Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama boltok Miskolcon fórum

Kismama boltok Miskolcon (beszélgetős fórum)


2009. dec. 20. 18:19

Hali!


Én a severben nem találtam semmit néhány hónapja, mikor kezdtem kerekedni. A Tesco üzletsorában tényleg jó az a kis boltocska, meg a sétálón is amit Mézyke írt. De annak van egy másik üzlete is, a Szinva park 2. emeletén, az állatkereskedés után 2vel, ami egyben ducibolt.


Azért lehet, hogy érdemes szétnézni az internetes oldalakon is, lásd. zsibvasar, vatera stb.

2009. dec. 12. 11:38
Sziasztok Miskolciak! Én is ajánlom a severt, anyukám is ott dolgozik, és onnan vett nekem tavaly ruhát, ami jó volt rám:) Pedig elég nagy volt már a pocim. Ja és nagyon jó babarucik is vannak, nagyon nagyon szépek. Anyukám mindig onnan vásárol a két törpémnek. Nagyon szeretem azt az üzletet. (csak keressétek meg, szívesen segít nektek :)) )
2009. dec. 12. 11:25
Ja és kihagytam a tescot.Pontosan a tescoban van kívül az üzleteknél a cristani moda.Az is nagyon jó kis üzlet csini divatos rucikkal tűrhető áron.
2009. dec. 12. 11:24

Hát a brendonban tényleg jó rucik vanak de drága.

Én a sétálón vettem nacikat és felsőt.Egész jó áron.A szemere után ha mész a centrumfelé akkor ott jobboldalt van egy pub és mellette a közben van.

Sajna a másik hely a metropolban már megszűnt.Én a corában nem találtam kedvemre valót de még a c&a ban sem.A severben nem voltam.

2009. dec. 12. 10:34
7 évvel ezelőtt nehezebb volt, de most már nagyon sok helyen lehet kismama ruhát venni, pl. Tégel, C&A, Brendon, Cora, Tesco, stb.
2009. dec. 12. 10:33

Szia, én a sever-t és a cora-t tudom ajánlani.

A sever-ben egy isteni fekte nadrágot vettem (3 éve).

7 évvel ezelőtt pedig a sétálón vettem kismamaruhát, meg a centrumban, ill. volt még egy kisbolt ahol vettem egy kertésznadrágot, az a centrumtól felfelé volt, egy ajándékbolt mellett. Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 12. 10:29

Sziasztok!

Hol vannak jó kismama boltok Miskolcon?? Lassan szorít a nadrág és jó lenne pár kényelmes ruhát beszerezni... :-)

A héten lementem a sétálóra és nem találtam semmit! Sőt rá se ismertem az utcákra mivel egy csomó üzlet bezárt és helyüket más boltok foglalták el. Ha valaki tud jó helyeket akkor légyszi írjon már! Turitól kezdve a drágább boltokig minden érdekelne!!!!

Mivel még dolgozom nincs igazából időm a boltkeresgélésre....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook