Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kőgrillhez kapott köveket hányszor szabad felhasználni? Ha csak egyszer, hol lehet ilyet beszerezni? fórum

Kőgrillhez kapott köveket hányszor szabad felhasználni? Ha csak egyszer, hol lehet ilyet beszerezni? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 10. 21:56

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek az ötleteket. Az árát azóta megtaláltam, nem is olyan vészes ha azt nézem milyen sokáig használható:)

2009. dec. 9. 12:34
Mi már kb. 3-4 éve használjuk ugyanazokat a lávaköveket, igaz csak ritkán sütünk rajta húst, inkább csak pitát pirítunk rajta, vagy melegítünk és olyan nem csöpögős kajákat teszünk rájuk. Szerintem miután sütöttél rajta és hagyod még egy kicsit tovább égni, akkor megtisztul, vagy legalábbis leég róla a zsír. Az enyém gázos lávaköves.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Anyiii)
2009. dec. 9. 06:28
Sütés után még hagyod kb fél órát égni, és így megtisztul. A lávakő sem örök életű, de sokszor lehet használni. Hülyeséget nem akarok írni, hogy mennyi az annyi.
2009. dec. 8. 23:22

Köszönöm a válaszokat:)


Fiti48: és hogyan tisztítod a köveket? Vagy a te sütődnél nem csöpög rá a zsíradék?

2009. dec. 8. 23:08
Nekem nincs ilyen,de drága lenne minden sütés után kidobni,szerintem.A faszén elég,azt kidobom,de a lávakő tartós dolog.
2009. dec. 8. 23:05
Ha lávakőről van szó,azt nagyobb barkácsáruházakban árulnak.Pl.Obi.
2009. dec. 8. 23:04

Gondolom ez az a bizonyos lávakő:)


Nálunk ezeket a köveket gáz (palackos) melegíti és NEM egyszer használatos:)

De ha mégis tönkremenne lehet külön is kapni!

2009. dec. 8. 22:26

Sziasztok!


Kezdő háziasszony vagyok, egy kis segítségre lenne szükségem!

Kaptunk egy beépíthető kőgrillt, van hozzá egy zacskó ezüstös kő, ezt kell a fűtőszál alá tenni. Ez csak egyszer használatos? Hol lehet ilyesmit beszerezni és mennyi az ára kb? (A grillt külföldön vették, így a boltnál nem tudok érdeklődni)

Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook