponta kétszer is menni kell vele.:)
2007. ápr. 9. 06:49
KÖSZI A VÁLASZOKAT, KICSIT BIZONYTALAN VOLTAM AZ IDÖVEL KAPCSOLATBAN. NEKÜNK NAGYON JOT TESZ A LEVEGŐ, MINDIG MEGNYUGSZIK TÖLLE.
2007. ápr. 7. 16:58

Szia

A véleményem,hogy ha jó az idö egész délelött vagy egész délután is kint lehetsz vele.Én nekem mindig könnyebb volt kint a levegön mindkét gyerekkel,mint ,hogy itthon a házban üljek.És nagyon kell nekik a friss levegö,és jót tesz nekik a friss levegön való alvás.Még most is 4-5 órát sétálok a fiammal pedig már lassan 2 éves lesz a nyáron.

6. benvik (válaszként erre: 5. - Katica979)
2007. ápr. 7. 15:26
Nyugodtan vidd ki, meg fogja szeretni. Egyébként látogass be az "Újdonsült anyukák" topicba. Rengeteg jó tanácsot lehet kapni.
2007. ápr. 7. 14:45
Ó már én is úgy tervezem,hogy kiviszem és ha sír akkor is kintmaradunk.Kiveszem a kocsiból megnyugtatom és punk-tum!!!:-)
4. benvik (válaszként erre: 3. - Katica979)
2007. ápr. 7. 13:43

Szia!

Az öltözködés nekünk sem megy simán, de amint kiérünk a levegőre megnyugszik, és bevágja a szunyát. Eleinte volt egy kis sírás, de egy hét alatt megszokta, és már az a baj, ha rossz idő van, és nem megyünk sétálni. A levegő csodákra képes. Azóta éjszaka is sokkal jobban alszik.

2007. ápr. 7. 12:54
Sziasztok!Az én kisfiam Kolos 2 hónapos.Ha szeretném kivinni akkor hevesen ellenkezik.Ordítva sír,céklavörös fejjel szedem ki a cumójából,és alig tudom megnyugtatni.Létezik hogy utál frisslevegőn lenni?
2007. ápr. 7. 09:42

Szia!

Én ha jó idő van, akár 6 órát is kint altatom a babát, és nagyon élvezi. Csak enni viszem be a lakásba. Amikor kirándulunk, akkor pedig a kocsiban eszik egyszer, és a következő etetésre jövünk csak haza.

2007. ápr. 6. 16:47
Mennyit lehet kint lenni a levegön 2-3 hónapos babával?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook