Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tefal ActiFry olajsütőről vélemények. fórum

Tefal ActiFry olajsütőről vélemények. (beszélgetős fórum)


2013. febr. 3. 20:57
Tefal ActiFry olajsütőhöz tudna-e valaki receptkönyvet küldeni, akár fénymásoltat
2011. szept. 16. 13:52

Most komolyan... nem lenne egyszerűbb elolvasni ezt, mint 18 válaszból dönteni?

[link]

18. szetta
2011. júl. 13. 10:35
17. Papp Szilvia (válaszként erre: 15. - Helenhadsell)
2011. júl. 10. 07:33

igen, de ha azt vesszük, mi egy hónapban kb 2szer eszünk olyan ételt amit olajsütőben kell kisütni(krumpli, hús stb)...szvl attól függ kinek milyen az étrendje...én a tefal párologtatómnak nagyobb hasznát veszem:))


valószínű ha hetente többször énis kéne használni olajsütőt megérné az egészségünket szem előtt tartva, de így...felesleges...még...

2011. jún. 13. 14:25
Rántott hús is sikerül benne, olajspriccelővel befújod (2,5 decis 1000 Ft olívaolajjal, és utántölthető) 10 perc után megfordítod, fújod, 6 perc így és kész. Nem teljesen olyan, mint 2 liter olajjal, de nem is baj. Egyébként rorpgós, de nem szárad ki. Ha nem fújnám be, kiszáradna.
15. helenhadsell (válaszként erre: 14. - Papp Szilvia)
2011. márc. 24. 20:32

Szamold ki a gyogyszer arat is azokra a betegségekre, amelyeket a zsiros ételek és a tobbszor felhasznalt napraforgo olaj okoznak.

1 kanal hidegen sajtolt olivaolajjal megsutsz akarmit benne.

2011. márc. 7. 15:34
én épp múlt héten számoltam hogy megérné e megvenni...számold ki mennyi olajat használsz ha olajsütőd van vagy ha serpenyőben sütsz és így mennyi idő után hozná be az árát...nekem 4év lett de kerekítve...inkább kicsit több...ennyit nem ér egyenlőre! attól független egyszer szeretnék..de az nem most lesz:)
13. homern
2011. márc. 7. 15:04
Mi most vettünk 3 hónapja,azóta elég sokat használjuk,mindent kényelmesen meg lehet benne csinálni.A rántott hússal még nem próbáltuk,mert azt eddig sem nagyon ettünk.
12. Ancika
2011. márc. 7. 14:56
nekem már több mint 2 éve megvan és a legtöbbet használt konyhai gépem. rántott húst még nem készítettem benne, de a rántott sajt jó lett, csak a lapátot kell kivenni, hogy nem forgassa. hetente többször használom és imádom.
2011. márc. 7. 14:48
Utálom a vasarnapi "olajoskodást" a konyhában. Rántott husi elkészothetö-e benne? Tapasztalatokat és öszinte véleményeket kérnék olyanoktól,akiknek VAN.Kösziii
2011. márc. 7. 14:47
Megéri-e Tefal Actifry olajsütöt venni?Tapasztalatok?
2010. dec. 13. 22:05
Sziasztok!Sok áramot fogyaszt ez a sütő?Megéri megvenni?Mennyi idő pl. egy sültkrumpli mire kisül vagy egy csirkecomb??Köszi előre is
2009. dec. 28. 12:30
Mi nagyon szeretjük! a krumpli isteni benne, de mi használjuk sokszor húshoz is. Csíkokra vágjuk, befűszerezzük(amilyen kaja lesz,pl:gyros, olasz...) annyi olajjal, amennyit ír hozzá és már sülhet is :-)))
2009. dec. 15. 20:45
Szia! Én nagyon szeretem ezt a gépet. Csak krumplihoz használom , de így is megérte. Nagyon finom lesz benne a krumpli. Kakukkfűvel és sóval a legjobb.
2009. dec. 15. 14:20

Nekem is van. A krumpli tökéletes lesz benne. Húsra nem használom, mert "spórolom" a krumplira. :).

Hússütésre rengeteg más alternatíva van, de ropogós sült krumplit ilyen kevés olajjal máshogy nem lehet csinálni.

5. mrsa4 (válaszként erre: 4. - Lytta)
2009. dec. 15. 11:33
és rántott husit csináltál már benne?
2009. dec. 15. 11:30

Nekem van.

Ahhoz képest, hogy milyen drága volt, nem érte meg az árát.

Hátrányai: iszonyú hangos, majdnem 1 egész óra, mire megsül benne a krumpli, és a benne elkészült krumpli inkább hasonlít a főtt krumplihoz, mint a sülthöz.

Előnye: a kevés olaj...

3. mrsa4 (válaszként erre: 2. - 1929f865b9)
2009. dec. 15. 11:14
Igen, ez is. Én inkább azt a sok olajat mellőzném, amit a hasábburival együtt betolok. :D Meg a rántott sajtról ne is beszéljünk! Kiváncsi vagyok, hogy ezeket a rántott dolgokat hogyan készíti el.
2. 1929f865b9 (válaszként erre: 1. - Mrsa4)
2009. dec. 15. 10:19
Jó lenne, ha lenne, már olyan régen kinéztem magamnak, de olyan k...drága! Viszont marha jó lehet, mert alig kell hozzá olaj! Márpedig a krumplisütésnek ez a hátulütője: olyan k..sok olaj kárbavész! :D
2009. dec. 15. 10:16
Sziasztok, akinek van ilyen, írjon már róla lécci...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook