Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás tapasztalatok... fórum

Zsírleszívás tapasztalatok... (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 27. 13:50

Szervusztok, en is tanacsot szeretnek. A hasamon a zsirparnak:( Szeretnek ettol megszabadulni..

Van mas lehetoseg, mint a zsirleszivas? Felek ettol a megoldastol, hogy a lyuk, ami marad, gondot okoz... Kerlek, adjatok tanacsot, koszonom!

17. 82537b94e4 (válaszként erre: 16. - Mayalina)
2010. ápr. 26. 20:55
Köszi szépen,remélem az lesz:)
2010. ápr. 25. 21:47

sok sikert!

Várjuk a beszámolót!

2010. ápr. 23. 16:14
Sziasztok!2hét múlva megyek zsírleszívásra:belső comb,térd környéke,alhas,gyomortájék,csípő,derék!Nagyon izgulok és kíváncsi leszek az eredményre.Majd teszek fel előtte-utánna képet,remélem megéri kés alá feküdnöm:))
14. Mayalina (válaszként erre: 13. - 3e9dad1af0)
2010. febr. 21. 21:40
Légyszi tegyél már fel egy előtte-utána képet a műtött részeidről, mert érdekelne, hogy miből mi lett.
2010. febr. 20. 14:29
bocsika a helyesírási hibáért elütöttem...:))
2010. febr. 20. 14:28
nekem két napja volt zsírleszívásom 5területről,külső-belső com,csípő,térd és vádli...tehát nagy terület,de mondhatnám semmi fájdalom max a kis varratokat érzem és izomláz szerű érzés ami van,sétálgatok a lakásban és jól vagyok...:)),tehát aki azt mondja fájdalmas az hazudik,volt 1 éve mellműtétem na az fájt azt hittem belehalok;én is gondolkoztam más nem ilyen "drasztikus" megoldáson de az az igazság ez az egyetlen olyan módszer ami igazán hatásos és látványos....72.2kg voltam a műtét napján és 1nappal a műtét útán már csak 67,5....tehát nem mindegy...:))
2010. jan. 28. 08:37

Sziasztok?

Kérnék egy kis segítséget:)Volt közületek valaki Dr Lanyi Ceciliánál ultrahangos zsírleszíváson?Mi a tapasztalata,megéri,mennyibe kerül?

Köszi:)

2010. jan. 14. 08:11

Szeretném megosztani veletek az én személyes tapasztalataimat is ami igen pozitív volt. 32 kg fogyásom után elmentem zsírleszívásra, mert a combbelsőm és a csípőm igen vastag maradt és nem sikerült leadnom a diétával.

Mikor megcsinálták, nem volt sem fájdalmam se kellemetlen mellékhatás. Viszont ennek már 3 éve, és nem hízok ezekre a területekre egy dekát sem. Pedig régen ezek voltak az első területek amire lerakódott.

Bárkinek merem ajánlani és biztatni.

9. 09c993da1c (válaszként erre: 8. - Anita)
2009. dec. 13. 15:00
A kép óta 10kg ot híztam pajzsmirigy problémák miatt. De amit írtál bóknak veszem! ;)
8. anita (válaszként erre: 7. - 09c993da1c)
2009. dec. 8. 23:13
Te meg vagy őrülve drágám? Mit akarsz leszívatni magadról? Max. a hajadat tudnád. Ne légy bolond.
2009. dec. 8. 22:55
Köszönöm aranyosak vagytok, jó hallani megtörtént esetekről.
6. Mayalina (válaszként erre: 3. - 09c993da1c)
2009. dec. 8. 21:35
Bocsi még egy: Pont az ilyenekre ajánlatos a mezo. Sokkal kisebb kockázat!!! Nincs mtéti heg! De nem szaporítom a szót, gondolom, úgyis elolvasod amiket az előbb javasoltam.
2009. dec. 8. 21:33

nekem személy szerint nem volt zsírleszívásom, viszont van egy nagyfiú, aki gyógytornára jött hozzánk. Nos, ő pont a zsírleszívásnak köszönheti, hogy félárva lett. Anyukája is elvégeztette a beavatkozást, de zsírembóliában meghalt utána.

Mint minden beavatkozásnak, a zsírleszívásnak is vannak káros mellékhatásai. De ha elmész a plasztikai sebészhez, az úgyis elmondja ezeket neked, és úgyse fog veled addig semmit se csinálni, amíg alá nem írod a beleegyezőt.

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - 09c993da1c)
2009. dec. 8. 21:13

Hát ha megölsz, sem emlékszem.

Viszont az a buci, ami a térded mellett van, az más mint a has, meg comb. Gondolom. Csak oda nem hízik az ember! Szóval én azt azért megcsináltatnám.

3. 09c993da1c (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2009. dec. 8. 20:58

Hú, hát ez nem egy jó pont, rögtön az elején. :D

Én a lábamat szeretném megműttetni, a térdem mellett van egy zsemle nagyságú buci, és a combom felső része is kritikán aluli... :(

Mennyi ideig kellett otthon maradnod?

2009. dec. 8. 20:54

Én leszívattam a hasamról, és visszajött 1-2 éven belül. Viszont a lyuk helye, ahol a csövet bedugták, a mai napig fáj, ha nehezet emelek, vagy ha "erőlködök". Már ha érted mire gondolok.

Szóval én, aki általában nem ellenzem a plasztikai műtéteket, ezt megbántam.

2009. dec. 8. 20:50

Szeretném alávetni magam egy zsíreltávolító műtétnek. Az ultrahangos terápia nem győzött meg, marad a "hentes szipka"... :)

Szeretnék beszélgetni olyanokkal akik már át estek ilyen műtéten/műtéteken. Várom a tapasztalatokat, ajánlásokat. Előre is köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook