Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az, amit képtelenek vagytok megérteni egy férfiban? (csak csajoknak) fórum

Mi az, amit képtelenek vagytok megérteni egy férfiban? (csak csajoknak) (beszélgetős fórum)


2007. máj. 21. 17:21
Csak azt nem értem, hogy mért késnek folyton és azt, hogy mért túl anyásak!
2007. máj. 21. 17:20
Hogy tudja valaki úgy levenni a boxer alsóját a zoknijával együtt, hogy a zokni beletekeredik a gatya szárába?????? (A 15 éves fiam produkciója)
44. 4726e582cf (válaszként erre: 43. - D9d8721118)
2007. máj. 21. 17:00

Nekem az a (marhasok :-O) tapasztalatom, hogyha nem mutatja ki, hogy vannak érzelmei, akkor nincsenek :((.


A gép előtt meg tán azért, mert jobb ott, mint a nő oldalán :((...

2007. máj. 21. 16:37
Az hogy miért nem mutatják ki a zeretetüket, és miért ülnek egész nap a gép elött...
2007. máj. 21. 15:25
Hogy miért akarják magukhoz láncolni a másikat!!
41. Nusi32
2007. máj. 21. 15:19
Miért gondolják azt, hogy ránk más szabályok vonatkoznak, mint rájuk? Miért várnak többet tőlünk, mint amit ők akarnak nyújtani?
40. 4c35511f0b (válaszként erre: 31. - 4726e582cf)
2007. máj. 20. 15:48

Ezért jó ez így, ahogy van.

Mi őket nem értjük, ők minket, így izgalmas az élet:)

2007. máj. 20. 15:14
Miért csak egyfelé tudnak figyelni?
38. 4726e582cf (válaszként erre: 37. - Cskata)
2007. máj. 20. 13:36
aha gyanuzok már valami ilyet én is, de ráfogom a művész lelkemre :D
37. cskata (válaszként erre: 36. - 4726e582cf)
2007. máj. 18. 09:51

:))) én magam is így csinálom (illetve ahogy éppen sikerül.. van amelyik kifordítva, van amelyik nem..) - ezért sem értem, hogy ez miért akkora baj..:D

húú, lehet, hogy rejtett maszkulin jellemzőim vannak..??:))) khm..khm.. vagy csak kevésbé vagyok rendszerető..?:)

36. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - Cskata)
2007. máj. 18. 08:29
Hihi, én is így tennék :)) (de nem én fogok csak mosni :D), bár ahogy hallom kifordítva veszi le, úgy is mossa ki magának a párom a zokniját és felvétel előtt fordítja vissza, szóval gond egy szál se :).
2007. máj. 18. 07:58
hogy mért nem lehet egy hejen levetközni itt egy gatya ott egy zokni szenyes nics
34. rika (válaszként erre: 32. - Zazuka)
2007. máj. 18. 07:10
Ezt a zokni kérdést én sem értem. A párom mesélte, hogy előttem volt egy jegyese aki azért szakított vele, mert kifordítva tette a zoknit a szennyesbe. De hát a gép úgy is kimossa.
33. cskata (válaszként erre: 32. - Zazuka)
2007. máj. 17. 15:28

ez a zokni-téma miért ilyen központi kérdés sokaknál..?:)))

mosd ki úgy, ahogy van, aztán száradjon meg úgy, ahogy van, majd tedd is el úgy, ahogy van..:)) majd ő kifordítja, mielőtt fel szeretné újra venni..:DD

32. zazuka
2007. máj. 17. 15:11
Miért van az, hogy csak akkor csinál meg dolgokat, amikor látja, hogy szét tudnék durranni a pipától. Pl. nem kifordítva rakja a zokniját a szennyesbe, elpakol maga után a konyhában, stb.
31. 4726e582cf (válaszként erre: 24. - 4c35511f0b)
2007. máj. 17. 15:07

Szar lenne, ha megértenénk a pasikat, avagy ők a nőket, máris elveszítenénk az érdeklődést iránta. Egy ismerősöm hosszan fejtegette ezt a témát, mikor faképnél hagyta a barátnője.

Nem érti a nőket, de ha megértené, már nem érdekelnék őt. Viszont, akkor meg már a pasikat nem értené meg, és az érdekelné őket. Szóval jobb ez, így hogy nem értik egymást, minthogy a saját nemük kezdje el őket érdekelni.


Az vadállatokhoz tudnám őket hasonlítani, de csak abból a szempontból, hogy kiszámíthatatlanok. De tisztelet a kivételnek ugye :)), mert van, akit ki lehet :) számítani

2007. máj. 17. 13:21
Sok minden tök más gondolkodásuk van mint a nőknek,de ugyanígy ők sem értik a csajokat:-)
29. opium (válaszként erre: 10. - Ildikócska)
2007. máj. 17. 12:29
mért nem kérdezed meg tőle, hogy ezt miért csinálja? :)))
28. rika (válaszként erre: 10. - Ildikócska)
2007. máj. 17. 11:44
szívemből szóltál...:)
27. opium (válaszként erre: 25. - Cskata)
2007. máj. 17. 11:26

értem, oké. :)

már nem is emlékszem mi kapcsán hangzott ez el és arra sem, hogy nekem szólt, vagy valaki másnak a társaságból, de a nő arcára ma is emlékszem, nagyon lekezelően, lenézően nyilatkozott a pasikról, ezért maradt meg bennem ez a mondat.

talán azért mondta ezt, mert nem az ő elképzelése szerint alakultak az addigi viszonyai, gondolom..

26. opium (válaszként erre: 23. - Mókica)
2007. máj. 17. 11:17

aszondod? :)

relatív, mint majdnem minden :)

25. cskata (válaszként erre: 21. - Opium)
2007. máj. 17. 11:17

nem, nem, nem!!:))

csupán csak a kérdéseddel kapcsolatban jutott eszembe, hogy egyáltalán miért mondanak ilyeneket a nők, no meg a "mit vársz tőle, hisz pasiból van!?" idézetről.. ezért feltételezem, hogy ezeknek az oka a sok csalódás és a kiábrándulás lehet az adott személyeknél.. (nem Rád értettem, bocs, ha félreérthetően fogalmaztam!:))


ez a bosszú-téma meg csak úgy eszembe jutott a nemek közötti harc kapcsán..

2007. máj. 17. 11:14

Sokszor a gondolkodásukat.

Ők meg a nőkét nem, úgyh...:)

23. Mókica (válaszként erre: 18. - Opium)
2007. máj. 17. 11:09
jókat irsz:))
22. Doricica (válaszként erre: 19. - Cskata)
2007. máj. 17. 10:55
csak neha jol esik egy kis szivatas:DDDDDD
21. opium (válaszként erre: 19. - Cskata)
2007. máj. 17. 10:52

most esett le... az említett bosszút az utolsó mondatommal kapcsoltad össze? :)


nem, ilyet nem tettem.

20. opium (válaszként erre: 19. - Cskata)
2007. máj. 17. 10:46

nem vagyok sem csalódott, sem negatív, sem pasipárti, sem nőpárti, csak kissé irritál, amikor az egyik nem szapulja a másikat. :)


a csalódás csak egy rosszul használt szó, valójában nem létezik csalódás.

ezt akkor érezzük, amikor elképzelünk valakiről valamit és az ellenkezője történik, de ebben nem a másikat kell hibáztatni, csupán azt van, hogy mást feltételeztünk róla, min amilyen ő valójában és megalapozatlan reményeket is tápláltunk vele kapcsolatban... ez emberismerethiányra is vall.

a megcsalásnak is vannak okai, talán meg is értem valahol, csak nem fogadom el, nálam onnantól nincs visszaút, azonnali háraarc van, de akkor sem ütöm a másik fejét érte, mert attól nem fog semmi megváltozni.

a bosszú, amiről írsz szerintem inkább azért történik, mert attól megvan az az illúzió, hogy elégtételt vettünk a múltban elszenvedett sérelmek miatt, miközben a valódi problémánkat ezzel nem oldjuk meg.

19. cskata (válaszként erre: 18. - Opium)
2007. máj. 17. 10:29

:)

gondolom, aki sokat csalódott vagy valami miatt kiábrándult, az nyilatkozik ilyen negatívan..


számomra az az érthetetlen viselkedés, amikor valakit becsapnak/megcsalnak (nemtől függetlenül!!!), szakítás lesz a dolgoból és az illető elhatározza, hogy a következőt majd jól megszívatja.. na, ennek pl. mi értelme? miért az új emberen kell bosszút állni..? nem ő bántotta meg..

bár valszeg ez a bosszú-vágy egyenes arányban lehet az illető intelligenciájával..:))

18. opium
2007. máj. 17. 10:09

én azt nem értem miért kell úgy beszélni a férfiakról, mint valami hót negatív, haszontalan fajról.

amiket leírtatok, azok zöme tulajdonságok, rossz tulajdonságok, és a 95%-uk megtalálhatók a nőkben is, sőt.

miért nem lehet felfogni (és elfogadni!) hogy valaki ilyen, olyan, vagy amolyan, és miért kell ezt nemhez kötni?

semmivel sem vagyunk jobbak, vagy rosszabbak, mint a pasik, csak kicsit másképp működünk.

a legmegdöbbentőbb beszólás, amit nőtől hallottam:

"mit vársz tőle, hisz pasiból van!?"

ehhh, gyerekek......

miért kell ledöbbenni a férfiak viselkedésén, ahelyett, hogy a miértjét keresnénk és megpróbálnánk őket megérteni?

ha megértjünk őket, akkor megtaláljuk a megoldást is a "problémára".

különben is, mindennek van "ellenszere" :)

17. opium (válaszként erre: 14. - 831ad879a7)
2007. máj. 17. 07:36
szerintem ez teljesen érthető

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook