Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Diploma osztóra milyen értékben és milyen ajándékot szoktak venni? fórum

Diploma osztóra milyen értékben és milyen ajándékot szoktak venni? (beszélgetős fórum)

10. Tracsi
2010. jún. 27. 17:32

én egy 22eFt-s gyűrűt kaptam a családomtól és nagyon örültem neki!

:-)))

2010. jún. 4. 20:46
A férjem pont egy ilyen ajándékot készített fából ,adatlapomon megtekinthető
2009. dec. 15. 17:26
Műszaki informatikusit.
7. 9242a6388c (válaszként erre: 5. - Vaczila)
2009. dec. 15. 15:12
Milyen diplomát szerzett? Lehet ezzel kapcsolatos...
6. Krerika (válaszként erre: 5. - Vaczila)
2009. dec. 15. 14:38
Nem irigyellek. Egy lánynak sokkal könnyebb ajándékozni. Nekem is fiam van mégsem tudok JÓ ötletet adni.
2009. dec. 15. 14:25
Én is valami olyanra gondolok ami megmarad örökre. Ékszert nem hord, pénzt nem akarok adni. Talán valami szép készletet kellene venni és gravíroztatni bele valamit, de arra sincs ötletem hogy mit.
2009. dec. 15. 07:24
Nehéz ügy! Mindenképpen meg kell ünnepelni. Hogy hol? Szerintem pénztárca kérdése. Egy fiúnak nehéz ajándékot venni. De mindenképpen valami olyat vennék ami emlékezteti a jeles napra.
2009. dec. 15. 06:50
Az én diplma osztómon, csak a szüleim voltak ott és a legjobb barátaim, no meg a nagymamám ( a többi nagyszülőm már nem élt), utána piknikeztünk az erdőben. Én voltam az első ilyen a családban. Fogalmam sincs, hogy mit kaptam, a diplomámat biztos:))) Nálunk egyértelmű volt a dolog, nem szoktuk az ilyet agyon jutalmazni. Nagyon jól éreztem magam, és mindenkinek az volt a véleménye, hogy jól sikerült.
2. stulika (válaszként erre: 1. - Vaczila)
2009. dec. 15. 06:39

Tudomásom szerint ilyenkor étterembe ebédre, vacsorára hivatalos a meghívott vendégsereg.

Az ajándék pedig kinek-kinek tehetsége szerint (hallottam lakásról, autóról, stb.). Én mindenképpen olyan dolgot veszek jövőre a lányomnak, ami megmaradhat neki emlékül - ékszerre gondoltam. Pénz-ajándéknak egyébként sem vagyok híve, mert azt bármire költi, de emlék ritkán marad utána.

2009. dec. 15. 04:49
Közeledik a fiam diploma osztó ünnepsége. Ez az első ilyen a rokonságban, de fogalmam sincs milyen értékben és miket szoktak ajándékozni ilyen alkalomból. Anyagilag nem szállhatok el igazán, de szeretnék mégis valami szép ajándékot adni. Azt sem tudom hogy szokás e ilyenkor meghívni a rokonságot egy ebédre vagy vacsorára, mint az érettségi után. Várom javaslataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook