Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TVPRODUCTS-tól rendelt már valaki? fórum

TVPRODUCTS-tól rendelt már valaki? (beszélgetős fórum)

10. bared (válaszként erre: 9. - Lackó-zsanett)
2009. dec. 18. 13:39

persze, hidd el elég a kisfiúnak...felbontani nem nagyon szokták, csak újraragasztani, ha szarul csomagolja a feladó, Törökbálinton újra ragasztják, hogy ne essen szét menet közben..

de jó, hogy már ott van, nem aggódsz tovább:))

9. lackó-zsanett (válaszként erre: 8. - Bared)
2009. dec. 17. 15:45
Szia! Ma kaptam meg a csomagot. HÁt nem vagyok elragadtatva. A csomag egyszer tuti , hogy fel volt bontva, mert jól látni, hogy utólag lett leragasztva a doboz (maga amiben a mikroszkóp szett van). Ráadásul elég gagyinak találom magát a készletet. Az újságban komolyabbnak tűnt. Mondjuk már mindegy. EGy 9 éves kisfiúnak vettem (aki a legkedvesebb a szívemnek). Ha idősebb lesz és komolyabban kezdene el vele foglalkozni, akkor kap egy komolyabbat!!!
8. bared (válaszként erre: 7. - Lackó-zsanett)
2009. dec. 14. 22:50
javaslom, hogy küldj egy emlékeztető emailt nekik....az nem árthat semmiképpen..inkább utáljanak, mert az agyukra mégy, minthogy ne tudd odaadni az ajándékot((
7. lackó-zsanett (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. dec. 14. 12:23

Szia!


Az előbb beszéltem velük. A hölgyemény azt mondta, hogy ő még meg sem nézte a netes rendeléseket. - kösz szépen!!!

De azt mondta nyugodjak meg legkésőbb 22-re meg fog érkezni. Hát nagyon remélem,mert (mondtam is neki), hogy én a munkahelyemre kértem és 22-e az utolsó munkanap, szóval ha utánna hozzák nem tudom átvenni.

Szóval nagyon tartok tőle! Gáz lesz ha nem kapom meg!

6. lackó-zsanett (válaszként erre: 5. - Bared)
2009. dec. 12. 14:33
Oké!
5. bared (válaszként erre: 4. - Lackó-zsanett)
2009. dec. 12. 14:01

nekem teljesítették időre, amit megbeszéltünk, de tuti, hogy karácsony előtt nagy hajtás van ott is, úgyhogy tényleg hívd őket!

majd írd meg ide később, hogy sikerült-e?))

4. lackó-zsanett (válaszként erre: 3. - Bared)
2009. dec. 12. 13:59
Igen arra gondoltam én is, de csak hétköznap lehet őket hívni, ezért csak hétfőn tudok telefonálni nekik. De fogok mindenképpen!
2009. dec. 12. 13:58
hívd fel őket telefonon, és erősítsd meg a kérésed... így biztosan megkapod, mert egyébként korrektek...
2009. dec. 12. 13:57
a "csak" nem kellett volna a Karácsony elé, bocs elütöttem
2009. dec. 12. 13:56

Sziasztok!


Az előbb rendeltem a tvproducts.hu-tól! Kértem a megjegyzésben, hogy december 19-ig szállítsák ki munkahelyemre,mert csak ott tudom átvenni és csak Karácsonyra szánom ezért kértem, hogy még a jövő héten megjöjjön.

Szerintetek várható? Hülyét kapok, ha nem jön meg az ünnepekre!!

Tapasztalat??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook