Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktassuk gyerekünket saját ágyba? fórum

Hogyan szoktassuk gyerekünket saját ágyba? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 22. 03:47
úgy istenigazából erre a kérdésre senki sem tudott választ, vagy tanácsot adni. Sajnos.
2007. ápr. 19. 12:19
A kérdésnél kimaradtak az évek, a kics 2 múlt decemberben a nagy 4 volt februárban. Az idegeim kicsit nyugodtabbak de, a kicsi születése óta ugyanúgy kelt fel éjjel mint nappal, sőt volt, hogy óránként. Na akkor nagyon nehéz volt. Most már egy kicsit könnyebb "csak" 2-3* kel fel egy éjjel ha szerencsém van és mindjárt cicit kér. Hát nehéz lesz a leszoktatás de már azt elértrem, hogy nappal nem adok neki cicit.
2007. ápr. 16. 11:13
Sajna én sem tudok semmit mondani. A nagyom 3 éves most már nem jár át, mióta megkapta a szurit. De eddig hiába próbálkoztunk. 2 évig 1 szobába laktunk, megszokta hogy mindig ott vagyunk. A kicsi mégmindig velünk alszik 1 éves, igaz szopizik, ugyhogy este nálunk alszik el 11 fele megint felkell szopizni, és reggel 5-kor. De onnantól kezdve állandóan velünk marad. :( Majd idővel talán megoldódik minden, vagy nem. Ja és az idegállapotom edzett nekem is, kb fél éves kora óta már nem a sírására kelek, hanem 1-2 perccel korábban.
2. ildiko0914 (válaszként erre: 1. - Teleki_2007)
2007. ápr. 10. 15:47
Ugyaebben a helyzetben vagyok 3 eve, ejszaka meg 2 3szor kelek, legalabbis felebredek, de a sajat tapasztalatom az hogy erre nincs tuti tipp, ha sikerul megoldod, ha nem belenyugszol addig mig a gyerek magatol rajon arra hogy egyedul is megprobalja, de szerencsesebb vagy mert meg ha egy keveset no a nagyobb testver sokat fog ebbe segiteni, mert lehet hogy szivesebben fog vele aludni mint veled, ez ido kerdese, kinek hamarabb megy kinek kesobbre, nekunk meg nem jott ossze, en mar megszoktam es nekem is jo igy, az idegekrol mar nem beszelek, azok is egy ideig kivannak aztan megedzodnek, en mar az edzett fazisban vagyok
2007. ápr. 3. 14:51

Kérlek segítsetek mert már tisztára kivagyok. éves múlt decemberbe a fiam, de nem tudom saját ágyba szoktatni.már megcsináltam a saját szobájukat a másik fiam éves, vele semmi gond nincs e téren bár ő tápsteres volt. A kicsi még szopik éjjel is legalább 3 -szor,már idegileg is kivagyok itt a húsvéti nagytakarítás közepette, főzés, mosás, vasalás gyerekekkel foglalkozás.

Most meg néhány napja még a délutáni alvásuk sem akar sikerülni.Adjatok tanácsot,tapasztalatok alapján, köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook