Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két kasszás trükk fórum

Két kasszás trükk (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. dec. 15. 18:13
Jujjj, ha csak ez lenne a gondom meglennék élve :)) szerintem ne ezzel foglalkoz, mindenki álljon ahova akar, majd ha az utána levõket zavarja, akkor szólnak õk. Végezd a dolgod és élvezd az életet, ne agyalj fölöslegesen, ezzel elrontassz rengeteg értékes pillanatot.
2009. dec. 14. 23:04
Lehet, hogy az vagyok. Sajnálom, hogy még hiszek benne, hogy élhetőbb a világ ha betartunk bizonyos szabályokat magunk és embertársaink érdekében. Alapvető dolgokat amiket őseink okkal találtak ki és anyáink joggal tanítottak meg nekünk. Maradok maradi.
2009. dec. 14. 23:02

Én feladom.

Menthetelen

FT

2009. dec. 14. 22:55

ivel megszeg egy olyan szabályt amit én is, már is, Ti is be tudtok tartani.


itt elírtan, nem már hanem más


elnézést

2009. dec. 14. 22:44

Nem az volt a bajom, hogy ott van, hanem egy trükkel manipulál és hülyének néz másokat, mivel megszeg egy olyan szabályt amit én is, már is, Ti is be tudtok tartani. És ha egyszer-kétszer eljátssza azt mondom oké, így alakult rosszul állt be. De többször is megteszi, ez már szándékos.


És nem a sorba állási idő zavar, hanem, hogy a trükk miatt azok kerülnek kellemetlen helyzetbe akik nem voltak lusták beállni a sorba. Én is beállok és kivárom türelmesen a sorom. Bizony össze-összefutok vele, nem mindig, de sokszor. Erre mondják "kicsi a világ", nyilván ismertek ti is arcokat a csarnokból.


Sőt az sem zavarna, hogy két kassza közt pihen amíg más halad a bevásárlókocsival, vagy cipeli a kosarat. Nem zavarna ha időben szólna ő XY után szeretne jönni. De nem szól, mert míg másnak elég egy kassza ő kettőre játszik és azt lesi hol halad a sor, az utána jövőkre és rendesen beállókra nincs tekintettel. Aki elé beáll, az csak annyit lát rendesen halad a sor. Szerintem a kasszához nemcsak oda kell érni, de be kell állni a sorba ha nem üres. Az autópályára sem elég felhajtani, hogy ott vagyunk, hanem beállunk egyértelműe egyik vagy másik sorba.


Szántam rá időt hogy leírjam, mert érdekelt a véleményetek. Köszönöm azon tippeket, hogy mutassam meg a sor végét, vagy jelezzem értem már a trükkjét. Nekem ez segített és szívből köszönöm.

2009. dec. 14. 21:56

Pont ez ugrott be nekem is!

Egy üzlet általában 08-tól 18-ig van nyitva. Van egy "trükkös sorbanálló" ( már a családomban elhíresült a titulus: mondom a lányomnak: na, most már ki a kádból! - imád fürdeni -, erre ő: mi van, te is trükkös sorbanálló lettél?)

Meris mindig abban az 5-10 percben áll sorban, mikor feltűnik a trükkös sorbanálló.

Szerintem a Spiderman (Pókember) képességei hozzá képest igen elhalványulnak. Szinte már kezdek drukkolni neki.

FT

64. Csigusz 79 (válaszként erre: 63. - Globus)
2009. dec. 14. 21:47
Én is azt hittem :DD
63. globus
2009. dec. 14. 21:32

A cím első olvasatára azt hittem, hogy a pénztárosok trükkjeiről fogok információt kapni.

El nem tudom képzelni, hol élsz, mekkora helységben, hogy bárhová mész, mindig találkozol ezzel a trükkös fazonnal... nem lehet, hogy TE követed? :)

62. Csigusz 79 (válaszként erre: 6. - Cbae83ef4f)
2009. dec. 14. 21:25
:DDD
61. 9242a6388c (válaszként erre: 59. - A12d99877f)
2009. dec. 14. 21:16
Kellemes Karácsonyt neked is!!!
2009. dec. 14. 21:16

Mennyi időbe telt, míg megírtad az okfejtést? Kb pont egy sorbanállásnyiba? :-DDD

ez vicc ugye?

2009. dec. 14. 20:41
Szóval köszönöm és kellemes Karácsonyt Mindenkinek! :)
2009. dec. 14. 20:40

:) ja, és főleg nem jó naponta hallgatni. Mert ha egyszer-egyszer lenne, de mivel szinte minden nap kifogom így már valahogy rosszabb. Senki más nem teremt ilyen helyzetet csak ő.


Szóval tényleg szólni fogok neki hol a sorvége vagy jelzem trükközzön mással. De békésebb más boltban vásárolni.

2009. dec. 14. 20:38

Igenis szívesebben megyek más boltba. Tudod ott nemcsak velem, hanem mással sem teszi meg mivel nincs jelen. Nem kellemes az állandó vitákat hallgatni, még ha mással is perlekedik. Rossz hangulatot termet, még ha csak egyszerű vásárlásról is van szó. Van egy szabály a sorban állás amit mindenki betart csak ő nem és még neki áll feljebb, és bárki elé áll be még annak kellemetlen.



Ha máshol is összefutok vele megmutatom a sor végét vagy szólok, hogy kiismertem a trükkjét. Köszönöm az észrevételeket!

2009. dec. 14. 18:40
Ez legyen a legnagyobb problémád az életben:-))))
2009. dec. 14. 17:08

Ha már kasszás trükköknél tartunk, nálunk más dívik:

az öreg nénikre leteszi a kosarát közvetlen a kasszánál a földre, majd elmegy fut egy kört.

Addig az az ember, aki ott állt, + 1-2 fő továbbjut.

Majd visszajön és egy Ronaldót megszégyenítő laza lábmozdulattal (mely hazudtolja korát is)berúgja kosarát sorba a kassza közvetlen elejére a szalagokhoz, itt álltam felkiáltással.

Én többnyire csak mosolygok rajta, egy ember nem a világ. Meg ha már ennyit alakított, sétált, fifikázott, hadd legyen meg az öröme.

Ezalól az volt kivétel, amikor állig felöltöztetett (esetleg óbégató) kisbabával álltam sorba, akkor udvariasan mondtam, hogy ott ugyan biztos nem, és megmutattam a sor végét.

54. spinneli (válaszként erre: 52. - A1baa7edcc)
2009. dec. 14. 16:38

persze, hogy majd rólad is fórumot nyissanak, kilóg ám a lóláb.

.)

53. emagdi
2009. dec. 14. 16:30

elolvastam, és még mindig tart a sokkhatás!!

:-O


és :D

52. a1baa7edcc (válaszként erre: 50. - Spinneli)
2009. dec. 14. 16:29
Ugy is keszulunk IKEA-ba, lehet kiprobalom a trukkozo modszeret :D
51. cbae83ef4f (válaszként erre: 50. - Spinneli)
2009. dec. 14. 16:28

Köszi, újabb adalék.

FT

50. spinneli (válaszként erre: 48. - 3e0ba54fb8)
2009. dec. 14. 16:08
az előéletet azért ne felejtsd el,és ez még csak egy kis bolt ahogy elnézem, ki tudja mit művel egy IKEA-ba...rossz belegondolni.
49. cbae83ef4f (válaszként erre: 48. - 3e0ba54fb8)
2009. dec. 14. 16:03

Tényleg, az nekem be sem ugrott, hogy előre megfontolt az eset. (Ezért nem lettem jogász - nem tudok ennyi mindenre figyelni.)

A hsz. teljesen jogos.

FT

48. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 27. - Cbae83ef4f)
2009. dec. 14. 15:53
Ez már kvázi halmazat. Ritkán ússzák meg 150 év alatti börtönben letöltendő szabadságvesztéssel :DDD. Különös tekintettel arra, hogy itt már többrendbeli előre megfontolt szándékkal állunk szemben ;)
2009. dec. 14. 15:38

Éppen most olvasom, hogy csak azért mész el máshová vásárolni, mert van egy ilyen "krónikus tolakodó" az adott üzletben???

Ne haragudj, de ez már orvosi eset.

FT

46. Zizisicc (válaszként erre: 45. - Panzerkampfwagen)
2009. dec. 14. 15:34
:o))))))))
45. Panzerkampfwagen (válaszként erre: 39. - A12d99877f)
2009. dec. 14. 15:01

Oké, akkor ezentúl is simán lehet neki szólni, és akkor már eléd nem áll be...

Vagy engedd be magad mögé, azzal magadnak egy picit sem ártasz.

Az, meg ha beáll más elé is, az mindenkinek a saját ügye. Oldja meg ha tudja, ha nem, akkor meg várjon.

Miért is veszed más baját a nyakadba? Ha mögötted van, vagy esetleg ott sem vagy, akor miért is zavar téged, hogy éppen mit csinál?

Eszem azt a kis empatikus fajtácskádat :-))))

2009. dec. 14. 15:00
igazság szerint egy csendes védekezés a trükkjének elkerülésére, akárcsak a máshol vásárlás
2009. dec. 14. 14:59
Állj be mögé :-DD
2009. dec. 14. 14:58
írtam, hogy járok és amit lehet máshol veszek
41. babetthopp (válaszként erre: 39. - A12d99877f)
2009. dec. 14. 14:58
De miért álltál ki a sorból?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook