Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hátfájás Sos!!!! fórum

Hátfájás Sos!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
45. grizus
2013. dec. 21. 04:15
Elfeküdtem a nyakam és borzasztóan fáj. Van valami ötletetek, hogy mit tegyek rá, valami növény vagy borogatás? A másik, hogy a hátam is egyre gyakrabban fáj, ha cipekedek akkor utána egész nap fáj. A hátmasszázs segítene? Köszi.
2012. nov. 22. 22:48
hátfájás ellen fitball labdát érdemes kipróbálni! ban hozzávaló tornagyakorlatokat tartalmazófüzet is. Hosszú távú megoldást nyújt!
2012. aug. 29. 14:58
Neten vannak gerinctorna videók szerintem azok is biztos jók.
2012. aug. 29. 14:48
Én is lefogytam és mióta sportolok nem fáj a hátam!!! De tényleg nagyon jó ez, mert már annyira fájt a gerincem főleg a nyakam alatt hogy már zsibbadt. Úszás is jó lenne, de én nemtudok úszni :(
41. richx
2012. márc. 7. 15:04
Sziasztok! Az lenne a kérdése, hogy ti hallottatok-e már az iplikátorról? Ez valami akupresszúrás matrac, ami állítólag jó a hátfájásra. Egy ismerősöm használ ilyen matracot, és állítólag régen el voltak meszesedve az izmai a átában. Aztán amióta használja, már jár focizni, meg ilyenek... Valakinek van véleménye a termékről, mert akkor kipróbálom? Válaszotok előre is köszönöm! Üdv: Ricsi
40. f8db0709b8 (válaszként erre: 39. - Vsesztike)
2011. márc. 10. 16:01

Ha gondolod én másolok neked abból ami nekem van!ezt a DVD-t, megmutattam gyógytornásznak,azt mondta mehet.Pedig engem már 3szor műtöttek.

Ha érdekel írj privit!:)

39. vsesztike (válaszként erre: 37. - Hajnicca)
2011. márc. 10. 15:34

Szia!

Köszönöm! Láttam nemrég gerinctorna DVD-t, de nem mertem meg venni, mert mostanság már annyi fajta van és ki tudja melyik megbízható. Majd nyomozgatok még a témában.

2011. jan. 19. 13:53
Leevee jól eltűntél... belefeledkeztél a foteledbe? :)
37. hajnicca (válaszként erre: 36. - Vsesztike)
2011. jan. 19. 13:37

Szia!

Esetleg speciális gerinctorna, jóga, tai chi, vagy BodyArt, de azt hiszem, hogy BodyArt-ot jobb edzőteremben kezdeni. A többiről lehet kapni DVD-t.

Hajni

2011. jan. 13. 11:45

Sziasztok!


Nekem az ékpárna (a pontos nevét nem tudom, mert ajándékba kaptam) nagyon tetszett. Az előző munkahelyemen használtam, mert ott nagyon rossz volt az asztal elrendezése, és a szék mérete, szóval elég természetellenes testtartást vettem fel. Az új melóhelyemen már nincs ilyen gondom, a nyakam viszont rettenetesen merev, a nap végére alig tudom elfordítani a fejem. Beszereztem egy MENS készüléket (Micro Doctor), pár hete használom és eddig baromira bevált. Kíváncsi leszek, hogy hosszú távon visszajön-e a probléma. Szeretnék valami sportot is elkezdeni, de nem igazán van időm rá hétköznap. Tudtok valami olyan tornát vagy bármilyen mozgásformát ajánlani, ami otthon is végezhető és jót tesz a gerincnek?

35. Leevee
2011. jan. 3. 11:52

Sziasztoook!

Boldog új évet! Már megint itt ülök a munkahelyen... Na, de nem baj, otthon vár a gépecskééém!

Igeeen, megvan! Megkaptam magamtól karácsonyra és annyira imádom! Soha nem gondoltam, hogy ilyen nagy szám lesz, de most már nem cserélném el semmiért!

2010. nov. 30. 15:32

Na akkor most már csak eldöntötted...

A kettő közül választottál már? Nemsokára itt a karácsony :)

33. Leevee
2010. nov. 19. 10:57
Voltam, megnéztem, és olyan szépek, ennél csak kellemesebbek. Karácsonyra meg lesz, addigra összejön a pénz is. Csak még nem tudom, hogy melyik legyen, mert kettő is van, ami tetszik. Olyan profik voltak a boltban, még azt is mondták, hogy melyiket nem ajánlják... na ilyet ritkán mondanak boltban szerintem.
32. hajnicca (válaszként erre: 31. - Gevi1931)
2010. nov. 15. 11:09

Na igen, ezt még nem említettük. Pedig tényleg jó!


Livi hol tartasz az ügyben? :)

2010. nov. 1. 12:20

Nagyon jó a lapocka gyalogolás!!!!!!!!!!!!


Feküdj le a szönyegre, a lábaidat húzd a hasad felé, a kétkönyököddel probáld megtolni magad és lassan a szőnyeg végéig haladj.Nehezebb vissza húzni magad. vagy meg fordulsz és kezded előről.

jó tornázást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30. Leevee
2010. okt. 25. 14:23
Nyugi, voltam, megnéztem, de úgy döntöttem, hogy sok helyre elmegyek, mert nagyon mások ezek a profi dolgok, mint amikbe pénzt kell dobálni. Úgyhogy most gyűjtögetem a cégeket.
2010. okt. 14. 15:27
szerintem olyan sokáig húzod, hogy a végén el sem mész... :)
28. Leevee
2010. szept. 28. 15:48
Oké, oké, bejelentkeztem, hogy legyen idejük is rám, ne csak úgy odacsöppenjek.
2010. szept. 21. 13:21
ja, és próbáld már kiii! Azon dől el minden!
26. hajnicca (válaszként erre: 25. - Leevee)
2010. szept. 14. 16:18
Minőségben nem hiszem, hogy nagy a különbség, mármint a külső minőségében ugye van, kinézetben is, de legjobban a funkciókban van. De őket kéne kérdezni, biztos több felvilágositást tudnak adni.
25. Leevee
2010. szept. 8. 13:45
De minőségben is van különbség közöttük? Vagy erősségben?
2010. szept. 1. 16:15
Igen, ez igaz, nem olcsóak. És hatalmas különbségek vannak az áraik között. Lehet, hogy egyik boltban olcsóbban megkapjuk azt, amit a másikban halál drágán.
23. Leevee
2010. aug. 19. 12:43
Megnéztem a weboldalt, hát nem tudom. Nekem lehet, hogy picit sokba kerülnek.
22. hajnicca (válaszként erre: 22. - Leevee)
2010. aug. 11. 11:00
Igen, valóban sok boltban voltam már, de igazából engem a masszazsdepo pont hu weboldalú fogott meg. Ott nagyon profik voltak. Egy rokonomnak kerestünk és mivel a szakmámhoz azért ez közel áll, én is elmentem. Szeretek minél több dologról tudni :)
21. hajnicca (válaszként erre: 17. - Leevee)
2010. júl. 23. 12:57
Dehogy egy ilyen bolt van. Sok-sok bolt van és sok-sok cég. Arra kell szerintem figyelni, hogy a lehető legjobban értsen az adott cég a saját termékéhez és személyre szabottan tudja ajánlani.
2010. júl. 23. 12:53

Tényleg, a térdeplő széket kihagytam :)

A lumbágó én is tudom, hogy visszatérő, viszont hosszú távon kialakulhat egy gerincsérv is, nos ezt talán meg lehet akadályozni a masszázsággyal.

2010. júl. 23. 07:48

Sziasztok!

A dyn air párna illetve a labda, nagyon jó és használ de nem mindegy kinek hogyan.

A hátfájásnál sem mindegy kinek, mikor, mióta, miért...stb.

Én minden betegnek azt szoktam javasolni , főleg ha ülő munkáról van szó, hogy megfelelő pozícióba üljön , dolgozzon. Aztán jöhet az egyéb.

Akinek lumbágója volt, van, annak lesz is még valószínűleg, sajnos. A legjobb megoldás ha hetente egyszer hátizom-gerinc tornára tud menni az ember. Annál jobb szerintem nincsen hosszútávon. A gyógyszer a krém az jó lehet de nem fogja rendbe tenni a dolgokat ,pillanatnyi segítségre van de arra jó.

2010. júl. 23. 07:36

Sziasztok!

Én elég rég óta küszködök,volt műtétem,jártam kezelésekre,van derékövem és beújítottam egy térdeplő széket,ami április óta,rengeteget javított a tartásomon,mert hát tudjuk,a helytelen test tartás okozza a legtöbb problémát.

17. Leevee
2010. júl. 22. 11:50
És van ilyen bolt valahol Budapesten? Csak egy ilyen cég létezik?
2010. júl. 19. 13:03
Ha a gerinceddel lehet a probléma és régóta kezdődött, akkor szerintem dokihoz kéne menned. Amúgy meg inkább a masszázságyra lehet szükséged. De nem vagyok ezeknek a termékeknek a szakértője, talán fel kéne keresned valakit, aki jobban ért hozzájuk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook