Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 8.napja gyötör az influenza, tegnap megfájdult a fogam is. Lehet összefüggés, vagy csak véletlen egybeesés?:D fórum

8.napja gyötör az influenza, tegnap megfájdult a fogam is. Lehet összefüggés, vagy csak véletlen egybeesés?:D (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 4. 17:42
szerintem arcüreggyulladás, és az hat ki a fogadra..
2009. dec. 15. 18:21
Én öt napja vagyok valamiben ami a dokim szerint NEM influ de a fogaim a hajam,az arccsontom a fülem és a torkom egyszerre fájt eleinte...Most már hörghurutom van,de a fejem már nem fáj...De a dolog vírusos,az tuti:)
2009. dec. 15. 15:35
Köszi:)
2009. dec. 15. 15:31

Szerintem akár lehet összefüggés is. Nekem a fejem és a fogam szokott egyszerre fájni. Sokszor azt sem tudom, hogy a fejem fáj a fogam miatt, vagy a fogam a fejem miatt. Azért ha meggyógyultál, nem árt megnézetni egy fogorvossal.


Mielőbbi jobbulást kívánok! Egyél rengeteg C-vitamint és ajánlom a grapefruit cseppet, ami vírus- és baktériumölő tulajdonságú.

2009. dec. 15. 15:24
8.napja gyötör az influenza, tegnap megfájdult a fogam is. Lehet összefüggés, vagy csak véletlen egybeesés?:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook