Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Kinek mi a tapasztalata Dr. Seres László (Szeged) szájsebésszel kapcsolatban?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Anthico2013-08-08 08:43
Attól függ, hova mész, mert ha jól tudom, 2 magánrendelője is van. Az is lényeges, hogy műteni kell, vagy annyira kint van a fog, hogy rendesen ki tudja húzni. Utóbbi nekem 10.000 Ft volt 1 éve a Kocsis András fogszabályzó centrumban. Ha íny alatt van, vagy a csontban még, az drágább.
(válasz Netti1 3. hozzászólására)

3. Netti12013-08-08 08:23
Helló!
Én most készülök hozzá bölcsességfog kivételére. Azóta valami tapasztalat? Tudja valaki mennyibe fog kerülni?

2. Anthico2009-12-16 17:45
Most készülök bejelentkezni hozzá. Kaptam egy ajánlást, de szájsebész terén nagyon óvatos vagyok :S Annyi rosszat hallok,látok, kinek h rontják el :S
Én a 4 rosszul növő bölcsességfogammal akarom felkeresni. Aki ilyen problémával volt vele, mennyibe kerül egy húzás vagy egy műtét?

1. Anthico2009-12-16 17:44
Kinek mi a tapasztalata Dr. Seres László (Szeged) szájsebésszel kapcsolatban?