Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kézlenyomat készítése - hogyan? fórum

Kézlenyomat készítése - hogyan? (beszélgetős fórum)


16. 04d410066e (válaszként erre: 13. - Noémi 23)
2009. dec. 9. 19:52

Tedd fel a képeket, hadd nézzük meg! :)

És tényleg nem a te hibád, ha sosem só-liszt gyurmáztál gyerekkorodban. :D

Viszont gyönyörű a babád! Én is ilyet szeretnék. :)

15. titati (válaszként erre: 14. - Kittycat2)
2009. dec. 9. 14:49

Nagyon szívesen!

örülök, hogy tudtam segíteni legalább ennyivel! :-)

14. Kittycat2 (válaszként erre: 12. - Titati)
2009. dec. 8. 20:37
Szuper titati, nagyon köszönöm!! Már utána is néztem a neten, ráadásul pont olyan színű is van, ami nekem kellene! Jajj de jó, köszi! :)))
2009. dec. 8. 19:50

Sziasztok,


Ugy szégyellem magam, még midnig nem rtem hogy gondoltam h a só-list gyurmátkreativab veszem és nem én csinaálom. Meséltem a Páromnak, és nevetett, milyen gyerekkorom volt nekem??? De én tényleg nem só-liszt gyurmáztam, mit csináljak???:))


Jajj tindigo szép lett....teszek fel képet...sztem nagyon szép:))


Ugy döntötte csin karácsonyi diszeket is..és kifestem és diszítem vele a lakást...holnap is ilyen vacak idő lesz, asszem holnap:)))


Hűtőmágnest gyüjtjük mi is...Ama is azzel szeret a legjobban játszani:))))


Kézzel készített dolgot szeretnék, amit mi csinalunk neki:)

12. titati (válaszként erre: 4. - Kittycat2)
2009. dec. 8. 17:07
Amit még megpróbálhatsz, lehet kapni UJJFESTÉKET. Ez kimondottan kézzel festésre van, és nagyon könnyen le lehet mosni a bőrről.
11. 04d410066e (válaszként erre: 8. - Noémi 23)
2009. dec. 8. 16:49

Semmi baj. Velem anyukám sokat csinált ilyet, mikor kislány voltam. Volt egy tojástartó doboz. Abban volt zöldség-gyümölcs áruldám. Minden tojás helyén volt valami, répa, krumpli, alma, ilyesmi, a belevalókat mi csináltuk só-lisztgyurmából. Még mindig emlékszem rá, úgy szerettem. :)

Hogy sikerült végül?

10. Kittycat2 (válaszként erre: 6. - Noémi 23)
2009. dec. 8. 16:45
Apának? Hát nem biztos, hogy neked tetszik az ötlet, de mi pl. gyűjtjük a hűtőmágneseket. Pár száz forintért lehet rendelni egyedi hűtőmágnest Apának a neten esetleg a kislánya képével, és felirattal: szeretlek Apa. hmmm? :)
9. Kittycat2 (válaszként erre: 8. - Noémi 23)
2009. dec. 8. 16:35
hű de gyors voltál. :) én még csak a tervezgetés fázisában tartok, a kis manóm kicsit be van pörögve az esős időtől, most nem alkalmas a nap a gyurmázásra. :(
2009. dec. 8. 14:42

De buta voltam....tényleg nem esett le:)))


Na de kész csajok..vagyis sül 100 fokon....nem merem magasabra állítani....ama a kezét nem engedte...lába lett két nagyinak....vagyis a talpa:))) remélem ha kész szép lesz.


azt is ráírjuk fogpiszkálóval, h 2009 Amira :)

7. 04d410066e (válaszként erre: 5. - Noémi 23)
2009. dec. 8. 14:32
Nem. :D A sólisztgyurmát te magad tudod otthon megcsinálni. Kell hozzá kb. ugyanannyi só, mint liszt, és öntesz hozzá annyi vizet, hogy "gyurma" állaga legyen. Miközben öntögeted hozzá a vizet, összegyúrod. Azért sem lehet boltban kapni, mert nagyon hamar kiszárad. Nagyon egyszerű megcsinálni, biztosan menni fog. :)
2009. dec. 8. 13:21
Valami ötletek lenne esetleg Apának karira, ami összefügg a Kislányával....Kitty?
2009. dec. 8. 13:20

Sziasztok,


Ez milyen szuper ötlet :))) kreativ boltba biztos tudok venni sóliszt gyurmát, igaz??? d ejó...kisütöm és kész...ez lesz a nagyik ajcsija:))

2009. dec. 8. 11:12
Köszi a válaszokat! Igazából a festékes verzióra gondoltam, mert találtam egy állati jó ajándék ötletet. Egy nagyon szép kép forma, amin vers is van, csak egy pici tenyér lenyomata hiányzik. :) Gondoltam, hogy valami ételféleséggel esetleg megpróbálni festék helyett, de hát az meg nem valami szép... Úgyhogy akkor lehet, hogy marad a sólisztgyurma. Köszi mindkettőtöknek!
2009. dec. 8. 10:23
Vagy sólisztgyurmát, vagy boltokban lehet kapni - egyre jobban terjed - kézlenyomathoz szettet babáknak, amit én láttam az egyik valami homok szerűség volt, a másik hasonló, mint a sólisztgyurma.
2. titati (válaszként erre: 1. - Kittycat2)
2009. dec. 8. 10:11

Szia!

Sóllisztgyurmát készíts és abba nyomd a pici kezét (vagy akár a lábát). Utána sütőben kiszárítod, és temperával meg tudod festeni utólag, hogy színes legyen.

2009. dec. 8. 10:09
Sziasztok, van valaki, aki csinált már a gyereke kezéről kézlenyomatot? Karácsonyi ajándéknak szeretnénk adni egyik családtagunknak, de nem szívesen kenném be a kis kezét festékkel. Valami természetes anyagot javasolnátok, ami jó lenne erre a célra, és könnyen lemosható? (Ha nem tudtok, akkor szerintem más ajándék után nézünk...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook