Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ilyen volt, ilyen lett fórum

Ilyen volt, ilyen lett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ilyen volt, ilyen lett

2010. ápr. 27. 13:38

szia!

Küldenél nekem képet az új szekrényről?

itt,vagy a dubadri@freemail.hu címre

köszi

12. De.vi
2010. márc. 23. 09:22

Szia!

Én sem találom a képet a képeid között, pedig én is épp most akarok szekrényt "frissíteni"

Üdv DE.vi

2010. márc. 20. 22:42
még mindíg ott a fénykép a profiomban meg tudjátok nézni ott ! foggalmam nincs miért vették ki a cikkből a fényképet :(
10. cb53e790b2 (válaszként erre: 9. - Anami74)
2009. dec. 19. 09:39
köszi szépen én is akciósan vettem a tapétát de én a p,e,n,n,y-den,mindössze 900ft volt a hozzávaló tapéta
9. anami74 (válaszként erre: 4. - Cb53e790b2)
2009. dec. 15. 15:39

Szia!

Ügyes vagy!Jó lett így szekrény!Nekem is vannak meg hagyva fiókos-pakolós részek ebből a szekrényből! :-)Csak nekem lányaim vannak,és és rózsaszín-fefér kockás tapéta van rajta!Szerencsére még azt is akciósan vettem a Lidl-ben.

Egyszerű de nagyszerű!Mégegyszer gratula!

Üdv:Ani

2009. dec. 13. 20:07
Szuper lett!! :D
2009. dec. 13. 13:27
köszi szépen nektek ,ja és a jeleket is :)
6. 62ffba3b4b (válaszként erre: 4. - Cb53e790b2)
2009. dec. 13. 13:08
Jópofa, vidám bútor lett! Nagyon kreatív vagy, gratulálok!!!!
5. cb53e790b2 (válaszként erre: 2. - Anyuca66)
2009. dec. 13. 12:55
igen erről beszéltem így csak mindenki találgat !!!!!!!!!!!!!!! miért vették le a hozzávalo fényképet igy már nincs is értelme a cikknek
4. cb53e790b2 (válaszként erre: 3. - Titánia83)
2009. dec. 13. 12:52
nagyon sajnálom ,de nem igazán értem miért vonták vissza a fényképet amit hozzá csatoltam igy nem igazán van már értelme ! de ha nagyon kíváncsiak vagytok rá beteszem a képeim közé mert így elképzelni na meg az az igazság hogy így büszkélkedni sem lehet hogy mien volt és mien lett!!!!!!!!!!! egy kicsit bánt hogy ezt miért így engedték csak be ?!
2009. dec. 13. 11:07

Ez nagyon jó ötlet! Mi is szeretnénk valahogy a szekrényt átvariálni, de B.a.l.l.a bútor révén nem sok lehetőségünk van. Meg esik is széjjel. :( De gondoltunk rá, hogy vágatunk rá ajtót, és kicsit átvariáljuk a férőhelyeket. :)

Az hasznos, ha szakember van a családban. :)

Szép napot!

2009. dec. 13. 10:36

Zsuliett! Azt hiszem olyan bútorról írtál amilyen nekünk is van.

Én is rühellem, de nincs más mint ez.

Az egyik elemét a nagylányom a vőmmel szétszedte, és rátette a vállfás tetejére. Az aljából kiszedtem a lábát, és görgőt szerváltam rá a lábak helyett, 4 - 4 csavarral kellett rögziteni. Persze a csavarok helyét egy szöggel, kalapáccsal " kilyukasztottam ".

Így be tudtam tekerni könnyen.

A leszerelt elem is ezt kapja, 4 görgőt. És lesz egy szekrényem a konyhába. ( ez még csak ezután készül )

Amibe a görgők már bennt vannak ez most a tv állvány.

2009. dec. 13. 10:03
Mivel három gyerek mellett elég nehéz spórolni, amikor a mi szobánkba vettünk egy új szekrényt, kitaláltam, hogyan lehet egy régi megunt szobabútort hasznosítani, és még a gyerekek is szinte egy új és több férőhelyes szekrényhez jutnak..

Ugrás a teljes írásra: Ilyen volt, ilyen lett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook