Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy éves totyogó számára milyen cipőt/csizmát vegyek ami egészséges a kicsi lábacskái számára? fórum

Egy éves totyogó számára milyen cipőt/csizmát vegyek ami egészséges a kicsi lábacskái számára? (tudásbázis kérdés)


12. homern
2010. jún. 18. 15:42
Kemény padlóra(járólap,parketta stb..)keményebb tapút,de ne legyen belül harántemelő.Rendesen kell tartania a bokáját.Superfit kiscipők nekem pl nagyon tetszenek.Puhatalpút inkább csak fűbe,homokba,kis kavicsos terepre.Ahol mezítláb járatnád,de azért félted a pici talpát.
11. Göbe
2010. jún. 18. 14:02

Nekünk az Elefanten vált be, a talpa hajlékony és lényeges a magas sarokrész, hogy tartsa a bokáját.

A Siestával Nekünk is a kemény, merev talp volt a problémánk, első cipőnek nem ajánlanám, később talán.

10. Azurit
2010. jún. 18. 13:54

A Zetpol-Lengyel márka-is nagyon jó,csak szövet(,de egyszer bőrt is láttam).

Inkább száraz,melegebb időben jók,vagy a lakásban.

Orvosilag is elismert a kialakítása és olcsóbb mint a Siesta.(2200.-volt a lányom cipőcskéje)

A lányom is ebben tanult meg lépegetni :)

Én a tesz-vesz oldaláról szoktam venni.

Van belőle szandál és félcipő is.

9. Ekka
2009. dec. 16. 15:16
A talpa pedig legyen nagyon hajlékony, mi pont olyat hordtunk annak idején, mint amiről Gavrilo is írt:)
8. Ekka
2009. dec. 16. 15:15

Mindegy, csak ne legyen betétes, mert azzal elkényelmesednek a kis izmocskák!!!!!

Siestát pl. járni tanuló gyerekeknek nem is ajánlják!

2009. dec. 16. 14:27
Van téli, szörmévelbélelt változata is- most találtam a neten. Tündérien néznek ki és végtelenül egészségesek- sokkal jobbak, mint a keménytalpúak.
2009. dec. 16. 14:22
Lakásba semmiféle képp ne vegyél keménytalpú siseta jellegűt- a legújabb kutatások szerint inkább a puhatalpú cipő jó a babáknak a járás tanuláshoz. Persze ebben a hideg időben ezek kintre már nem jók, bár lehet hogy van téli változatuk is.
5. evetke67 (válaszként erre: 4. - Caryna)
2009. dec. 16. 06:31
Amíg kialakulóban van a lábuk, nagyon fontos a jó kialakítású cipő, szerintem is a siesta betétes sz optimális. Szerintem jobb gyerekcipőboltokban bárhol kapsz. (Kínait véletlenül se vegyél, mert ez nem felel meg egy ilyen pici lábnak!)
2009. dec. 15. 21:52
Hol kaphatók? Milyen cipőboltokban keressem?
2009. dec. 15. 21:51
Nálunk Falcon volt és szerintem jó,még talán árban is.mindenkimást mond.
2009. dec. 15. 21:49

siesta, vagy hasonló gyogy talput!


Drágák ugyan, de megéri!

2009. dec. 15. 21:48
Egy éves totyogó számára milyen cipőt/csizmát vegyek ami egészséges a kicsi lábacskái számára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook