Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lázár Ervin A Négyszögletű Kerekerdő című meséjét keresem dvd-n fórum

Lázár Ervin A Négyszögletű Kerekerdő című meséjét keresem dvd-n (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 16. 14:39

Sziasztok :-) !


Elnézést, hogy beleszólok, de én egyszer rákérdeztem az MTV-nél, hogy megvan e nekik a Lázár Ervin: Négyszögletű kerekerdő, versíró verseny része (Szakácsi Sándor, Esztergályos Cecília,....) és, hogy kiadták-e DVD, VHS ...... Azt a választ kaptam, hogy nem adták ki, de ha viszek vagy beküldök VHS, akkor másolatot kaphatók 5000ft. Lehet, hogy CD-re is másolnak, erre nem emlékszem, mert kb. 3 éve volt :-) !!!!!


Szerintem érdemes rákérdezni, nincs vesztenivaló :-) !!!

9. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Petiandi)
2009. dec. 12. 20:12

mostanában sok régi mesét kiadnak dvd-n, én is gyűjtöm:)

Rumcájszra mintha emlékeznék, hogy láttam dvd-n ,de nem esküszöm meg rá.

Speibl és Hurvinyekre nem.

8. petiandi (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2009. dec. 12. 20:07
köszi az infót. sajna nincs ismerettségem ott... Nem értem hogy miért nem veszik fel a műsor listába. 1982-ben készült a mesejáték amiben Halász Judit, Gálvölgyi János is játszott. gyerekkoromban nagyon szerettem. és szerettem volna ha a gyerekek is megismerhetik. Ugyanigy vagyok Hurvinyekkel, a Runcájsz mesékkel is. lehetetlenség megszerezni. (legalább is nekem nem sikerült.)
2009. dec. 12. 19:29

az mtv-től semmit sem fogsz kapni


Csak családi érintettség alapján másolnak ki bármit is , azt is nagyon nehéz elintézni.

6. petiandi (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2009. dec. 12. 19:18
Próbálkoztam a Duna TV-nél. szinte azonnal válaszoltak az e-mailre, de sajnos nálunk nincs. ök az mtv-t ajánlották, és oda is írtam. Köszi hogy próbáltál segíteni.
2009. dec. 10. 19:35

Sajnálom, nem figyeltem hol élsz. Esetleg itt kérdezz rájuk, esetleg tudnak-e segíteni?


[link]


Még a Duna TV-nél lehetne érdeklődni.

4. petiandi (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2009. dec. 10. 18:54
köszönöm szépen! csak az a baj hogy nem budapesti vagyok, és a környékünkön semmi ilyen lehetőség nincs.
2009. dec. 10. 18:13

Szia petiandi!


Én úgy tudom a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtárban tudnak másolatot készíteni. Három éve még volt ilyen szolgáltatásuk, reális összegért.

2009. dec. 10. 18:08
A Négyszögletű Kerek Erdő című mesét keresem dvd-n akár színdarab akár rajzfil formájában. Aki tud kérem segítsen! Gyerekkorom kedven meséje volt, és a saját gyerekeimnek is szeretném megmutatni.
2009. dec. 10. 18:07
Lázár Ervin A Négyszögletű Kerekerdő című meséjét keresem dvd-n

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook