Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisfiam lábujjai között kisebesedett az állandó izzadástól, hogyan tudom gyógyítani? fórum

Kisfiam lábujjai között kisebesedett az állandó izzadástól, hogyan tudom gyógyítani? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 6. 01:32

Én tudok egy fetrőltenítőt, ami enyhébb gombás fertőzésekre is használ, és garantáltan nem csíp. nemrég vettem, de ezentúl mindig lesz itthon!Csak fülbe és szembe nem szabad tenni, máshová igen.

Privátban megírom a nevét, akit érdekel, nem akarok reklámozni. (Azaz akarnék, mert valóban jó, csak itt nem szabad...)

17. boszi1968 (válaszként erre: 7. - Clugie)
2009. dec. 15. 16:10

én a körömvirág krémet ajánlom.gombaölő és gyulladás

csökkentő hatással rendelkezik.gyógyszertárakban,gyógynövény szaküzletbe be lehet szerezni.

16. Panka78 (válaszként erre: 15. - Clugie)
2009. dec. 15. 15:10

Nálunk hasonló volt a gond.

Ajánlom azt a hintőport, amit még annak idején a köldökcsonk ápolására írtak fel. (nem tudom a nevét)

Nekünk ez csodát tett:D

15. clugie
2009. dec. 15. 15:07
Kentem rá canesten kb3-4 alkalommal és elég szépen javul. A doki hintőport ajánlott, bár szerinte ez nem biztos, hogy gomba. Most már csak azt kell kitalálnom, ha rendbejött mit csináljak, hogy ne legyen újra.... Köszi mindenkinek aki próbált tanácsot adni!!!!!
14. simple (válaszként erre: 13. - Clugie)
2009. dec. 13. 09:41
Ha jót akarsz, felejtsd el a canestent meg a többi szart. Bionom dolgokkal próbálkozz.
13. clugie (válaszként erre: 11. - Sajert)
2009. dec. 13. 09:16
Köszi, kipróbálom, aztán jövő héten megkérdem valamelyik dokit. Szegénykémnek a foga is most jön, így meg van áldva :)
12. Nkriszti (válaszként erre: 7. - Clugie)
2009. dec. 13. 00:06
Szerintem inkább bőrgyógyásznak kellene megmutatni, meg hátha nincsenek ott olyan sokan, esetleg magánrendelésre elvinni. Tömegbe én se szívesen vinném most a kicsit, ebben a mindenféle megfázásos, influenzás időben. Írták lentebb a teafaolajat, csak nehogy arra meg allergiás legyen. A Canesten egyébként nem olyan erős szer, így ilyen kicsinél biztos lehet alkalmazni, ahogy lentebb is írták.
11. sajert
2009. dec. 12. 20:12

Ha gombás, akkor canesten krém. Gyerekemnek pont tavaly ilyenkor kezdődött hasmenéses vírusa (nem volt 11 hós), nagyon vigyáztam, de teljesen begombásodott a popsija. Doki mondta a canestent, (én semmit nem kentem rá doki engedélye nélkül) ha nem is viszed el, egy telefont megér (én mindig először telefonálok, az egyszerűbb, és ha úgy ítélik meg, akkor elviszem).

Hétfőn a gyerekorvosi rendelőnkben 102 (százkettő, nem elírás) gyerek volt, csak a mi dokinknál!!

10. simple (válaszként erre: 9. - Clugie)
2009. dec. 12. 14:59
Azért megpróbálhatnád azt, hogy langyos vízbe teszel pár csepp teafaolajat. Fontos hogy tiszta teafaolaj legyen, bioboltban érdeklődhetsz melyik lenne jó. Naponta legalább kétszer belemártod a vattát, és áttörölgeted neki. Elvileg ez hatékony gomba ellen.
9. clugie (válaszként erre: 8. - Simple)
2009. dec. 12. 13:23
11 hónapos, sajnos ehhez még pici.
8. simple (válaszként erre: 7. - Clugie)
2009. dec. 12. 10:05
Hány éves? Ha már nem pici, akkor teafaolajas lábfürdő.
2009. dec. 12. 09:01

De igen hámlik is, hetek óta hintőporozom és sudokrémet is használok rá, de semmi javulás.

Ha gomba akkor arra van valami spéci? Mutassam meg a háziorvosnak? Bár most oda nem szívesen mennék annyi a beteg gyerek....

2009. dec. 12. 00:13
Nem hámlik? Ha igen, az már biztos hogy gomba! Ha pl. a neogranormonra(hámosító hatása van) meggyógyul, akkor lehet még nem gombásodott be, de jó lesz vigyázni vele.
2009. dec. 11. 21:39

én neogranormon testápolot használok a kislányom hasára és kezére neki is az izzadság szárítja? pirosítja ki, többnyir bevállik, e gondolkodom a sima neogranormon krémen, lehet hatásosabb.

nekünk a hintőpor nem javított, a kamillás is csak egy kicsit segített....

2009. dec. 11. 21:36
Nem lehet, hogy az izzadástól gombás is lett és az okozta a sebesedést? Mert akkor sztem canesten.
2009. dec. 11. 21:31

Én hintőporoztam neki minden fürdés után, meg reggelente.

Kisebesedettnél ez nem jó módszer, csak ha már meggyógyult. A neogranormon az jó kenőcs, én mindenre használom nála :-).

2009. dec. 11. 21:27
Neogranormon krém
2009. dec. 11. 21:26
Kisfiam lábujjai között kisebesedett az állandó izzadástól, hogyan tudom gyógyítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook