Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezni, várni fórum

Babát tervezni, várni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Babát tervezni, várni

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
717. Dius
2012. jún. 14. 17:03

Én is gratulálok a pozitív teszthez!

Mi is szeretnénk babát, még csak 1 kezdtünk el dolgozni rajta, de remélem jövő hónapban már össze is jön! :) Azt illetlenség megkérdezni hogy most hány évesek vagytok? mióta próbálkoztok?

716. szofija (válaszként erre: 714. - Franc22)
2012. máj. 16. 18:13
Ja, és már 16-a van... :D Mesélj!
715. szofija (válaszként erre: 714. - Franc22)
2012. máj. 16. 18:12

Lendítsük fel ezt a fórumot!

Gratulálok a pozitív teszthez!

Én is szeretnék másfél hét múlva pozitívat tesztelni :)

Én a hőmérőzős módszert használom, hogy megtudjam mikor van peteérés. Ezért reménykedem most, hogy ha eljön az ideje a tesztelésnek két csík boldog tulajdonosa leszek :)

714. Franc22
2012. ápr. 27. 07:54
ma megcsináltam a pozitív tesztemet!!! 15.-én pedig kiderül a dokinál, hogy akkor mizujs.
713. melcsiii (válaszként erre: 711. - Kristofne)
2011. aug. 29. 19:17
ma én is vettem 2 féle tesztet, de csak azután fogom megcsinálni ha nem jön meg mikor kellene.Az egyik Medi-lab, a másik Gabriel. Valahol olvastam arról, hogy melyik mennyire érzékeny és érdekes módon a drágábbik ami 2000.- feletti a gyógyszertárban csak 50-es érzékenységű, míg ez a kettő pl 20-as. Egy jobb van, ami 10-es (qupido), de olyan nem volt ott.
712. telifánt (válaszként erre: 711. - Kristofne)
2011. aug. 11. 21:13
Most lehet hogy nagyon el foglak keseríteni. Nekem a múlt hónapban volt a medi-lab tesztel 3 pozitív. A többivel mind negatív, és meg is jött a mensesem 1 nappal késöbb mint kellett volna. Szerintem ne Medilabbal tesztelj, nem megbízható. Próbálj meg valami mással 1-2 nap múlva újra tesztelni. Szorítok hogy pozitív legyen.
2011. aug. 11. 20:05

Valaki adjon tanácsot!

Július 22 és 26 között férjemmel folyamatosan ráálltunk a babaprojektre. Ez volt a termékeny időszakom. A nem várt mensi előtt 3 nappal kisebb vérzés jelentkezett, de teljesen más színű és mennyiségű, mint szokott. 2 nap után a halvány pirosról barnásra változott, csak pecsételgetett. Azóta is barnázok egy kicsit. ( ez a 6.nap) Lehet ez beágyazódási vérzés? A ciklusom 28 napos, a mensim rendszeres. Tegnap a medi-lab teszt halványan mutatta a második csíkot is. Gondoltam ma is csinálok tesztet ezúttal discolor casettet használtam. Sajna csak egy csík volt rajta. A hasam pár napja szúrkál és érzem, hogy odabenn valami másabb a megszokottnál. Mivel még nem voltam babás, nem tudom az milyen lehet. Nagyon szeretnénk egy bébit, de most nem tudom, mi zajlik bennem. Nőgyógyászhoz még nem megyek, mert korainak tartom.

Aki tud, adjon tanácsot, mert nagyon el vagyok keseredve. :(

2011. júl. 22. 18:01
Fura érzésem van, lehet összehoztuk :)
2011. júl. 19. 12:40
Sziasztok. Kéne egy kis segítség. A Pg 53 ovulációs mikroszkópom szerint hüvelyváladékos vizsgálatkor kör alakú alakzatos, nyállal való vizsgálatkor kör is és szálkás is egyben, azaz gondolom átmeneti időszakban lehetek, nem???12 napon vagyok, 27 napos ciklusaim szoktak lenni.Mit gondoltok, ezután lesz peteérésem? Előre köszi
2011. jan. 22. 13:24

Sziasztok.Tudna -e Nekem valaki abban segíteni, hogy L-Thiroxyn tablettát szedek pajzsmirigyre hogy esetleg ez miatt nem esek teherbe??? Már 11.hónapja próbálkozunk és már nagyon- nagyon szeretnénk babust..

A segítséget előre is köszönöm!!!

707. necska
2010. júl. 7. 21:38

Sziasztok!


2 hónapja volt egy vérzészavarom, és e miatt egy egészségügyi kaparásom.

Könnyebben teherbe eshetek, vagy érdemes lenne várni még?

A tanácsokat előre is köszönöm!

2010. júl. 7. 21:31

Sziasztok!

Mivel már túl vagyok a 4, 5X-en és sajnos még nincs kisbabánk belevágtunk a "babaprojekte".

Évek után végre találtam egy olyan dokit aki nem azt hajtogatta ilyenkor már nem lehet gyerek, felejtsül el.

Kezdtem a petevezeték átf. vizsgálattal- borzasztóan fájt-és utána 2 napig véreztem. Nem kívánom senkinek a fájdalmat. Sajnos 1-ik petevezetékem nem átjárható, de a dokim megnyugtatott -egyik is elég.

Aztán szedtem clostit 2x1- eredmény 19, 20 tüsző. -kaptam szurit uh után, aztán vártunk. . késett a "mensi" 1 hetet -gyors tesztelés-ami (-)aztán 1 napos vérzés(06. 12. ) Doki uh- nem látok semmit. HA megjön kezdjem a clostit. Csak, hogy azóta nem jótt meg, a tüszőrepesztő szuri igy hazavághat??

Bocs, ha nagyon hosszúra sikeredet, de tanácstalan vagyok- mit tegyek

705. a305cbacd8 (válaszként erre: 703. - Exnight)
2010. júl. 5. 21:52
Nem akarlak letörni, de én is jártam úgy. Késett, boldog voltam, tesztett csináltam, negatív lett és pár napra rá jelentkezett a vérzés.
704. Kinga (válaszként erre: 80. - Stöpszli)
2009. máj. 19. 11:31
szia stöpszli!írtam privátba!olvasd el kérlek!
703. Exnight
2009. máj. 16. 20:07

Sziasztok!


Kérlek titeket, mondjátok el, hogy mit gondoltok a következőről,sokat számít a véleményetek!

A párommal már 2 éve szeretnénk babát, bár eddig nem tettünk érte igazán semmit, csak nem védekeztünk.

Most legutóbb viszont a legtermékenyebb napokban próbálkoztunk, még párnát is tettem a csípőm alá.

Már 10. napja késik, a melleim nem feszülnek, a hasamat puffadtnak érzem, de nincsenek menstruációs görcseim, sokat fáj a fejem, állandóan pisilni járok. Ma reggel csináltam egy tesztet, de negatív lett.

Szerintetek ezek szerint biztos, hogy nem várok babát? Már nagyon várjuk, hogy megérkezzen a bébi... :( Annyira csalódott vagyok... ;(

2009. márc. 24. 22:35

sziasztok!

Van itt még valaki?

701. polly79 (válaszként erre: 699. - Gyöngyös79)
2009. jan. 15. 10:34
A tesztek már a megtermékenyítéstől számítva a 3. naptól kimutatják. Elvileg. Szerintem már ki kéne mutatnia.
700. olgae (válaszként erre: 78. - Da60933583)
2009. jan. 8. 14:50

Ha nem tevedek ez az ugynevezett "Natural Family Planning" modszer. Az Egyesult Kiralysagban ezt a modszert nagyon gyakran hasznaljak a terhesseg termeszetes modon valo elkerulesere is.


En es a ferjem 2009 vege fele szeretnenk belekezdeni a babaprojectbe, de azok utan amiket itt olvastam most azonnal abbahagyom a tabletta szedeset. Addig is sok sikert mindenkinek.

2009. jan. 6. 18:03

Sziasztok!

Most vagyok itt először, de kérem a segítségeteket!

Nekem is 7. napja késik a mensesem. Reggel csináltam egy tesztet és negatív lett. Szerintetek van még reményem arra, hogy baba van? Eddig pontos volt a mensesem. Tüneteim nincsenek, nem feszül a mellem, nem vagyok fáradékony.

Van még remény?????

Azt olvastam, hogy a terhességi tesztek az utolsó menses napjától számított 30-42 napon mutatják ki.

Van köztetek olyan, akinek olyan későn mutatta ki?

Betti29-nek nagyon szorítok!

2008. dec. 11. 09:53

Sziasztok gömbölyűek vagy gömbölyödni vágyók!

Nőgyógyászt keresek Budapesten!Szeretnénk Babát!Optimális esetben a II.kerületben rendel, de végülis mindegy.Vagy lehet éppen Maglódon is, az csodás lenne.

Ti kit javasoltok?Jár valaki esetleg Garamvölgyi Zoltánhoz? Bem utca...

Kiváncsi vagyok ti mit tapasztaltatok nála.

Köszönöm az ajánlásokat, ha lehet írjatok privát üzit!

Boldog decembert!!!

697. mexy (válaszként erre: 696. - Betti29)
2008. nov. 25. 13:55
Szia betti29 . Nekem ugyan még nem volt pozitív tesztem de késet már hogy a 35,36,sőt 39 napra is jöt már meg a menszim. Én ugy hallotam ha a 30.napon negatív akkor nagy valoszinüleg nincs baba.
696. betti29
2008. nov. 25. 12:35
Lanyok, nektek hanyadik napon lett poz. a teszt???? Nekem 5. napja kesik, de reggel neg. lett a teszt....... :( Mit gondoltok? Altalaban vagy pontos a menzeszem vagy csak 1-3 napot kesik.
2008. nov. 18. 17:47

Sziasztok!

Nem rég találtam rá az oldalra már napok óta nézegtem ésm ost végre siekrült regisztrálnom!Elsősorban azért is vagyok itt mert mi is mint sokan mások itt babát szeretnénk!Igazából 2009re tervezzük de gondoltam előtte nem, árt ha gyűjtök egy kis tapasztalatot,és ahogy olvasgattam egy két hozzászólást itt azért elég sok mindenről van szó ami nekem még kicsit zavaros.

Igazából érdeklene minen amit csak tudni lehet erről az egész folamatról termékenységről,teherbeesésről!

Remélem nem vagyok túl tolakodó,hogy csak így rátok török de bízok benen,hogy kapok segítségeket,ötleteket,tapasztalatokat.Sajnos nekem ninc solyan igazi nagy barátnőm akivel iylen dolgokról lehetne bezsélgetni és egy kicsit bízok abban,hogy esetleg itt majd találok embereket,barátokat akikkel ezt a témát és még sok mát is nagyon jól meg lehet beszélni!

Húú ez igy első hozzászólásra lehet sok is volt belőlem,ugyhogy azt hiszem ennyi elég lesz:)

Remélem sikerül beilleszkednem közétek persze csak ha befoagdtok:0))))

Üdv mindnekinek Dody

694. 10d89b51ea (válaszként erre: 693. - Mexy)
2008. nov. 18. 11:34
szia mexy! sziasztok lányok!! Én ugyanabban a hajóban vagyok mint Te. két sikertelen inszem, szép tüszők/ igaz stimulálni kellett/ a férjem spermája 50 mill. Mégsem sikerül!! Fogalmam sincs mi az oka, most ezt a hónapot kihagytam, majd decemberben megyek a 3-ik inszemre, ha egyáltalán megyek. Az az igazság, hogy már nem hiszek benne. Kettő nem sikerült, akkor a harmadik miért sikerülne? talán a lombik. De azt meg csak orvosi javaslatra lehet, mig nem mondja, ill. nem irja a papiromra, addig elég zsebbe nyulós a dolog. Javaslat esetén csak a gyógyszerekért és az injekciért kell fizetni. HSG vizsgálatom is volt augusztusban, ott sincs elzáródás. Lehet, hogy görcsösen akarom azért nem jön össze. Figyelj, ha csak a lombik az ami segithet, az sztem nem baj. Nagyon sokan vagyunk a fórumon, akiknek inszemmel nem sikerült, csak lombikkal. Belőlük próbálok erőt gyüjteni. Hátha megtörténik a csoda nálunk is. Fel a fejjel!
693. mexy
2008. nov. 18. 10:42
mi már 4 és fél éve várunk egy picire. Minden orvosi vizsgálaton tulestünk mindketten egészségesek vagyunk.Már 2 inszeminácion is tul vagyunk és semmi eredménye. Az orvosom szerint csak a lobbik segithet vagy a csoda. De ha semmi problémánk nincs és nehezen tudom elfogadni hogy csak a lombik a megoldás.
2008. nov. 17. 19:30
Sziasztok.Én sem tudok sajnos teherbe esni.Már mindent kipróbáltam,de semmi.Tudtok valami jó tanácsot adni??
691. 740e36de32 (válaszként erre: 689. - Katácskák)
2008. nov. 6. 15:52

Never say never!!!-Soha ne mondd azt hogy soha!!

:))

690. huszka (válaszként erre: 689. - Katácskák)
2008. okt. 7. 09:31

Igazad van és egyet is értek! ;o)

Köszönjük és hasonló jókat kívánunk Neked is! ;o)

2008. okt. 7. 01:09
Mindenkinek sok sikertés kitartást a procedurához. A Reményt nem szabad feladniSOHA.
688. a.barbi (válaszként erre: 687. - Orsi26.)
2008. szept. 9. 08:14

óóó Gratulálok! ez olyan furcsa! Tényleg annyian vannak akik mindent megteszenk azért, hogy babájuk legyel, és amkikor azt mondja, ááá kész feladom, akkor jön meg a szerelmük gyümölcse!


Én kicsit tartok ettől, mert mi most szeretnénk majd próbálkozni és óhatatlanul tudom mikor van PE, meg minden nert csak érdeklődik az ember a téma után.


Remélem nemsokára én is ilyen jó hírekkel tudok jelentkezni, de az 2-3 hó biztos el fog telni!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook