Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítsünk a Pomázi Állatvédőknek! fórum

Segítsünk a Pomázi Állatvédőknek! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Segítsünk a Pomázi Állatvédőknek!

17. zinnia
2010. márc. 6. 06:59
2010.03.03-án dél körül a 11. kerület Bikás parkból nyakában futtató pórázzal elszaladt a kiskutyánk. 5 hónapos, fekete, barna rajzos, kis termetű, foxikeverék szuka. csipezett. Köszönöm a segítséget! 06209568177
16. danama
2010. febr. 25. 16:08

Pomázi állatvédő-és állatsegítő egyesület


18668360-1-13

15. danama
2010. febr. 13. 16:02

az állatvédők küldték :-)



Kedves Mónika!


Nagyon szépen köszönjük a tavalyi évben küldött támogatását, szeretném erről mielőbb eljuttatni Önhöz az adókedvezményre jogosító igazolást, de nem tudom, hová küldjem. Kérem, írja meg, milyen címre postázzam.

Év vége felé érkezett a számlánkra néhány kedves embertől támogatás, lehet, hogy az Ön internetes híradásának és segítségkérésének köszönhetően. Sajnos, ezekről a támogatókról nem tudok semmit, mindössze az OTP által küldött átutalási bizonylat alapján tudom, hogy adakoztak a javunkra, így még megköszönni sem tudom személyenként, mert csak vezetéknév és keresztnév kezdőbetűje szerepel és az átutalás ténye a bizonylaton. Kérem, ha lehetséges, azon a WEB oldalon tegyen közzé egy köszönetet az egyesület nevében az adományozók felé. Egyben érdemes volna valahogy jelezni, hogy valami elérhetőséget a jövőben adjanak tudtunkra, mert ezek az adományok - az általunk kiállított igazolás alapján - adókedvezményre jogosítanak. Ehhez viszont be kéne tudni azonosítani az adományozókat.

Mégegyszer nagyon szépen köszönjük az eddigi segítségét! Nem tudom, kérhetem-e a jövőre nézve is a támogatását, esetleg az adó 1%-nak felajánlásával, vagy ennek gyűjtésében. Igazság szerint ez az egy stabil anyagi forrásunk, amire egy évi működésünket alapozhatjuk.

Az adószámunk: 18668360-1-13


Köszönettel és szeretettel üdvözlöm:


Monostori Judit

14. bakonya niki (válaszként erre: 11. - FHelga)
2009. dec. 24. 09:03

ja jolene ha az emeberek megértenék

amit akar az állatvédők.

2009. dec. 24. 09:02

sziasztok énis sze retnék s egiteni

ha lehet

12. danama
2009. dec. 15. 15:05
Köszönöm Hoxának, hogy megengedte a cikket és ígéretet kaptam, hogy lefényképezik majd az adományokat .-)
11. FHelga
2009. dec. 14. 00:56

"Bárcsak megértenék az emberek, hogy az állatok ugyanolyan kiszolgáltatottak, s ugyanúgy függenek tőlünk, mint a gyerekek; ezt a gyámságot ránk ruházták."

James Herriot

10. FHelga
2009. dec. 14. 00:52
Jajj istenem.A szivem szakad meg.Legszivesebben mindenemet az ilyen kis kóbor lelkeknek adnám.Szeretnék mindenkit befogadni,minden állatot meggyógyitani.Tudom nem szép dolog tőlem,de én emberekért létrehozott alapitványoknak sosem adok.Adóm egy százaléka az állatoké.Havonta max két havonta küldök ételt a kóbor állatoknak.És sajna minimum havi egyszer ráakadok egy kis csavargóra.Akit persze haza viszek,és vagy a gazdi előkerüléséig vagy új gazdi találásáig pátyolgatok.Még szerencse hogy a férjem szereti hogy ilyen vagyok.Már előre közöltem vele.Hogy ugyan már van saját blökink,de ha lesz gyerekünk,és tudom,hogy felelőségteljessen tud vigyázni egy állatra biztos,hogy én menhelyről fogok állatot hozni neki.Egy dolgot sajnálok.Képtelen vagyok elmenni személyessen menhelyekre pl sétáltatni kutyukat,vagy csak kicsit játszani-foglalkozni velük.Egyszerüen annyira megvisel lekileg ha ilyen helyeket látok,vagy megkinzott kutyákról hallok,hogy napokig csak sirok.
2009. dec. 13. 21:03
Nem sokan ismerik ezt a lelkes Állatvédő Egyesületet, mert a média csak a nagy állatvédőket reklámozza és támogatja. És a kicsi egyesületek? Őket nem ismeri szinte senki sem, csak csendben végzik nap mint nap az állatvédő munkájukat, néha erejük felett is. A kutyusoknak mindent megadnak, amit csak tudnak, de sajnos egyre kevesebben támogatják őket...
8. danama (válaszként erre: 7. - 62cc0f78ae)
2009. dec. 8. 07:28
az a baj, hogy én már nem Pomázon lakom
2009. dec. 7. 20:56

Szerinted próbáld meg Pomázon is kiplakátolni sok helyen, amit ide a fórumba beírtál!

Ott azért csak helyben van, könnyebben mozdulnak az emberek! Milyen ötlet?

2009. dec. 7. 19:09
senki sem akar segíteni?
5. danama (válaszként erre: 4. - 62cc0f78ae)
2009. dec. 7. 14:12
én is remélem
2009. dec. 7. 13:58
Szép ez a kezdeményezés, remélem, minél többen tudnak segíteni! (Nemcsak a pomáziaknak, sajnos sok gazdátlan kutyus van!)
2009. dec. 7. 13:51
és nagyon köszönik előre is Hoxának ezt a lehetőséget
2009. dec. 7. 13:50
ha beírod a böngésződbe az állatvédők nevét megnézheted a weblapjukat is
2009. dec. 7. 13:39
Hamarosan itt a karácsony , küldjük a gazdátlan kutyusoknak olyan dolgokat ami esetleg nekünk már nem kell, de ők még tudják hasznosítani.
Pomázon az állatvédőnél 50 gazdátlan kutyus tölti majd a karácsonyt az állatotthonban, ha még nem is fogadsz örökbe belőlük segíts kérlek nekik.
Nem csupán pénzzel tudsz, nagyon sokféle minden másnak is örülnek.
Pl: takarók, plédek, lepedők, nyakörvek, pórázak, tálak, fazekak, kutyatáp, konzervek, tészták, seprűk, tisztítószerek.
De persze pénzzel is segíthetsz, már pár száz forintnak is nagyon örülnek: Pomázi Állatvédő és Állatsegítő egyesület 11705008-20441069 (Otp)

Ha esetleg tárgyi adománnyal segítenél neki:
Pomázi Állatvédő és Állatsegítő Egyesület
2013 Pomáz Széchényi u.21.

50 kutyus vár most is gazdira, ha társat keresel menj és nézd meg őket biztos beleszeretsz egy kutyusba.
Vannak most kicsi kutyusok is, és egy nagyon fontos dolog az egyesületről nem altatnak egy kutyust!

Segítsünk , hogy szép és tápban gazdag karácsonyuk legyen!
Ha valaki személyesen vinne adomány :
06-20-3234695 vagy06-30-8650546

Segítsünk nekik:

Ugrás a teljes írásra: Segítsünk a Pomázi Állatvédőknek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook