Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lámpa, mely a Nap jótékony hatását helyettesíti télen fórum

Lámpa, mely a Nap jótékony hatását helyettesíti télen (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 12. 14:59

Most akciós a tesóba 2000 ft azt hiszem infra.. A bioptron nagy valami 400 ezer körül van.

Vannak oldalak aholazt ecsetelik jó vagy nem..

Érdekes dolgokat írnak...

12. bared
2009. dec. 12. 13:53
az én infralámpám "petra" márkájú, 3500 ft volt...
2009. dec. 12. 13:03
Nekem sólámpám van és az is megteszi napmentes időszakokra és nem kerül több tízezerbe.
10. Lemoncello (válaszként erre: 5. - B52d3380ac)
2009. dec. 12. 12:27

Szia!

Írtam privit....

Mindenkinek köszönöm a válaszokat és várom a további tapasztalatokat is!

2009. dec. 12. 11:51
sólámpa, ill. a 80-100 W-os izzók - több helyen is a lakásban bekapcsolva - hangulatjavítók.
2009. dec. 12. 11:41
infralámpa
2009. dec. 12. 11:40
infralámpa??
2009. dec. 12. 11:14
szerintem a bioptron lehet. a nagymamám kapott egy nagy állványosat anno nagynénémtől. nagyon jó tényleg, de hogy én ennyit nem adnék érte XD az is teljesen biztos :D
2009. dec. 12. 11:11
Szia! Nekünk van közepes lámpánk színterápiával és tényleg szenzációs!!! Mi mindenre használjuk mert feltölt energiával és a sebeket is hamar begyógyítja! Mindkét kézmütétem után használtam és hamar rendbejött a kezem az orovs nem is akart hinni a szemének! Mi a közepes lámpát el akarjuk adni mert időközben megörököltem nagynéném nagy lámpáját! Az a legnagyobb de ahhoz sajnos nincs színterápia! Ha esetleg érdekel megbeszélhetjük!
4. manul (válaszként erre: 2. - Lemoncello)
2009. dec. 12. 10:31

Nagyon sok mindenre jó,hasonló elven működő berendezések vannak egyes bőrgyógyászati kezelőkben,ilyennel gyógyították a férjem lábszárfekélyét,persze nagyobb teljesítményűvel.

Ha érdekel még valami ezzel kapcsolatban szívesen elmondom a tapasztalataimat.

3. manul (válaszként erre: 2. - Lemoncello)
2009. dec. 12. 10:28

Igen ez a Zepter Bioptron lámpa,az édesanyámnak van,valóban jó hatással va az emberre a téli hónapokban. Anyukám izületi panaszai miatt vásárolta,neki segít,az én arcüreg gyulladásomat is rendbe hozta. Több féle méretben van,a legkisebbet szerintem nem érdemes megvenni.Nem olcsó,de az interneten láttam használtat elérhetőbb áron.

Érdemes kipróbálni,a Zepternek vannak képviseletei,ahol ingyen kezelnek vele úgy emlékszem 3 alkalommal.

Egy próbát megér!

2009. dec. 12. 10:22
Úgy tudom, hogy van valami lámpa, mely jó hatással van az emberi szervezetere télen, amikor (mint most is jó ideje) nélkülöznünk kell a Nap sugarait. Hallott erről valaki? Mi a neve a lámpának? Hol kapható? Milyen áron? Ha van esetleg valakinek, akkor érdekelnének a tapasztalatok is! Köszi!
2009. dec. 12. 10:20
Lámpa, mely a Nap jótékony hatását helyettesíti télen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook