Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hátfájás Sos!!!! fórum

Hátfájás Sos!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
15. Leevee
2010. júl. 13. 11:18

A felfújható ülőpárnákról már hallottam, egyet ki is próbáltam. De igazából azt hiszem, hogy azok nem segitenének az állapoton, először valami terápiás kéne.

Akkor azokra a masszázsfotelekre gondolsz, amiket a plazákban ki lehet próbálni? Olyat lehet venni is?

2010. júl. 12. 13:35

Pedig a fitness labda is nagyon jó, és azok a felfújható párnák, amiket székre lehet tenni és azon ülni egész nap.


Dehogy arra az ágyra gondolok!!!

Vannak masszázságyak, amikben jáde kövek mozognak. A jáde köveket Ázsiában istenitik, nagyon jó hatásuk van! Több program van rajtuk és lehet az erősséget is állitgatni, kinek mi a megfelelő.

Vannak ugyanilyen masszázsfotelek is, azok is jók, ha naponta használja az ember.

13. Leevee
2010. júl. 7. 13:17
A fitness labdát próbáltam, otthonra is vettem, de bevallom, kicsit lusta vagyok használni. Ez a masszázságy dolog micsoda? De nem a masszőrök ágyára gondoltál, amin dolgoznak, ugye?
2010. júl. 1. 10:56

Szia!

Ne haragudj, hogy ezt irom, de eléggé dilis vagy! Nem szabad egyből munka után gyúrni! Előtte lazitani kell. Személyi edző vagyok, úgyhogy tudom. A lazitást csinálhatod például fitness labdával, vagy egy masszázsfotel, masszázságy is nagyon jó ilyenkor.

Hajni

11. Leevee
2010. jún. 29. 15:59

Hahó! Nem ir már ide senki? :(

Pedig de jó lenne valakivel megvitatni a témát! Múltkor kipróbáltam, hogy munka után elmegyek edzeni. Konkrétan rosszabb lett a hátam, pedig személyi edzővel csináltam. Akkor az edző nem értett a munkájához, vagy nem érdemes munka után edzeni menni? Várnék még mindig ötletet!

10. Leevee
2010. jún. 17. 15:52
Sziasztok! Irodai munkát végzek, egész nap ülök, viszont energiám és időm már nem nagyon marad, hogy sportoljak utána. A hátam miatt lenne fontos, ami "kellemesen" elgémberedik a nap folyamán. Tudtok valami jó ötletet adni, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy 60 évesen ne a földet bambuljam a hátam miatt?
9. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2010. ápr. 27. 13:29
flector granulátum...inni kell és jobb mint bármi,én már csak tudom:)
8. manul (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2009. dec. 16. 06:13
Aflamin és Mydeton,a háziorvosnál fel lehet ratni,a Mydeton izomlazító az Aflamin fájdalomcsillapító.Nekem ezek használtak!
7. 9cb35398ff (válaszként erre: 2. - 3374d74025)
2009. dec. 15. 21:24

sziasztok sorstársak!

nekem is használ a tapasz most is rajtam van sajnos:(

2009. dec. 15. 21:22
Fastum gél.Nekem az bevált....igaz nekem a lábam fáj néha, de akkor nagyon.....Mydeton szintén jó rá....Jobbulást!
2009. dec. 15. 21:17
köszi,akkror gyorsan használom neki,legaláb tudjon aludni!köszi
4. Cyntia (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2009. dec. 15. 21:15

szerintem igen.

A Fastum és a flector nem árt..

2009. dec. 15. 21:15
A flector gelt hasznald,az nagyon jo fajdalomcsillapito.Nem baj,ha hasznaltad a sprayt is,nem art a ketto.Ezzel menjen el,orvoshoz,nagyon kellemetlen,ez eltarthat egy darabig,azert jo,ha az orvos ir fel neki gyogyszert.Minel elobbi gyogyulast kivanok.
2. 3374d74025 (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2009. dec. 15. 21:15
Nekem nagyon sok hátfájás gondom volt.Injekcióra is jártam egy időbe.Nekem a Flektor használt de tapaszba!Folyamatosan ivódik a bőrbe vagy nem tudom.de sokkal hatásosabb.Legalábbis nekem!
2009. dec. 15. 21:12

páromnak nagyon fáj a gerince,becsipödött egy ideg neki,vettem ketospray azt ajánlották,de nem hatott,van itthon flector és Fastum,mit használjak neki?Vagy lehet a kenőcs és a spray is?

köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook