Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhessé alatti alacsony vérnyomás okozhat valami gondot? fórum

Terhessé alatti alacsony vérnyomás okozhat valami gondot? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 10. 11:41
nekem általába majdnem mindig 90/60 a vérnyomásom. egyszer mikor összeestem akkor majdnem kisimult az EKG-m 65/50re esett le. akkor szigoruan napi egy tejeskávét javasoltak. bár nem mindig tudom meginni. gondot szerintem nem okozhat bár nem vagyok orvos ezt nem tudhatom. az tuti hogy nekeem most a 26héten is nagyon alacsony. amugy meg terhességem előtt vérnyomáscsökkentőt kellett szednem mert nagyon magas volt. fordult a kocka.. remélem senkinél nem okoz gondot majd.
2009. dec. 10. 19:28
nekem is alacsony volt végig a vérnyomásom,amíg terhes voltam.Kislányom ennek ellenére nagyon virgonc volt mindig a pocakomban,meg már most is:)Nekem azt javasolták,igyak minél többet,soxor de keveste,ez segít a vérkeringést állandóan tartani.
2009. dec. 10. 17:50

Szia!

Én ikrekkel voltam terhes 90/60-as max vérnyomással. Semmi rendellenességet nem okozott. A 37. hétig hordtam őket. Akkor is már kivették őket, mert a szervezetem nem bírta.

2009. dec. 10. 15:13

Hát én úgy tudom, max kellemetlenséggel jár, mint ájulás, de ha jól tudom kifejezetten nem okoz gondot!


[link]

2009. dec. 10. 11:09
3.Váradnoságomnál annyira alacsony volt a vérnyomásom hogy sokszor azt hitték összesek pedig én a legszuperebbül voltam.A vérnyomásom átlagban 70/60 volt ez volt a legmagasabb,de a dokim nem irt fel semmit sme.Én ugy gondolom ez is oka lehet valahol a koraszülésnek.Ha valaki tud segitsen,szeretnék minden apro dolognak utána nézni mielött ujra babát vállalunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook