Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha szopik az egyik jöhet a másik? fórum

Ha szopik az egyik jöhet a másik? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 26. 17:51

nagylányom 11 hónapos volt amikor teherbe estem. 3 hónapra rá magától leszokott.

Viszont fontosnak tartom, a vitamin szedését ilyenkor

2009. dec. 9. 18:09
Nyugodtan szoptass csak.
2009. dec. 9. 14:23

Az en fiam masfel eves volt,amikor terhes lettem megint es meg 4honapig szoptattam ot. Akkor sem TOrTent drasztikus leszoktatas, hanem szepen lassan, magatol.

Nem okozott kemenyedeseket, raadasul a masodikat tul is hordtam.

Szerintem johet a baba!

12. macsusz77 (válaszként erre: 8. - Mankusz)
2009. dec. 9. 13:29

Nem eszik el egymás elől,hiszen a nagyobbiknak már nem ez lesz a fő tápláléka,mire megszületik a kicsi.

Mindenféleképp először megszoptatod a kicsit,és a maradékot adod,ugyanabból a melledből a nagynak.Még a fejést is elhagyhatod...

De mire megszületik a kistesó,már valószínű,hogy rég abbahagyta a nagylány a szopcsit.

Szerintem:JÖHET A TESÓ!

2009. dec. 8. 14:01
Ja! És utána Lackó is 2,5 éves koráig szopott!
2009. dec. 8. 14:00

Az én Pistim egy éves volt, amikor terhes lettem Lackóval. A nőgyógyászom azt mondta, azonnal hagyjam abba a szoptatást. Egy átbőgött este- én sírtam, nem a gyerek!:)))-, és feszülő mellekkel ébredő reggel után úgy döntöttem, hogy majd abbahagyja, ha eljön az ideje. Ami szépen el is jött, másfél éves korában, az utolsó megmaradt hajnali szopi után közölte, hogy forró. Mármint a tej. Na így történt. Lacikám négy hónap múlva 3,55 kg-al, és 56 cm.-rel született!

Sok sikert, és boldogságot a "továbbiakhoz"!:))))

9. megryan (válaszként erre: 8. - Mankusz)
2009. dec. 8. 13:54
Nekem a nagyobbik még 4 hónapig szopizott következő terhességem alatt is, nem volt semmi gondja se neki se nekem. Volt 5 hónap szünetem, aztán megint 2,5 év szopi :))))
2009. dec. 8. 13:50

Sziasztok!

annyi mindent hallani....21 hónapos a kislányom.Testvért szeretnénk,de a lánykámnak ,esze-ágába sincsen letenni a cicit.Már csak alváskor kap,de éjjel állandóan hisztizik érte s még van ,hogy nappal is.Én már nagyon szeretném ha nem szopiznia.Így jöhet a tesó?Nem eszik el egymás elől a táplálékot?

köszönöm a válaszokat!

szép napot

2009. dec. 8. 13:50
Nekem így volt,bár a terhesség második hónapjára abbahagyta a nagyobbik a szopást,mert megváltozott az íze a tejcsinek.Azt mondta:Nem finom!
2009. dec. 8. 13:49
ismerősnek ikrei lettek a pár hónapos pici mellett
2009. dec. 8. 13:48

nem zárják ki egymást.

Jöhet

2009. dec. 8. 13:47
természetesen!
2009. dec. 8. 13:47
hát persze:)
2009. dec. 8. 13:47
simán :-)
2009. dec. 8. 13:46
Ha szopik az egyik jöhet a másik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook