Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pécsen hol van olyan turi ahol 18 éveseknek való jó cuccok vannak? fórum

Pécsen hol van olyan turi ahol 18 éveseknek való jó cuccok vannak? (tudásbázis kérdés)


10. russodebby (válaszként erre: 9. - Levybaba)
2009. dec. 9. 21:45
Sok jó cuccot vettünk már ott,amúgy mindenhol át kell nézni a ruhák állapotát. Normál butiikban is láttam már olyat,amit még turiban sem venne meg az ember.
9. Levybaba (válaszként erre: 8. - Russodebby)
2009. dec. 9. 20:00
Én nem ajánlom azt ami a Diana térnél van. Koszosak a ruhák. Igénytelen hely szerintem.
2009. dec. 9. 18:36
Szia! Az ifjúsági házban is van és állítólag jó cuccok vannak. A diana téren is van egy turi,ott jó cuccok szoktak lenni,hétfőn van bála bontás.
2009. dec. 9. 18:11
köszi a válaszokat:P:)úgy tudom pécsen az Ifjúsági házban is van egy??
2009. dec. 9. 17:54

jajj, bocsánat... azt, hogy pécs nem olvastam.. pestnek néztem :$


pécsen nem tudok sajnos :(

2009. dec. 9. 17:54
hm, a keletinél is van egy szuper turi, ha a keleti mögé bemész... egy nagy angol cég, nagyon márkás cuccok, szuper áron :))
2009. dec. 9. 17:48
Ha betérsz előbb, mint én, akkor mindenképpen írj hogy milyen a felhozatal!Köszi
2009. dec. 9. 17:46
Szia! Én tudok egyet, uncsitesóm már többször megfordult ebben a turiban(én még nem ,de eljön ennek is a napja). Ez az árkád buszpályaudvar felőli oldalán található, a sarkon van egy panellakás és az után van a bálás, emeletes... remélem így érthető:)Én ma már kiéltem e szenvedélyemet! Szívesen:)Remélem találsz megfelelő ruhát! Jó turizást!
2009. dec. 9. 17:24
Hallottam sokan járnak egy helyre, azt hiszem angol cuccok vannak pár száz ft-ért..és már unom a butikos cuccokat, szeretnék valami egyedit!:)előre is köszi!
2009. dec. 9. 17:23
Pécsen hol van olyan turi ahol 18 éveseknek való jó cuccok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook