Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek terhes lehetek?! fórum

Szerintetek terhes lehetek?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 2. 16:29

Szia!

Hát, azóta már kiderült, hogy tévedés volt, és nincs baba. Karácsonykor megjött. :-(

Na, talán majd az idei évben. :-)

2009. dec. 31. 18:40

igen, úgy néz ki, kisfiú.

Biztos nem volt második csík? azóta mi a helyzet?

66. encsibaba (válaszként erre: 64. - 1eb84e4bad)
2009. dec. 22. 12:33
Fiút vársz?
65. encsibaba (válaszként erre: 59. - Magil)
2009. dec. 22. 12:32

Szerintem is ott volt az a második, halvány csík... :-)

DE! Tegnap este teszteltem ismét Lily-vel, és semmi. Nem volt második csíkom. :-(

DE! A mensim még mindig nem jött meg...

64. 1eb84e4bad (válaszként erre: 58. - Encsibaba)
2009. dec. 21. 22:35

az a csík ott van... ez egy pozitív terhességi teszt!

Nekem is ilyen volt az első. Most 31 hetes vagyok.

2009. dec. 21. 10:50
Azért hagytam abba, kisebb szívproblémám volt, extrasystole, ilyen heves szívdobogás érzés meg hasonlók. Olvastam a tájékoztatón, hogy a gyógyszert nem szabad szedni ilyen tünetek mellett. Máskor havonta többször előfordult, mióta abbahagytam, fél év alatt volt talán 2x! Szerintem várok még egy hetet, akkor tesztelek. Az 50 napos ciklus kicsit furi lenne. Nem tudom, hogy fogadnék egy babót. Örülnék, meg nem is. Szeretnék már nagyon, dehát a karrier...DE ha még is jön, hát jöjjön :)
62. a1baa7edcc (válaszként erre: 60. - C064fd71b1)
2009. dec. 20. 21:44
Csinalj egy tesztet! Lehetseges mindketto.
61. ae920c90e4 (válaszként erre: 60. - C064fd71b1)
2009. dec. 20. 21:40
Lehetsz terhes, de egyáltalán nem biztos, ha 45 napos ciklus már fordult elő. Szerintem tesztelj, mert addig csak tépelődsz, meg stresszelsz. Hogyhogy abbahagytad a bogyit?
2009. dec. 20. 21:37

Sziasztok!


Aki tud segítsen! Lehet hogy terhes vagyok? Nyáron abbahagytam a gyógyszert! Azóta pharmatex krémmel védekezünk. A mensim, mióta nem szedek gyógyszert, elég rendszertelen. Volt már 45 napos ciklusom is, de átlagosan azóta 33. Eddig minden hónapban attól tartottam, hogy terhes vagyok. Mensi előtt egy héttel kb. szokott fájni a cicim. Most a 40. napon vagyok, de még nem jött meg, semmi fájdalom. A hasam szúrkál néha, de nem mensis fájdalom. 2-3 napja van erősebb sárgás folyásom :S Ha egy héten belül nem jön meg...szerintetek 47 vagy annál több napos ciklus lehet? Vagy terhes vagyok? Félek tesztelni :S

59. Magil (válaszként erre: 58. - Encsibaba)
2009. dec. 20. 18:33
Én is megnéztem a képet, én láttam rajta a második csíkot, nekem is az második tesztem ilyen volt (5 nap késés után, az első negatív lett), és aztán a harmadik és a negyedik sem volt sokkal erősebb, mégis most töltöttem a 27. hetet... Szerintem menj el egy orvoshoz, ő majd megmondja biztosra.
58. encsibaba (válaszként erre: 57. - Ff36256613)
2009. dec. 19. 20:08
De nem csak én látom ott a második csíkot... :-S
2009. dec. 19. 17:51

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni, de a fényképen a teszt egyértelműen negatív:(

Tudom, hogy lelki szemeid elött két csík van, de ez most nem az, de ne csüggedj, nem sokára biztosan összejön, csak ne idegeskedj ezen, és akkor biztos a siker!!!!

56. encsibaba (válaszként erre: 55. - 1eb84e4bad)
2009. dec. 19. 09:38
Igen, eltelt a 3 nap, és ma reggel teszteltem is egy Gabriellel - korán kezdtem a Patikában - , de ez a teszt isnegatív lett... Bár még mindig nem jött meg...
2009. dec. 19. 08:07
encsibaba, tesztelj szerintem megint. Már 3 nap eltelt végülis:)
2009. dec. 18. 23:07
Nekem szerdán már este meg is jött a mensim :)Szóval ez csak annak a jele volt. Igen, lehet, hogy nekem is a stresszes időszak és idegeskedés miatt volt.
2009. dec. 18. 09:32
Na, még mindig semmi jele a mensinek... Hmm...
52. M.I.A. (válaszként erre: 50. - Ninanina)
2009. dec. 16. 20:04
Nekem is rendszertelenül jön meg általában. Legutóbb nekem is hasonló hasfájásom volt és aztán meg is jött elég nagy mennyiséggel:S a stressz, vagy esetleges felfázás is kiválthatja. Nálam inkább akkor szokott ilyen lenni,mikor nagyon ideges időszakon vagyok túl, vagy éppen benne.
51. encsibaba (válaszként erre: 50. - Ninanina)
2009. dec. 16. 17:18
Akár ahhoz is köze lehet, szerintem mindenképp vegyél te is egy tesztet, hiszen neked régebben volt mensid, mint nekem. Bár nekem van, hogy 1-2 hét múlva megjön, van hogy csak 1-2 hónap múlva... De tesztelni érdemes, bár a stressz is befolyásoló tényező.
2009. dec. 16. 15:47

Sziasztok!

Nekem mindig rendszertelenül jön meg a mensesem, általában 30-39 nap telik el a két menses első napja között. Legutóbb nov 9-én jött meg, ma pedig dec 16-a van. Reggel arra ébredtem, hogy nagyon nagyon fáj a hasam, igazából nem teljesen úgy, mint mielőtt meg szokott jönni. De ennyire még életemben nem fájt a hasam, és egészen a hasam lejalján. A végén teljesen hányingerem is lett, de nem hánytam végül, "csak" öklendeztem. Ezzel el is múlt a kb 20 percig tartó fájásom. Tegnapig azt hittem, h azért is késik, mert durva vizsgaidőszakom van és az elmúlt 1 hétben nagyon stresszeltem emiatt.

Szerintetek mi lehet ennek az oka? Köze van ennek terhességhez vagy vmi egész más?

Köszönöm előre a választ!!

2009. dec. 16. 14:48

Egy van, de annak inkább nem . a bátyám volt felesége.

Bár ha jobban belegondolok, a lányommal amikor kb 9 hetes terhes voltam, volt egy autóbalesetünk, engem be is vitt a mentő a kórházba a baba miatt,h biztosan nincs-e semmi baja. És azt mondták, no para, mert még mélyen van, nem érzett semmit belőle. Vagyis ha van is, még ő is mélyen lenne?

Amúgy ebből a balesetből, ahol megrántott az öv (jobb mell felett), ott nagyon fájt hetekig, be is volt lilulva, most meg ott van egy anyajegye a lányomnak. :-)

48. gyebitimi (válaszként erre: 45. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 14:46

Hát igen ez elég nehéz.

Szerintem ne változtass semmin.Vagy valahogy tereld el a kislányod figyelmét.


Nekem 1 éves a kislányom és most vagyok 26 hetes terhes.Semmin nem változtattam,muszáj vagyok emelgetni,cipelni,kúszni-mászni vele a földön.És szerencsére nem volt gond idáig!Kop-Kop!


Nincs valami eü-s ismerősöd akinek leadhatnál vizeletet?

47. encsibaba (válaszként erre: 46. - Gabcsi8080)
2009. dec. 16. 14:46
Ezt már próbáltam, dehát gyerek... épp azt teszi, amit nem szabad. Mikor mondom neki, hogy fáj valami, akkor ad rá puszit, majd folytatja... Nehéz dió egy 21 hónapossal. :-)
46. gabcsi8080 (válaszként erre: 45. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 14:45

Mondjuk ez valóban nem könnyű és furcsán nézne rád a lehet szó hallatán.

Valami más játékkal nem tudod lekötni??Csak pár napig, vagy azt mondod, hogy fáj a derekad és most nem megy a lovaglás??Tudom nem szép dolog mellé beszélni de ha baba van akkor vigyáznod kell magadra.

2009. dec. 16. 14:37
Igen, de a kislányomat nem akarom fölöslegesen összezavarni - megvannak a jól bevált dolgok, napi rituálék. Nem szívesen zökkenteném ki ebből. Ilyen pl. anya hátán lovaglás, stb. Ha hirtelen nem engedek neki semmit, azt nem értené. De ha van baba a dologban, akkor letiltom, és meg tudom neki magyarázni. Ezt a lehetet hogy értessem meg vele?
44. gabcsi8080 (válaszként erre: 43. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 14:25
Szerintem az a biztos, ha változtatsz ezeken amíg nem tudod biztosra mi újság. :)
43. encsibaba (válaszként erre: 42. - Gabcsi8080)
2009. dec. 16. 14:19

Igen tudom, ezt már egyszer átéltem a kislányommal, de akkor sem volt egyértelmű az elején. És hát most nem tudom mi van. Többek között azért is érdekel a véleményetek, mert ha baba van, akkor változtatnom kell 1-2 dolgon a mindennapokban. Pl. a lányomat a napi sétánál át kell variálni, hiszen közel 20 kg babakocsistul, és a 3. emeleten lakunk, ahol nincs lift...

Vagyis nem mindegy a kérdés...

42. gabcsi8080 (válaszként erre: 40. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 14:11
Köszi a gratulát :)
41. gabcsi8080 (válaszként erre: 40. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 14:10

Én sem győztem feltalálni magam :) mikor kitaláltam mit csinálhatnék már a következőn gondolkodtam, hogy ne azon járjon az eszem, hogy lehet ott van pindurka :)


Nem egyszerű, de ez az időszak másról sem szól :)

40. encsibaba (válaszként erre: 39. - Gabcsi8080)
2009. dec. 16. 13:55

Kösz a biztatást, de nem nagyon megy, bár így is telik az idő...

Neked pedig gratulálok. :-)

39. gabcsi8080 (válaszként erre: 36. - Encsibaba)
2009. dec. 16. 12:32

Hú de emlékszem ezekre a napokra (19 hetes kismama vagyok)....én a 15. napon teszteltem halvány de egyértelmű két csíkot.

Max. egy hetet várj még és reggeli első pisilésnél csináld meg.

Addig próbáld terelni a figyelmedet, mást nagyon nem tudsz tenni és figyeld a jeleket.Hátha valami irritálja az orrod vagy ilyesmi.

Terelni a legnehezebb tudom de kitartás. :)

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook