Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valaki használ Niplette mellbimbókiemelőt? Tényleg megoldja a problémát fórum

Valaki használ Niplette mellbimbókiemelőt? Tényleg megoldja a problémát (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 4. 22:24
A párom elött is szégyenlem,bár már biztos tudja/látta,de mindig kézzel masszirozom kicsit,mielött hozzábujok,de ez már ciki.Te szégyenled a párod elött,vagy ö hogy viszonyult hozzá?vagy "felkészitetted",hogy neked "olyan"van,vagy nem szégyelltél elöször levetközni elötte?
2010. febr. 4. 22:15
Szia Laubo!én is ezzel a problémával küzdök és nagyon szenvedek miatta.Én már probáltam a Niplette-et is,ami ideiglenesen megoldotta a problémámat de sajnos egy idö után eltört,és hát én2éve vettem 10000ftért volt hozzá bimboápolo balzsam az jo volt,az van a Dm-ben is.Mivel utána nem vettem ujra,ugyanugy visszatért a probléma.az elöbb rákerestem a google-ban,van vmi modszer amit napi 5ször kell elvégezni,és megprobalom.majd leirom a végeredményt,hogy mire jutottam,de keress rá,és probáld meg te is!
11. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Laubó)
2009. dec. 12. 18:08
Nézd, ha a műtét se segített, szerintem nem is akar kint lenni. :) De ettől függetlenül átmeneti hatást akár érhetsz is el vele napi 1-2-3--szori használattal. De amint lentebb ketten is írtuk, attól, hogy nem emelkedett ki a mellbimbónk, még tudtunk szoptatni, csak kellett hozzá egy segédeszköz. :) És jelzem, az csak kamu, hogy mellbimbóvédővel nem fáj, mert ugyan szigetel valamit, de én az első hónapban csillagokat láttam minden szoptatás első két percében - azaz néha azt se, mert semmit se láttam a fájdalomtól. De megérte!!! itt kornyikál egy gyönyörű kétéves a fotel mellett. :DDD
10. Laubó
2009. dec. 12. 18:04
konkrétan az avent niplette-re lennék kiváncsi, eddig az olvasottak alapján ez tűnik a legmegbízhatóbbnak.
2009. dec. 12. 18:03
Én egyenlőre csak azt szeretné, h minden a helyén(kint)lenne, és ne emiatt idegeskedjek majd amikor már ténylegesen nekifogunk a manógyártásnak.
2009. dec. 12. 18:02
Sziasztok! Mi a patikában vett (nem tom milyen márka volt) azt használtuk párszor,amikor fájt a mellbimbóm és az is jó volt,nem volt vele gond.
2009. dec. 12. 18:00
Még nem várok babát,bár már nagyon szeretnénk... De ha minden jól alakul egy éven belül belefogunk. A lényeg, hogy egyenlőre "csak" esztétikailag zavar, de jó lenne, a majd a leendő babámat is tudnám szoptatni, ahogy magam ismerem belebetegednék, ha nem tudnék megadni mindent neki a saját hibámból. Egyszer már megműttettem, de csak kb 2 hétig olt eredményes, majd ugyanaz a sztori:( mintha nem szeretne kint lenni... Ezért gondoltam a niplette-re, hátha, csak kiváncsi lennék, valakinek működött-e és maradandó-e.
6. Sylvia81 (válaszként erre: 4. - Emese78)
2009. dec. 12. 17:58
Csatlakozom! Ugyan az enyém csak lapos volt, nem fordult be, de olyan kicsi volt, hogy ihaj!!! Amikor meg tele lett tejjel, teljesen belesimult a mellembe, nem is látszott! Nekem a szobatársak javasolták a mellbimbóvédőt, gondolom, Te is arra gondoltál. Azzal 18 hónapig szoptattam. Kiscsajom annyira megkedvelte, hogy csak nyalogatott, ha anélkül próbáltam szoptatni. :D
5. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Gne2)
2009. dec. 12. 17:56
Vagy nem...
2009. dec. 12. 17:54
Nekem annak idején befelé forduló mellbimbóm volt és kicsi is.A babám nem tudta bekapni pedig a kórházban sokat próbáltam és a nővérke is próbált segíteni de semmi.Aztán mondta,hogy a férjem hozzon be bimbókiemelőt.Cselesen egy kis tejet raktam bele és úgy tapasztottam a mellemre.Rögtön rákapott a babucim.És tudott szopizni rendesen.Szerintem megéri!!!!!
3. gne2
2009. dec. 12. 17:54
A baba megoldja, hidd el! :)
2009. dec. 12. 17:52
a végéről a kérdőjel lemaradt.. Tehát: ???
2009. dec. 12. 17:51
Valaki használ Niplette mellbimbókiemelőt? Tényleg megoldja a problémát

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook