Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr.Erdélyi Zsolt kismamái ide! fórum

Dr.Erdélyi Zsolt kismamái ide! (beszélgetős fórum)


2016. aug. 10. 10:40

Sziasztok!

Látom tavalyi az utolsó hozzászólás de azért megpróbálom, hátha... esetleg friss információja van valakinek a doktor úr vizsgálati díjairól?

Egyelőre rákszűrésre mennék.

Köszönöm

2015. ápr. 18. 23:51
Sziasztok! Valaki estleg abban tud segíteni, hogy egészségpénztári kártyával lehet-e a magán rendeléseken fizetni? Mi is babavárás előtt vagyunk és hozzá tervezek járni terhesgondozásra. Köszönöm :)
15. lomita
2015. ápr. 2. 13:41
Én mindkét gyerekemet nála szültem, az elsőt még Kistarcsán, nem mennék máshoz, csak nagyon sürgős esetben.
2014. aug. 31. 15:13
Azért kicsit gáz, hogy van aki a ctg-ért hetente elkér még egy adott összeget :-( Én is az Uzsokiban szültem, volt fogadott orvosom, de ctg-ért semmit nem kért. Ennek ellenére nekem is szinpatikus az Erdélyi doki, mert a szülés napján ő volt pont az ügyeletes orvos és ő értesítette a fogadott dokimat is, meg míg nem ért oda azért rám nézett és kifejezetten kedves/megnyugtató volt!
13. LeeBaa
2014. júl. 7. 22:30

Sziasztok!


Én is őt szúrtam ki magamnak és nagyon szimpinek tűnt a leírtak alapján.

Abban tudna valaki infóval segíteni, hogy mennyit kér a vizsgálatokért és a szülésért?


köszi

2014. máj. 29. 07:23
Árakat tudna valaki mondani? Mennyi a vizsgálat a szülés...?
2014. márc. 16. 12:16

Sziasztok!

Nőgyogyászati mütétet végzett már valakin Dr Erdélyi Zsolt? Mütét után kell hálapénzt adni,vagy csak a kontrollon?

10. Norapalma (válaszként erre: 9. - Norapalma)
2013. aug. 30. 13:41
NST*
2013. aug. 30. 13:33

Sziasztok!

Petronella0531 is megerősítette nekem privátban, illetve ma számomra is kiderült, hogy a doktor úr NTS-ért 4.000-et kér, vizsgálatért 15.000-et. Tehát nem kell az utolsó hónapban minden héten 15-öt fizetni :)

2013. aug. 19. 16:26

Sziasztok!

Én pár hét múlva fogok dr. Erdélyi Zsoltnál szülni, nem a legolcsóbb magán orvos, de a legjobb, akivel eddig találkoztam. Nem spilázza túl a dolgokat, de bármi kérdés van, azt elmagyarázza rendesen. Figyelmes, türelmes, és nagyon jó szakember. Az Örsön van a magánrendelője, az Uzsokiban vezeti a szüléseket, meg a műtéteit.

Egy kérdésem lenne, hátha valaki tud segíteni.

Az utolsó hónapban heti 1 alkalommal kell hozzá menni, egyik héten NST (CTG modernebb változata) másik héten vizsgálat. Namármost... Minden alkalommal kell fizetni neki a vizsgálati díját? Tudja valaki?

2013. aug. 9. 17:37
A legjobb!!;)))Türelmes, kedves, figyelmes, óvatosan vizsgàl, magyaràz!Èn külföldről jöttem haza, hogy nàla szülhessek!Amikor első alkalommal voltam nàla, tudtam csak nàla fogok szülni, màsnàl nem!November vègère vagyok kiírva az első babàval ès semmi fèlsz nincs bennem.Bízom benne 100 szàzalèkig!Csak ajànlani tudom!
2009. dec. 14. 17:28
Még nem igazán beszéltünk a dologról. Nyár végén voltam nála, akkor ment el egy babánk, de akkor még nem volt ilyen mizéria. Bízok benne, hogy hamar lecseng, mert nem nagyon szeretnék oltatni. Nem szoktam beteg lenni, viszont van pár autoimmun bajom, ami miatt félek egy kicsit a dologtól. Most ha bejön a hideg talán elmúlik a szezonja.
5. kellaci (válaszként erre: 4. - Müzmüz)
2009. dec. 14. 10:08
Szia! Én most várom a harmadik babámat, nála szültem mindet. Az oltással(h1n1) kapcsolatban beszéltetek már?Ő ajánlja minden várandósnak...ha még nem vagy az érdemes beadatni most még előtte.
4. müzmüz (válaszként erre: 3. - Kellaci)
2009. dec. 14. 08:56

Szia!


Bocsi, nem voltam:-)


Már járok hozzá egy ideje, de eddig csak a szokásos éves szűréseken voltam. Kollegám felesége szült nála, ő ajánlotta, nekem meg nem volt dokim.

3. kellaci (válaszként erre: 2. - Müzmüz)
2009. dec. 10. 15:10

Szurkolok neked!régóta jársz hozzá?

ÜdV: Bea

2009. dec. 10. 14:11

Szia!


Én még csak szeretnék kismama lenni, Erdélyi a dokim. Nyáron már voltam rövid ideig babás, most újra próbálkozunk.

2009. dec. 10. 10:34
Sziasztok! ezt a fórumot azok kismamák, anyukák részére hoztam létre hogy akik most várandósak tapasztalatot cserélhessenek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook