Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gastroyal káposztaleves diéta fórum

Gastroyal káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


1 2
50. Detti0602 (válaszként erre: 48. - Kele Leona)
2010. jún. 7. 16:36

Szia Leona!


Lehet, hogy én lemaradtam valamiről, de megtennéd, hogy leírod, hogy jelenleg milyen diétát csinálsz? Azért kérdezem, mert minden diéta más és más és ezért nagyon nem mindegy, hogy mikor mivel és mit eszel!

2010. jún. 5. 11:58
Gratulálok!Szép eredmény csak így tovább!Én nem kevertem semmit semmivel igazából ahogy ki vannak jelölve az a sorrend megfelelő,szerintem valami tápanyag szétválasztáson is múlik ,hogy fogysz-e.A zöldségek evés szinte korlátozatlan a rizzsel már inkább vigyázni kell.A lilahagyma ugyancsak nem befolyásoló tényező és a paradicsom is zsrégető tulajdonságokkal van megáldva!A megadott étrendtől ne nagyon térj el de ezek szerintem nem hibapontok!
2010. jún. 4. 20:13

Hello Lányok!


Tudja valaki, hogy az 5. napon mikor lehet husit enni meg paradicsomot, azt ehetem együtt is, mint köretnek a paradicsom, és vághatok rá lilahagymát?Vagy ennyit sem lehet eltérni?És utána a 6. napon a hús mellé lehet enni a kijelölt zöldségeket, vagy mint a szétválasztó diétánál külön-külön kell enni a tápanyagokat?+ a 7. napon összekeverhetem a rizst a zöldségekkel, vagy magában kell megenni?

Rólunk 3. napra lement a 2-3 kg:-)))))

2010. jún. 4. 16:21

Én nem gondoltam bele az ízekbe igazából,sem abba ,hogy hatásos lesz -e vagy sem.Minden áron le akartam adni ,mert ajánlottak tablettákat amiket persze buta fejjel megvettem de 1kiló sem ment le mivel azt mondták nem kell elhagyni mellette a nagy étkezéseket ,mert nem engedi felszívódni a szénhidrátot,Amikor ez nem volt hatásos akkor jöttek a marék rizsek,meg a fél liter tej 1 kiflivel és még számtalan sok igazán rossz ízű és állagú ennivaló,csak 3-4 kilótól szabadított meg!

Akkor ezt a káposztaleves kúrát is megtaláltam ,gondoltam egészségtelenebb nem lehet azoknál amiken átmentem és nekem izlett is.

2010. jún. 3. 15:25
Én személy szerint még nem próbáltam a káposztaleves diétát, de már nagyon sok jót hallottam róla és sok sikertörténetet :-) Én nem szeretem ezt a fajta levest és ezért kicsit óckodom a kipróbálástól, de nem vitatom, hogy hatásos :-)
2010. jún. 2. 20:05

Sziasztok!

Ahogy olvasom a hozzászólásokat nem túl bíztatóan beszéltek a Káposztaleves kúráról,hagy mondjam el,hogy csupa pozitív élmény ért engem.

Nekem a 2. gyermekem után 20kiló feleslegem volt ,ajánlásra kipróbáltam ezt a kúrát ,nem voltam éhes alatta,egyáltalán nem tartottam undorítónak,ehető volt 10kilót fogytam két hét alatt!Addig rengeteg szénhidrátot vittem a szervezetembe és attől a naptól meg tudtam állni 2hétig ,hogy ne egyek mellé ,fejben kell eldönteni szerintem mit akar az ember, nekem nagyon jól sikerült a Káposztaleves kúra!

44. Pannita (válaszként erre: 43. - Roni24)
2007. aug. 17. 15:37

Szia Roni


Most járok az utolsó napon. Hát sok változást nem tapasztalok. Bár egy kicsit csaltam, úgyanis reggel 12-ig ettem "normális" ételt (bár nem annyit mint régen), és este 2 dobozzal a levesből, de nagyon éhes voltam végig. De azt vettem észre, hogy egyre kevesebb étel is elég. Ma reggel pl. a félénél már jóllakot voltam, pedig régen....

Azt hallotam erről a levesről, hogy hashajtó hatású. De szerintem inkább vízhajtó. Mondjuk én eleve sokat iszom egy nap (kb. 3-3,5 litert), és ezt most is betartottam, de jelentősen megnőtt a mosdó látogatásom.

Szia

43. Roni24 (válaszként erre: 42. - Pannita)
2007. aug. 16. 10:44

:) Még az a szerencse, hogy nem az egész kúrát rendelted meg! :P Én azt tettem, de úgyis pénzkidobás volt, hogy meg tudtam enni!

Érdekes, nekem az ízével nem volt gond, kicsit meg*ztam mondjuk még egy csipetnyi sóval, és pici ecettel, de nekem ízlett! :)

Nekem az adaggal volt a gond, egyszerűen nem bírtam legyűrni a négy adagot, egy mindig megmaradt másnapra!

Majd írj, hogy a gyümileveses zsírégetés, mennyire vált be jobban! Lehet, hogy én is kipróbálom azt, bár most * diétázom! :)

42. Pannita (válaszként erre: 41. - Roni24)
2007. aug. 13. 22:35

Szia Roni.


Hát sajnos nem sikerült a hozzá fűzött reményem. Az adaggal nem lett volna gond, csak mikor nekifogtam. Én tényleg mindent megeszek (kiv. a babot), de ennél rosszabbat nembiztos, hogy ettem mostanábban. Nekem nagyon gáz. Iszonyat. Egyet sikerült legyűrni, de mikor a déli adaghoz hozzáfogtam... komolyan majdnem hánytam. Telefonáltam is, hogy holnap a zsírégető gyümilevest kérem.

Hát remélem másnak nagyobb sikere lesz benne.

Szia

41. Roni24 (válaszként erre: 40. - Pannita)
2007. aug. 11. 18:16
Oké, várom az eredményt! :) Sok sikert!
40. Pannita (válaszként erre: 39. - Roni24)
2007. aug. 11. 15:15

szia


hát én is kiváncsi leszek, hogy birom. Az a baj hogy imádok enni, és anyukám olyan jókat főz, így nagy lesz a csábitás. Meg persze az sem utolsó szempont, hogy nekem összesen vagy 8 kg feleslegem van (168cm-62kg) és hát szerintem abból a legnehezebb leadni....

de szeptembertől járni akarok tornázni, ez csak egy kezdő lökés lenne.

Majd írok, hogy sikerült.

Szia

Anita

39. Roni24 (válaszként erre: 38. - Pannita)
2007. aug. 10. 11:56
Kíváncsi leszek a te eredményeidre!
2007. aug. 9. 16:39

Sziasztok.

Én jövőhéten kezdek neki a káposztaleves-diétának. Sajnos elég gyenge vagyok diéta terén, mert még semmit sem sikerült betartani. Próbáltam az Atkinst, Norbit...., de még egyik tudtam betartani. Hátha, így ha fizetek érte és házhoz hozzák sikerül

37. Roni24
2007. aug. 6. 06:34
Én is rendeltem a Gastroyaltól káposztaleves kúrát! Hát, elég nagy csalódás volt, sokkal többet vártam tőle! 2,5 kilót fogytam 2 hét alatt! Elég durva szerintem, ahhoz képest, hogy mennyi minden jót írtak róla! Nagyon mérges voltam, jóformán kidobtam a pénzt az ablakon!
2007. jún. 10. 13:56
Én ettem egy hétig a Gastroyal rizslevesét (pontosabban 6 napig)amikor akciós volt, és hát eléggé untam már a végén az ízét... :( Pedig jóízű a leves. Fogytam tőle kb. 2 kg-ot. Nem sok, de arra jó volt, hogy megindult a fogyás és azóta tudok diétázni. De csak a nagyon elszántaknak ajánlom. :)
35. Venes
2007. ápr. 29. 20:32

Láttam róla egy szórólapot, hát elég klassz.:)

Nem bírnám, de imádom a káposztalevest és tetszik ez a sok fincsa leves. De olyan műnek tartom az ilyen kajarendelőket.

34. Csillag75 (válaszként erre: 17. - :Zsuzsi:)
2007. ápr. 29. 20:15

Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy már forgalmazzák azt a fehérje...-vmit? Ha ien megtudhatnám a nevét, és hogy hol lehet kapni?

Előre is köszike!

2007. ápr. 23. 07:32

Sziasztok!

Nekem épp most csöngetett a szállító fiú!

A leveseket imádom,hát majd meglátom!

Szerintem talán könnyebb lesz,mert nem járok majd boltba,így nem ingerel a sok finomság!Sajnos kényszerevő vagyok!

32. dobos
2007. ápr. 15. 16:55
Miből tavődik össze Gastroyal káposztaleves diéta?
31. kisgé (válaszként erre: 29. - :Zsuzsi:)
2006. márc. 3. 11:46

Hali!


Pont csütörtökön érnék rá!:))) Már fullon van a jövő hetem, ez itt az "elfoglalom magam szakkör"!!!:)))

30. Hoxa (válaszként erre: 25. - :Zsuzsi:)
2006. márc. 3. 11:08
Zsuzsi, le a kalappal előtted :) Egyszer sem volt hányingered tőle?
29. :Zsuzsi: (válaszként erre: 28. - Kisgé)
2006. márc. 2. 17:16

Szia,

Csütörtök kivételével bármikor.

Neked? És hol?

28. kisgé (válaszként erre: 27. - :Zsuzsi:)
2006. márc. 2. 16:23
Jó, fussunk össze! Jövő héten mikor jó neked?
27. :Zsuzsi: (válaszként erre: 26. - Kisgé)
2006. márc. 2. 15:20

Szia,

Hát igen, én is örülök neki.

ne már, gyere tornázni!!!

Én megyek ma is, 6-ra a MOM-ba, vagy 7-re oda hozzánk a XVI. kerületbe.


Ne legyél depis!!!

Vmikor összefuthatnánk, ha van kedved...

26. kisgé (válaszként erre: 25. - :Zsuzsi:)
2006. márc. 2. 09:19

Szia Zsuzsi!


Nagyon ügyes vagy így is! Mennyi volt? 10 nap? Teljesen szupi az a 2,5 kg a te alkatodhoz, mert amúgy is vékonka voltál. Hát igen, biztos vigyáznod kell, hogy ne hízz vissza!

Képzeld, most én estem depibe pár napja, nincs kedvem mozogni!:)))Te hogy vagy?

2006. márc. 2. 08:52

Végeztem a káposztaleves diétával. :)

Igazság szerint ma van az utolsó napom, de már tegnap este nem bírtam ellenállni egy kiflinek, meg egy kis túrós tésztának. Elég gáz, dehát ez van.

A végeredménnyel végülis elégedett vagyok, 2,5 kg ment le, úgy hogy azért néha-néha bűnöztem.

Szóval nem rossz, kíváncsi vagyok mennyi idő alatt jön majd vissza. (a pozitív hozzállás :))

24. :Zsuzsi: (válaszként erre: 23. - :Zsuzsi:)
2006. márc. 2. 08:50

Megírtam a "Hogyan fogynak a sztárok?" topicban.

Én azt hiszem ki fogom próbálni, majd referálok.

23. :Zsuzsi: (válaszként erre: 19. - Hoxa)
2006. febr. 24. 15:00

Én viszont olvastam :)

Pontos árat még nemtudok, azért nem is akartam addig írni, de ha meglesz, megírom, hogy ez pontosan hogy van.

22. kisgé (válaszként erre: 21. - Hoxa)
2006. febr. 24. 14:31
Hát most én is magamban!:)))
21. Hoxa (válaszként erre: 20. - Kisgé)
2006. febr. 24. 14:25
Most csalódtam benned ;))))))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook