Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Előtakarékossági lakások? fórum

Előtakarékossági lakások? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 18. 22:16

Állandó lakcím kell, az ideiglenest csak albérleti szerződéssel fogadják el, de akkor is az állandót nézik.

A kutya nem fog kimenni ...

2012. okt. 12. 10:42

Sziasztok!

Nálunk ez egyik rokonom szeretne ilyen lakásba költözni.

Elolvastam a pályázatot,hogy mi alapján döntenek.Van egy olyan rész,hogy lakhatási körülmények,

· életvitelszerű győri tartózkodásának kezdete,

A lakhatási körülmények alatt azt azt kell érteni,hogy kimennek hozzá és megnézik,hogy hol lakik? Elmennek a szülői házhoz és megnézik,hogy ott elférnek e vagy sem? Hozzánk akarna bejelentkezni tartózkodási címre úgy,hogy nem is lakik nálunk,mondjuk nem is engednénk.Milyen lakcím kell hozzá,állandó vagy tartózkodási hely? Előre is nagyon köszi a választ!

2010. jan. 8. 18:58

Szia!

Nah, pont oda kaptunk mi is lakást!

Milyenben laksz? Milyen ott lakni? Nekem elég nyomasztónak tűnik a környék, meg maga a ház is. Nagyon látszik rajta, hogy munkásszálló volt!

2010. jan. 6. 19:57
Mi múlt évben költöztünk be Győrben a Mészáros Lőrinc utcai előtakarékos lakásba. A lakást úgymond felújítva kaptuk meg,tehát ki volt meszelve és nem kellett semilyen padlót vagy szőnyeget lerakni,mert szép volt az is és nem volt felszedve. 5 év múlva ugyanebben az állapotban kell visszaadnunk.
2009. dec. 25. 21:38

Köszönöm szépen!

Kellemes karácsonyt Neked is!


[link]

8. huanita80 (válaszként erre: 6. - Frencsuri)
2009. dec. 22. 18:30
Hát ez az.Lehet szerencsétek lesz és nem garzont kaptok!Legyen úgy!Boldog karácsonyt.
2009. dec. 19. 18:21
A Zöld utcai lakások között is sok az egyszobás! :( Pedig úgy vágyok arra a környékre! :( :)
2009. dec. 19. 18:19

Úristen! 27 évesek vagyunk mind ketten, s úgy terveztük, hogy majd az új lakásba fog születni a gyerek! De ha egy sima garzonba tesznek minket, akkor arra megint nem tudunk alapozni. Hát akkor azt nem veszik figyelembe, hogy az ember nem akarja az életét örökké kettesben letölteni, hanem szeretne gyarapodni? Ez azért elkeserítő!!!

A Szent Imrén lakik az egyik ismerősünk is, ők nagyon szeretnek ott lakni. Az övüké elvileg egy szobás, csak volt egy nagy étkező részük a főző fülkéhez, s mikor jött a gyerek (még a holdban volt, mikor odaköltöztek :) ), akkor alakították át gyerekszobává! Akkor nekik csak szerencséjük volt!

2009. dec. 18. 10:59

Van egy szobás és nem akarlak elkeseriteni,de oda teszik a párokat akiknél nincs gyerek.Ha már van tuti nem olyat adnak.Ezen izgultam én is,de nekünk megvolt már a gyerek.De hülyeség mert 5 év alatt 2 gyerket is lehet vállalni és akkor oda a garzonba........?De ez van.Mi a Szent Imrén lakunk.A garzonok a Szigetin vannak úgy tudom.

amikor megkapod a lakást a beton van csak lent,azt teszel rá amit akarsz,de 5 év múlva fel is kell szedned.Ezért van a beton a köv. lakónak.Meg vissza kell festeni a falakat fehérre.

2009. dec. 16. 09:46

Mármint pontosítok: Van olyan, ami egyszobás?

Így kérdőjellel :)

2009. dec. 16. 09:45

De jó!

Mi is győriek vagyunk! Nagyon bíztam benne, hogy lesz más is innen!

Most pályáztuk másodszorra, s tegnap küldték ki a sorszámunkat. A 6-ost kaptuk, s így szerintem ebben a félévben tuti költözünk.

Van olyan, ami egy szobás. Mert ettől félünk rettenetesen. Most egy szobás albérletben lakunk, s szeretnénk gyereket, de még nem adhattuk be úgy, hogy 3-an vagyunk, mert még nem vagyunk annyian.

Az mit jelent, hogy a szőnyegpadlót nekünk kell lerakni? Mármint mi van a padlón beköltözéskor?

De jó, hogy feltettem a kérdést! :) Merre laktok?

2009. dec. 16. 09:09
Szia.Mi ilyenben vagyunk.Itt győrben olyan állapotban kapod meg az előző lakótól hogy fehérre vannak festve a falak és az ajtók,ablakok.Műpadlót,szőnyegpaadlót neked kell raknod.A miénk 1+2fél szobás,a másik tipus 1+félszobás.Pénz szempontból jó mert nem albérletre költöd,hanem magadnak rakod azt az összeget.
2009. dec. 16. 08:58

Sziasztok!

Aki tud, segítsen nekem! :)

- Mi a véleményetek erről az előtakarékossági lakásról?

- Milyen állapotban vannak?

- Általában mekkorák szoktak lenni?

Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook