Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb önbarnító? fórum

Melyik a legjobb önbarnító? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2014. ápr. 21. 12:59
napsugar
208. maluka
2014. ápr. 17. 08:39
Már régen írtatok ide, de gondoltam kiírom a tapasztalatom, hátha hasznos valakinek. Mivel kismama vagyok, így nem mehetek szoliba, de nagyon rikító fehér a fejem és már mindeki azzal jött, hogy milyen sápadt vagyok, így rákerestem az önbarnítóra és az arcszolira. Utóbbiról lebeszéltek, így maradt a barnító. Mivel az utolsó hozzászólás nagyon meggyőzött, mivel látható, hogy ő már aztán mindent kipróbált, így hittem neki és vettem egy Sun Dance sprayt a DM-ben. Valóban úgy van, ahogy írta. Nem kenem, csak fújom. Akkor kb. olyan 3 óráig még érzem magamon azt a szoli büdi szagot, de utána elmúlik és szép egyenletes barna az arcom tőle. Nem az a nagyon barna, hanem az az enyhén, nem természetellenesen barna és nem rikítok a fehérségtől. Most fújtam másodszor. Tényleg szuper. Azóta nem mondják, hogy sápadt vagyok, szép egészséges színem van. Szóval köszönöm utolsó hozzászóló és én is ajánlom mindenkinek!!! :)
2012. jún. 22. 14:51

Kedves világos bőrű sorstársaim!


25 éves lány vagyok. Az ég világos bőrrel áldott meg! Szolárium nem jöhet szóba a sok anyajegyem miatt, viszont recepciósként dolgozom, így fontos a jó megjelenés. Kipróbáltam sokféle lehetőséget a barnaság elérése érdekében. 1 BABA barnítós testápolója-pff rettenet büdi, és ha több napon át kentem, sárga lettem tőle. 2 GARNIER barnítós testápolója- egy fokkal jobb illatú amikor felkenem,de pár órára rá ez is bűzlik,viszont a barnasága szebb. 3 VICHY NUTRI SUN- illata kellemes, pár órára rá csak kicsit érezni a tipikus barnító szagot, jó hamar beszívja a bőr,viszont halványabb barnaságot ad, mint az első kettő, és az ára is húzós. 4 NIVEA barnítós testápolója- hát ez a legbüdösebb az összes közül, viszont a leg intenzívebb barnaságot adja, és tartós is, de a szaga miatt nem szívesen használom. 4 GARNIER fújós SPRAY-jobban szeretem,mint a krémet,mert egyszerűbb a használata, én már első használatra elértem a kívánt színt. Ügyesen kell fújni,mert ha nem egyenletes a fújás, akkor foltos lesz a bőr tőle, a szaga a szokásos büdi, jah és nagyon olajos lesz tőle a bőr. 5- HAWAIIAN TROPIC barnító krémje- ez kimondott barnító krém,szép barna színt ad már első használatra, viszont eléggé drága, büdös ez is, és ügyesen kell kenni, mert egy két helyen összegyűlhet és foltos lesz tőle a bőr. És akkor utoljára 2 termék, amik nekem a legjobban beváltak: SUN DANCE barnító spray- bőrre fújva már első alkalomra barna lesz tőle a bőr, nem túl intenzív, inkább kellemes barna színe van, szaga nem vészes,minimális barnító szaga van csak. Elég tartós is szerintem, és az ára se vészes, kb. 1000 ft, és sokáig elég. Arcomon nem kenem el csak fújom, lentebb meg fújás után el is kenem,de nem lesz foltos tőle a bőröm. Másik szintén DM-es termék a BALEA MAGIC SUMMER barnítós testápolója, ez is kb 1000 ft, ennek egyáltalán semmi barnítós szaga nincsen! Pár órára a kenés után sem érzem a büdit. Nem túl intenzív a barnítása, de szintén szép barna színt ad, nem sárgásat több kenés után sem. Szóval hajrá SUN_DANCE, és BALEA MAGIC SUMMER!!!!

206. e32d76b828 (válaszként erre: 205. - 6187eb1c9a)
2011. nov. 9. 15:23

az csak is azért info h ne szedd le a levelét 1 fiatal fának...

h honnan tod?épp h átéred mint Döbrögi uram....hejjj de jól +járta...ezért nézz körül rendesen ha méricskélsz

205. 6187eb1c9a (válaszként erre: 204. - E32d76b828)
2011. nov. 9. 15:20
Honnan lehet tudni,hogy a fa pont 15 éves?:-DDD
204. e32d76b828 (válaszként erre: 203. - 7e992805d2)
2011. nov. 9. 14:20

béjáztatod mint a kapcát v a csalánt mikorra +érett ...

kevés langyos vítbe egy csokornyi v ha mindenhol barnát akarsz mérheted 1 15 éves fa levelének két ölét...majd beletoccsansz ott ahol festeni kívánod...bele is ülhetsz pont ez benne a poen majd nyugtázhatod elégséggel és kedvedre adhatod a víz+színező arányát

jóegérséggel járj szerencsével jányom

203. 7e992805d2 (válaszként erre: 201. - E32d76b828)
2011. nov. 8. 14:24
Azt hogyan??
202. 7e992805d2 (válaszként erre: 200. - Edóka22)
2011. nov. 8. 14:24
Mióta használod? Mennyi ideig marad meg a hatása?
2011. nov. 1. 17:13

a diófa levele!

semmi kóros káros...

2011. nov. 1. 17:02

Sziasztok!

Most vettem életemben először arcra való önbarnítót, a Vichy-től a Capital Soleilt-t, és nagyon meg vagyok vele elégedve!

Nagyon fehér bőrü vagyok, ráadásul rosaceás is, úgyhogy valami mindenképpen kellett, hogy eltüntesse a pirosságot.

A krém finom illatú, később sem lesz "szoliszagú", nagyon jó állaga van, hidratál is, selymes lett utána a bőröm. 2x kentem fel egymás után egy kis szünetet tartva, mivel 1 kenéstől szinte semmi sem látszik, de a 2 kenés már teljesen jó szint ad. Amire viszont nagyon kell vigyázni, a hajtövek, nekem sajnos ott nem sikerült túl jól eldolgoznom...

Nagyjából ennyi :) Tervezem még kipróbálni az Yves Rocher önbarnítóját is, majd megosztom az azzal kapcsolatos tapasztalatokat is :)

2011. aug. 4. 20:13

Sziasztok!

Szeretnék olyan szalont találni, ahol szépen fújnak. 3 helyen voltam már, az elsővel nagyon megvoltam elégedve, de sajnos az a csaj már nem foglalkozik vele :(

Hónap végén lesz az esküvőm, fontos, hogy szép és egyenletes színem legyen. Az nem baj ha befogja a ruhát, ha csúnyán kopik, csak aznap legyen kifogásolhatatlan.

Akik tudnak ajánlani szalont, kérem írjanak.

köszönöm előre is

198. talvy
2010. aug. 15. 15:03
Sziasztok én szedtem 1 hónapig a Beaty Sun tablettát semmit nem ért.Még csak egy halvány kis szinem sem lett.
2010. aug. 9. 14:48
Tanity Nyílt Napok: 2010. Augusztus 17-18.!!! Termékek bemutatása, kipróbálása (pl. arcbarnítás!!), kedvezményes vásárlási lehetőségek. Cím: XI. Karinthy Frigyes út 7. Szépségszalon, Andi: 06/206628675
196. Vitaminkirály (válaszként erre: 195. - Vamari)
2010. júl. 15. 10:27

A barnító tabletták alapvetőn két csoportja van forgalomban. Az egyik a karotinoid vegyületeken, a másik a tirozinon alapul.

A karotinok a növények festékanyaga, ami éppen úgy, mint amikor valaki például sok répát eszik megjelenik a felső bőrrétegben is. Ezt nem nevezném barnulásnak, mivel narancssárga. Ha kelően sokat fogyaszt belőle valaki, nevetségesen fog kinézni nem egészségesen. Legkönnyebben répát tartalmazó ételekkel táplált csecsemőknél figyelhető meg a jelenség, hogy úgymond “besárgulnak”. Kapható az interneten természetes alga alapú tabletta és szintetikus petróleum alapú is. alapvetően veszélytelen, de egyben haszontalan is, nem beszélve arról, hogy nem olcsó.

A másik csoport, arra a városi legendára építette a marketingjét, hogy az l-tirozin nevű aminosav részt vesz a test melanin termelésében, éppen úgy, mint a bőrünket érő UV fény, tehát a kettő együtt biztosan hasznos. Bár erre vonatkozó egyetlen publikáció sem jelent meg amit elolvashattam volna, egy dolgot érdemes megfontolnia annak, aki mégis ezzel kísérletezne: mit okoz egyetlen tápanyag aránytalanul nagy fogyasztása a többire nézve? Úgy tanultuk, hogy hiányt a többiből.

195. vamari
2010. febr. 10. 09:49
Használt valaki önbarnító tablettát? ha igen milyen tapasztalata van?
2009. szept. 2. 13:08
inkább elmegyek a kozmetikushoz lefújatni magam mint ilyen olyan kencéket kipróbálni. Lehet még olcsóbb is!
2009. szept. 2. 13:07
Azt tudom melyik nem. A rossmanné nem ér semmit.
192. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 191. - 21994dd7b3)
2009. szept. 2. 12:18

Melyik márka? Mint írtam már, az egyik "The Body Shop", a másik pedig "Carroten".


Az előbb említettet a Teszveszen vettem, olcsón, egyébként drága. Nem tudom, hogy hol lehet kapni üzletben. A Teszveszen, Vaterán érdemes körülnézni ezügyben! A Carroten termékeket DM üzletben megveheted.

191. 21994dd7b3 (válaszként erre: 190. - 3dc5a222b9)
2009. szept. 2. 11:37
És ezek hol szerezhetőek be? Most rákerestem google-on, de semmit sem találtam róluk. Mennyibe kerülnek és melyik márka termékei? köszi a gyors választ
2009. szept. 2. 10:32

Én próbáltam már többfélét, önbarnítót, önbarnítós testápolót. Mindegyiknél megfigyelhető a jellegzetes szag.


Viszont arcra tudom ajánlani a Carroten Summer Shine önbarnítót tartalmazó arckrémet, amiben kakaóvaj is van. Ennek isteni az illata, egyáltalán nem érezni azt a jellegzetes önbarnító szagot!


Testre 'The Body Shop fake it! Self-tan lotion-t használok. Természetes kinézetű barnaságot ígér, enyhe, friss illattal. Azért ennél is érzem azt a bizonyosat, de teljesen elégedett vagyok vele, jó a színe is!

2009. szept. 2. 09:26

Sziasztok!


Melyik önbarnító nem sárgás és nem büdös? Van olyan egyáltalán?

188. *amica (válaszként erre: 186. - Bszsz)
2009. aug. 26. 22:07

használ! én voltam és másfél hétig fennmaradt rajtam, mert lassan hámlok :) de csak a bynaturet ajánlom! a többi kamu, drágább, foltos, vagy sárga!

meg a kiwisun olcsóbb, de az gépi, meg még nem próbáltam...

2009. aug. 20. 17:06
Valaki más esetleg?
186. bszsz (válaszként erre: 185. - Nőci1)
2009. aug. 20. 16:56
Ezek szerint az a hiperdrága testfújós sem jó? Pedig már azon kezdtem el gondolkodni. Azt mondták abban aszalonban, h 7-10 napig marad a testen. Ebből mennyi igaz?
185. Nőci1
2009. aug. 20. 16:53
Nézd én próbáltam minden fajtát!Mindegyiktől foltos ocsmány volt a testem,de az arcom is,nekem nem vált be egyik sem,pedig testfújáson is voltam.Csúnya voltam a redőkben negált a festék! Foltos volt a testem és 3-nap múlva kopott nagyon.
2009. aug. 20. 16:51
?
2009. aug. 20. 16:47

Kérlek ajánljatok egy olyan önbarnítót,ami nem "önsárgító"...mert az arcomon akármelyiket használtam is,mindig csak sárga lett.Még a Vichy-től is.

Melyik a legjobb?Érzékeny a bőröm.Ár nem számít.

Köszi

182. Panka78
2009. jún. 29. 20:03

Nekem is jól jönne valami barnaság, mert az anyajegyeim miatt, szinte tilos napra mennem. Inkább a fehér bőr, mint a bőrrák.

Az önbarnítókkal eddig mindig ráfáztam.. büdös, foltos, hámlik.. szóval én azt hiszem fehér leszek életem végéig mint a lepedő:)

2009. jún. 29. 19:44
Sziasztok! Nekem van egí avonos selyemfényű hidratálós testápolóm. Sajnos lejárt a szavija. Ma kentem a lábamra, de pár perc múlva lebírtam dörzsölni darabokban:( Pedig olyan volt mintha beszívta volna a bőröm. Lehet h nem is a krém volt hanem le kellett volna radírozni a bőröm? A többi testápolóval nincs ilyen bajom. Vagy azért volt mert lejárt?:(
180. *amica
2009. jún. 7. 21:19

hali

australian gold termékekről jókat hallottam, majdnem az összes szoliban kaphatóak is, de mégsem találtam semmilyen témát róla.vki? [link]


nagyon szépeket ígérnek, baromi drágán

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook