Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzésben járatos lányok-fiúk! fórum

Edzésben járatos lányok-fiúk! (beszélgetős fórum)


6. mazsi-drazsi (válaszként erre: 4. - Cinka)
2007. máj. 11. 21:23
nem tudtam hogy fosat, már bocs...
5. petrikek (válaszként erre: 4. - Cinka)
2007. máj. 11. 15:30
Nekem is ez jutott eszembe. Tea nem kellene. De talán keresni kellene a lakhelyeteken egy gyógytornászt és egy dietetikust, akik megmutatnák miket lehetne tenni az ő erősítése, fogyasztása érdekében. Ha másként nem megy, akkor sajnos fizetni kell érte. Ma már mindenért kell.
4. Cinka (válaszként erre: 2. - Mazsi-drazsi)
2007. máj. 11. 00:49
szegény fekszik az ágyban és még f.ssa is össze magát? már bocs...
2007. máj. 11. 00:48
Ma volt a Fókuszban az oxigéntorna, jónak tűnt!
2007. máj. 11. 00:37

Szerintem jó lenne innia valami fogyiteát, ami serkenti az anyagcseréjét.

Ha megterhelő a lábát, karját emelgetni, akkor először csak feszítse meg az izmait és engedje el - és ezt többször egymás után. Ha ez már nem fárasztó, akkor emelje fel karját, lábát és vissza. Lényeg a fokozatosság. Később egylábas biciklizést is tud majd.

Tőlem ennyire futotta, mint ötlet.

1. bige
2007. ápr. 5. 22:13

van egy ismerősöm. 6 évvel ezelőtt lebénult a fél oldala agyvérzés következtében. azóta a hátán fekszik, illetve egy kötélbe kapaszkodva ülő helyzetbe húzza magát az ágy szélére, de visszafeküdni ( elhelyezkedni már nem tud ).

az országos rehabilitációs intézetben nem fogadják, mert kövér - mondták neki, hogy fogyjon le, de egyszerű emberek esetében ez igencsak nehéz dolog. Aki nem gondolja, hogy a banán egy kalóriabomba - az örül neki, ha minél több vitamint eszik a párja.

én most elindítottam több vonalon az ő rehabilitálását, de a véleményetekre, segítségetekre, tapasztalataitokra lenne szükségem. azt semmi esetre sem kérem, hogy felelősséggel szavazzatok meg neki akár egy atkins, akár egy * diétát.

viszont abban kérném a véleményeket, hogy milyen mozgásformát csináljon. mi az, amit hátonfekve egy fél ép oldallal rendelkező beteg meg tud tenni, amitől fogyhat is.

egyszer édesapámnak egy orvos azt mondta, ha ül egy fotelban, és nyitja-zárja az öklét, és attól felmegy a zsírégető tartományba a pulzusa - akkor fogyni fog.

ezt elhiszem, hogy igaz, de gondolom először némi állóképességet kellene javítani. bár lehet, hogy így hamarabb felszökik a pulzus.

szóval nem tudom. kérem a tanácsotokat!

legjobb lenne befektetni valahová, de ez sajnos nem megy. nem fogadják sehol.

nagyon köszönöm előre is a javaslatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook