Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek?Elvesztettem a legjobb barátnőmet.... fórum

Mit tegyek?Elvesztettem a legjobb barátnőmet.... (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 25. 00:24
Nekem több mint 2 éve nincs:S Az ő hibájából lett vége:S :(
2010. aug. 8. 14:42

Nekem nincs legjobb barátnőm,mert a nők többsége 2 színű!

Sajnos az eddigi tapasztalatok miatt mondom ezt!!

Egy ideig minden oké,majd jön az ébredés és valamelyik beleköt a másikba...)))

Húú ez nem hiányzik,több fiú barátom van,pont azmiatt mert a lányok (én is) furcsák...!

23. 3374d74025 (válaszként erre: 20. - Berniee)
2010. júl. 14. 07:50

hasonló sztori az enyém.legjobb barátnőm pasija,folyamatosan csalta egy férjes csajjal.én elmondtam,és végül is velem nem beszélt a barátnőm 3-4 évig.Utána ő kereset meg,hogy elmondja szakítottak,mert kiderült,hogy abba a 3-4 évbe is hülyére vették.Persze a kapcsolatunk már nem ugyan az,sőt.DE nyugodt a lelkem.

VISZONT SOHA NEM SZOLOK BELE MÁS KAPCSOLATÁBA. Ezt megtanultam.

Mindig a hírnőkőt lövik le!!!! :)

22. holdsugár85 (válaszként erre: 20. - Berniee)
2009. dec. 9. 21:20
Nem tudsz jobbat tenni, kitartást!
21. ebe747bfaf (válaszként erre: 20. - Berniee)
2009. dec. 9. 20:34
szorítok neked :-)
2009. dec. 9. 20:28

Igen ez lesz,3 sms-t írtam neki,hogy ne haragudjon,de meg kellett tennem ezeket a lépéseket,mert az életem lett fenyegetve,plusz a becsületem is csorbítva lett az édesanyja szemében,akit imádok...Válasz:"Nem érek rád"

Az ő hibája,elsunnyogja az érzéseit,én nem fogom hívni SOHA többet,ha 4 évbe telik,akkor 4be..Nálam is van egy határ,ha elvakult ha nem!

2009. dec. 9. 20:21
lehet,hogy hagynod kéne egy kicsit lenyugodni és ha igaz barát akkor ő fog jelentkezni, ha nem akkor megismerted legalább!
18. 07c4794583 (válaszként erre: 17. - Berniee)
2009. dec. 9. 20:19

Az a probléma, hogy a felnőtt ember arról ismerszik meg, hogy képes önállóan - magában vagy a partnerélvel - rendezni a dolgokat, azokat a dolgokat, amik csak rájuk tartoznak.

Ez az írjál már neki a wiwen meg a többi ez ilyen áltisi, vagy ilyen tiniszintű megnyilvánulás. Ha egy kapcsolatban ezt kell bevetni, a kapcsolat nem életképes vagy a felek nem képesek működtetni. A barátnőd nem ismeri a pasiját, sőt talán magát se, és ennek most te ittad meg a levét.

Ebben a szituban én nem keresném, megvárnám, hogy megjöjjön az esze - és ő kérjen bocsánatot tőlem...

17. Berniee (válaszként erre: 16. - 07c4794583)
2009. dec. 9. 20:14

Tudom,hogy hülye voltam,de ezekben a szitukban,nem tudtam nemet mondani a segítségre..

Én is egy karakán csaj vagyok,ezért sem értem mi ütött belém, talán az hogy túl önzetlen(párom szerint"tiszta hülye")vagyok.

Segíteni akartam,nem belemászni,a döntés joga mindíg az övé,és ez lett a vége..De egy életre megtanultam,SOHA SENKINEK nem fogok

16. 07c4794583 (válaszként erre: 11. - Berniee)
2009. dec. 9. 20:06

először is, ha a sztori így volt ahogy, akkor a barátnőd a hülye, te meg hagyod, hogy a hülyesége szolgálatába állítson.

(még ha nem is szándékosan csinálja, mert nem látja át a szitut.)


másodszor is tessék egy életre megtanulni, hogy nem folyunk bele a mások szerelmi életébe, mert annak csak szívás a vége! már a fodrászcsajhoz se kellett volna elmenjél ( egy barátnő nem arra való, hogy küldöncnek használjuk...), de miután abból is baj lett, másodszor is belementél ugyanebbe a szituba...


ha nekem előállna a barátnőm, hogy ígymegúgy nyomozzak a férje után, úgy elküldeném a picsába, hogy csak laffan. oldják meg a problémáikat, erről szól egy kapcsolat meg egy önálló személyiség!

a barátnőség lényege nekem az, hogy megosztjuk a bánatunkat-örömünket, de nem vonjuk be a másikat a magánéletünkbe és főleg nem vesszük rá ilyenolyan hülyeségekre, csak hogy nekünk jobb legyen...


szóval szerintem te ugyan hibáztál, de ő a nem teljesen százas...

2009. dec. 9. 20:05

Annyira fáj,egyszerűen nem bírom elviselni...

Segíteni akarok,mert szeretem tiszta szívemből,hiszen ő minden titkom tudója.HIGYJEN NEKEM,NEM AZ ÉLETÉT AKAROM ELVENNI,HANEM VISSZAADNI........

14. ebe747bfaf (válaszként erre: 11. - Berniee)
2009. dec. 9. 19:58
nekem is volt egy barátnőm a lányának én vagyok a kereszt anyukája egy karácsonykor ő hívott,hogy átjön ,de nem tudja mikor, mert dolga van és majd jön .Ennek négy éve és a telefont sem veszi fel és nem is jelentkezik ,de most megindítottad bennem és írok neki !
13. 07c4794583 (válaszként erre: 12. - Berniee)
2009. dec. 9. 19:53

bocsi, közben rájöttem, hogy nem gyirgyur indította a topikot, hanem te..


*szorgalmasan olvas*

12. Berniee (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2009. dec. 9. 19:49
Gépeltem,nézzétek el nekem:(
2009. dec. 9. 19:48

6 éve van,egy nagyon jó barátnőm,tudjátok az az igazi mindenen túl segítjük egymást,mindent megosztunk,akit előszőr hívsz ha megtudsz valami fontosat...

1 évvel ezelőtt megismerkedett egy fiúval az én munkahelyemen(vendéglátózóm)akiről én tudtam hogy együtt él valakivel akit ismerek,sőt őt is csalja.Ezt elmondtam a barátnőmnek,hogy vigyázzon vele,ne lovalja magát bele a történetbe.Elkezdődőtt egy kálvária...

A srác elkezdte belűlről írtani a mi barátságunkat,mondván én csak rosszat akarok,nem engedem kkibontakozni az ő kapcsolatukat,igaz már ekkor éreztem,hogy a barátnőm nem áll ki mellettem teljesen.Tudni kell a barátnőmről,hogy 22éves és az anyukája és közötte rendkívül szoros kötelék van,egyke gyerek,1 éve költözött el otthonról,érthető hogy félti a nagyvilágtól.Visszatérve a dolgokra,a barátnőm leült velem beszélni, hogy a srác elhagyta az élettársát,és hozzá költözik,de segítsek kideríteni,hogy ez valóban így van e..Nos én elmentem a lányhoz(fodrászként dolgozik),és egy hajvágás által elkezdtem finoman faggatni,hogy is állnak otthon a dolgok..Elmesélte,hogy minden rendben,most jegyezték el egy gyönyörű wellnesshétvége keretében(a srác aztmondta a bnőmnek,hogy hazautazik a szüleihez).Mindent kitáltaltam a bnőmnek,aki teljesen maga alá került,de nem szíktott sráccal,mondván ad még 1 esélyt..Nem hittem a fülemnek,de közölte:beleszeretett,és nincs visszaút,ő elvisel bármit,de én mindíg az első helyen leszek,az anyukája mellet,ettől nem kell félnem..

A fiú közben szakított vmi miatt az bnőjével,és az én bnőmhöz költözött(persze semmit sem fizet,egy ingyenélő,aki elvárja hogy minden nap főzzenek,mossanak,vasaljanak rá)és ott tudja megalázni a bnőmet,ahol tudja.Kiönti a főztjét ha nem tetszik neki,kiabál,elmegy ha úgy tarja kedve.Bnőm sírva hívott fel az 1ik nap, hogy észrevette,feltűnően sokat netezik a barátja,és az előzményekből kiderült,egy társkereső oldalra regisztrált titkos szexpartnert keresve...Arra kért,regisztráljak,és írjak rá,kíváncsi meddíg menne el(ez még kérdés egy ilyen hírdetés után??mondtam magamban).Megtörtént,a srác gondolkodás nélkül belement,és árúlta,hogy most lett vége egy hosszú kapcsolatának,de a bnőmet meg sem említi...Kiborúlt a bili,persze én lettem a hibás,elkezdősőtt a nyílt ócsárlás és tiltás minden elől,amiben én is résztvennék(nem jöhetett velem tornázni,szórakozni,és a végén már suliba se).Teljesen kiborultam,a srác életveszélyesen megfenyegetett,és én félek tőle a mai napig,mert egy sötét alak.Ekkor már rólam is szó volt,és megmondtam neki, hogy én ezt nem viselem el,én így nemtudok mellette maradni mint támasz,mint barátnő..Elküldte a srácot albérletbe,ez már neki is sok volt legalábbis ezt mondta(itt gondolom már,hogy nyíltan a szemembe hazudott,sokszor láttam ottmaradt levetett pólot,a szárítón férfi alsónemüt).

A barátnőm eközben teljesen kifordúlt önmagából,12 kilót fogyott,ingerült,feszült lett,dobálózott,az anyjával tiszteletlen lett,és a suliba se jött be,elkezdtem érezni hog itt valami nagy baj,felmondta volna az idegrendszere a szolgálatot a sok megaláztatástól??Ki kell rángatnom ebből,úgy gondoltam,elhívtam egy csajos estére..Ült egész este kedvetlenül,fáradtan,és nyomkodta a telefonját..Majd másnap hívott miután felket,hogy az édesanyja azthiszi,drogfüggő(a tünetekből gondolta,hiszen ő semmit sem tudott a problémákról)éshogy én szoktattam rá...Elborult az agyam hogy MICSODAAA??? Merthogy velem bulizik,ergo velem is csinálja..Azthittem vége a világnak,ez lett belőle...Felhívtam az édesanyját,és mindent kitálaltam neki,hogy mi folyik a lányánál,én soha de soha nem ártottam neki,a javát kerestem mindíg,vigyáztam rá ahogy tudtam,de beletörött a bicskám ebbe a szemétládába..Az anyukája megnyugodott egyrészt hogy nem drogos a lánya,másrészt kétségbeesett hogy a barátnőm depressziós,és mániákusan menekül egy halott kapcsoltba a magány elől..Felhívtam bnőmet,hogy elmondtam az anyukájánal,és ketten segítünk kimászni,sírva el is fogadta..Aztán másnaptól nem veszi fel nekem a telefont,"nem érdekelsz" sms-ekkel bombáz..

Nem értem ezt az egészet,mindenki aztmondja,azt kapja amit megérdemel,mert hagyja magát,de tudom hogy ő nem ilyen..

Ennyire lehet valakit manipulálni??Segítsetek kérlek,vissza akarom hozni a barátnőmet az életbe,de a becsületem nekem is szent..Ezt remélem megértitek,és remélem hogy ő is megfogja.....:(

10. ebe747bfaf (válaszként erre: 9. - 07c4794583)
2009. dec. 9. 19:46
én is ezen gondolkoztam.....
2009. dec. 9. 19:45
Ez is olyan topik lesz, hogy a topikindító kétszavas válaszokat ír, mi meg tizen próbáljuk belőle kihúzni a részleteket 200 hozzászóláson keresztül?
8. b892d196e8 (válaszként erre: 7. - Ebe747bfaf)
2009. dec. 9. 19:33
De igen.
7. ebe747bfaf (válaszként erre: 6. - B892d196e8)
2009. dec. 9. 19:31
de aki barát az segít a probléma megoldásában, nem?
6. b892d196e8 (válaszként erre: 5. - Ebe747bfaf)
2009. dec. 9. 19:30

Szia!

Nem értem rájuk és nem is nagyon kerestem őket.

El voltam foglalva a próblémáimmal.

5. ebe747bfaf (válaszként erre: 4. - B892d196e8)
2009. dec. 9. 19:27
mi történt?
2009. dec. 9. 19:26

Én is majdnem,de idejében eszméltem fel.

És nem csak a barátnőmet hanem mindenkit akik fontosak volt számomra és elhanyagoltam.

2009. dec. 9. 19:24
Egy legjobb barátnőt nehéz elveszíteni! Mi történt??
2009. dec. 9. 19:21
miért?
2009. dec. 9. 19:21
Mit tegyek?Elvesztettem a legjobb barátnőmet....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook