Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcomon, kézfejemen borzalmasan "ég" a bőr. Mi lehet ez? fórum

Arcomon, kézfejemen borzalmasan "ég" a bőr. Mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


12. moncsicsi83 (válaszként erre: 11. - Cikicakk)
2009. dec. 14. 20:42

Jaj, nem fertőzök le senkit, mert folyékony szappant használnak ők is, mi is :) Ebből nincs gond.

Olyan Fluciizé :D mintha lenne itthon, na majd utána nézek!

Köszi a tippet!

11. cikicakk (válaszként erre: 10. - Moncsicsi83)
2009. dec. 14. 20:39
Na látod, ez a legjobb,nehogy esetleg valami fertőző cucc legyen, és az egész családod lefertőzd.De ne aggódj, szerintem egy két kencefice valami Flucinarral és rendbe jön
10. moncsicsi83 (válaszként erre: 9. - Cikicakk)
2009. dec. 14. 20:26

A kézfejemnél én szappanra tippeltem, mert anno 1 éve a munkahelyen a JAR mosogatószertől jött ki ilyen allergia, most meg a szüleimnél szappan csere volt és utána jött ki... De azóta nem mostam olyannal kezet, el kellett volna múlnia.

_Na akkor mihánt lesz időm, irány a doki.

9. cikicakk (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2009. dec. 14. 20:15
Ha eddig sosem volt ilyen a bőröd,akkor valószínű,hogy hideg allergia.Azért jobb ha elmégy az orvoshoz, de én erre tippelek.Most 2 napja van ilyen hideg, lehet, hogy arra vagy allergiás.
8. Mariann7533 (válaszként erre: 7. - Moncsicsi83)
2009. dec. 14. 20:09
Szerintem menj el a körzeti dokidhoz,nekünk is a gyerekorvos írta fel nem kellett külön bőrgyógyászhoz mennünk.Annyi,hogy egy óra mulva kellett visszamenni a patikába a krémért.Lehet,hogy a hideg szárította ki,nálunk annó egy habfürdőtől jött ki.De néha még előfordul.A zsíros krémtől nem fog elmúlni.
2009. dec. 14. 20:06

Nah fasza, ha ekcéma, akkor irány a bőrdoki, de oda meg időpontot franc tudja mikor kapok... Amúgy én is erre gondoltam. De az meg mi a fenétől jöhet ki?

Krémmel kenegetni nem szoktam magam, lehet kellene? Szerintetek kipróbáljak előtte valami zsíros krémet, hátha csak bőrszárazságról van szó?

2009. dec. 14. 20:02
Szia.Szerintem ez ekcéma.A kislányomnak is volt ilyen.Néha visszatér neki.A doktor fog írni rá krémet és két nap alatt elmúlik.
2009. dec. 14. 20:01
A kesztyű itt lényegtelen, viszont igaz, hogyha száraz abőr, akkor feszül nagyon, meg csíp is, nekem se mindig van. Én mostanság a viszketésell vagyok így, féleg a dekoltázsom és a lámszáram. Az a baj, h bármitől lehet, krémtől, fűtéstől (szárazságtól), allergia... ha ennyi iedej tart, lehet meg kellene nézetni bőrgyógyásszalÍ!
4. moncsicsi83 (válaszként erre: 3. - 4205a67a96)
2009. dec. 14. 19:55
Eddig sosem volt ilyen, nem volt érzékeny a bőröm. Először a porra gondoltam, hiszen ruhaboltban dolgozom és gondoltam volt, hogy hajtogatásnál felverjük a port és az arcom nem bírja, de a kézfejemen nagyon durván kijött ez a valami. Ha hideg, akkor a vastag kesztyű nem ér semmit?
2009. dec. 14. 19:54
A hidegtől valószínűleg gyorsabban száradt a bőröd, nekem is ég, ha száraz és lehet neked még érzékenyebb a bőröd...
2009. dec. 14. 19:52
1-2 hete szinte napi több órán át égett az arcomon a bőr, szinte már fájt. Péntek óta a kézfejemen is ég a bőr, sőt ott már száraz, pikkelyes is a felület. Mitől lehet ez? Valami allergia? Vagy a hideg? Valakinek volt már ilyen?
2009. dec. 14. 19:51
Arcomon, kézfejemen borzalmasan "ég" a bőr. Mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook