Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Erik baba érkezése fórum

Erik baba érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Erik baba érkezése

8. rzsuzska (válaszként erre: 7. - Tündi anya)
2009. dec. 10. 21:30

Köszönöm szépen a jókívánságokat.

tényleg a fájdalom utólag szinte semminek tűnik, az öröm feledtet mindent.

2009. dec. 10. 06:27

Szia!

Gratulálok a kislegényhez. Nagyon szépen leírtad. De ugye a fájdalom milyen hamar elmúlik, ha meglátod akiért szenvedtél?

Én is igy voltam vele. Nekem mindkét gyerekem császárral lett meg. De amikor nem voltak velem akkor annyira, de annyira fájt a hasam a műtéttől, hogy alig bírtam. De amikor behozzták a gyerekemet akkor meg elmúlt a fájdalom.

MIlyen jó, hogy ők vannak nekem.


Sok-sok boldogságot és örömöt kívánok. Puszi

6. rzsuzska (válaszként erre: 4. - Nebosszancs)
2009. dec. 9. 22:27
Köszönöm, boldogságban szerencsére nincs hiány :)
2009. dec. 9. 15:02

Gratulálok, szép történet! Én is Szhelyen szültem, 2008 májusban, hasonló a történetem, de én csak nem egészen 11 órát vajúdtam az otthoni fájásokkal együtt! Ki volt a dokid, akiről ilyen szépeket írtál? Ha gondolod, priviben írdd meg!

Azért csodálom, hogy hagytak ennyit szenvedni, én azt a 11 órát is alig bírtam!

Minden szépet és jót a kis családodnak!

Ja, és van egy fórum "A szhelyi Markusovszky kórház szülészete" címmel, ha gondolod, nézz be!

2009. dec. 9. 13:44

Nagyon szépen leírtad, gratulálok a kissráchoz! Nekem még pluszba azért tetszett a történeted, mert a férjem is Erik, és ha lesz fiúnk, ő is Erik lesz :)


Sok boldogságot, jó egészséget!

3. rzsuzska (válaszként erre: 2. - Böbe77)
2009. dec. 9. 12:27
Köszönjük szépen. Nektek is viszont minden jót.
2009. dec. 9. 12:22

Szia Zsuzska!


Köszönjük a történeted, nagyon jól leírtad.

Innen is gratulálok a kis Erikhez. Sok boldogságot a családodnak!


Üdv: Böbe & Ákos

2009. dec. 9. 10:03
Még pocakosként kezdtem el olvasni szüléstörténeteket, utána is kedvenc olvasmányaim maradtak. Aztán úgy döntöttem, hogy én is leírom kisfiam születését. Szeretnék minden egyes boldog percre emlékezni; a fájdalomra is, hisz így teljes a történet, ez is része a „beavatásnak”, amellyel anyává válunk. Utána pedig nem marad más csak a határtalan és feltétlen szeretet.

Ugrás a teljes írásra: Erik baba érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook