Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
368. szilvi7707 (válaszként erre: 367. - Krisz 18)
2011. nov. 12. 09:21

Nem...szerintem ő jó kineziológus.

Nagyon régóta "műveli" már ezt a "szakmát"

:-)

367. Krisz 18 (válaszként erre: 366. - Szilvi7707)
2011. nov. 9. 21:43

Igen, ez tényleg húzós árban, pláne ahogy írod, utazással együtt.

Remélem, nem sül el rosszul a dolog, már úgy értem, remélem, megfelelő kineziológushoz "kerültél".

Mert egyébként szerintem itt is az a baj, h már rengeteg kineziológus van, és mint mindenhol, itt is vannak a szakmának igencsak különböző minőségű tudással , hozzáértéssel )stb...) felvértezett képviselői...

2011. nov. 9. 20:22

Sokáig gondolkodtam a dolgon én is,hogy menjek-e újra hozzá,de úgy döntöttem,hogy egy próbát talán még megér,de az elején tisztázni fogom ezt az egészet vele.

Az a baj,hogy nagyonvidéki vagyok,és hát valljuk meg őszintén egy mezei földi halandó embernek elég borsos egy 6-9 ezer forintos órabér,nemhogy még egy ugyanilyen tételű utazás is hozzá még pluszba költségként...de ez már egy másik történet:-)

Ha nem fog tudni működni a történetünk a jelenlegi kineziológussal ,akkor ennyi volt az ezirányú próbálkozásom egyelőre.

365. Krisz 18 (válaszként erre: 364. - Szilvi7707)
2011. nov. 8. 20:44

S ezek után is abból áll majd a kezelés, h beszélgettek? Mármint CSAK beszélgettek?

Furi.


Mész újra hozzá?

2011. nov. 8. 15:26

....hááát...effektív mi beszélgettünk.Elmondta mit fogunk majd csinálni,és mit miért fogunk csinálni.


És jó,akkor ezek szerint nem én vagyok egyedül aki értetlenül áll a dolog előtt,ez megnyugtató számomra...

2011. nov. 7. 14:22

Ezt nem értem.

De tényleg.

Akkor hogyan kezelt?...

2011. nov. 6. 21:26

Szia!


Én is így gondoltam,és mint mondtam ezért mentem el kineziológushoz és végül is nem pszihológushoz.

Akinél én voltam kineziológus,közölte velem a "kezelés" végén hogy nem fog nálam izomtesztelést alkalmazni.Nem igazán értettem,hisz neki ez lenne a munkája.

Próbálok felé bizalommal lenni,csak megérteni nem tudom ezt így.

361. Krisz 18 (válaszként erre: 360. - Szilvi7707)
2011. nov. 6. 15:51

Szia Szilvi!

Amennyire tudom, kell hogy alkalmazza, hisz ezen a módon kommunikál a tudatalattival, -fölöttivel, -mögöttivel, kinek hogy tetszik.

Miért kérded?


Valami nem úgy sült el ahogy gondoltad vagy vártad?

2011. nov. 6. 13:03

Valaki meg tudná nekem mondani azt,hogy mi alapján dönti el a kineziológus hogy valakinél alkalmazza-e az "izomtesztelés"-t,vagy sem?


(én azért mentem erre a helyre hogy ezzel a módszerrel hátha sikerül kibogozni amit beszélgetés útján nem lehet...)

359. szilvi7707 (válaszként erre: 358. - Krisz 18)
2011. nov. 3. 08:47

Szia!

Holnap megtudom,kaptam időpontot a kineziológustól.

:-)

..én még mindig tartok az egésztől,de ha jól emlékszem anno tiztenéve amikor először mentem pszihológushoz,akkor is ezt éreztem:-)

358. Krisz 18 (válaszként erre: 357. - Szilvi7707)
2011. nov. 2. 18:51

Szia Szilvi! Én csak "felhasználói" szinten ismerem a kineziológiát, a saját tapasztalataim alapján.

Már többször (akár több év különbséggel) jártam kineziológusnál, többnél is, életem különböző szakaszaiban különféle problémákkal.

Soha semmiféle rossz tapasztalatom nem volt!

Ellenkezőleg.

A (megtisztító) sírás jellemző, ahogy a felszínre jutnak régi fájó emlékek, feldolgozatlan problémák, de ennél "rosszabb" (ez sem rossz) nem történik. Ez hangsúlyozom a saját tapasztalatom.

Én rendíthetetlenül hiszek a kineziológiában, nekem csak jó élményeim vannak vele.



Mi lenne ha - a saját megnyugvásod érdekében- esetleg próbálnál egy pszichológus végzettségű kineziológust keresni? Szerintem találnál ilyet, főleg ha Pest nincs Neked távol.

2011. okt. 29. 19:52

Szia Krisz!

Köszönöm hogy reagáltál az üzimre:-)


Én attól kaptam sokkot ,hogy többen írták itt hogy "rosszabb lett mint volt""megint xanaxot kell szednem" stb.

Hát nemtudom.Én egész jól vagyok már(relatív)nem szedek semmiféle gyógyszert a nyűgömre több mint 3 éve,és aránylag tudom kezelni magamat(nem gyógyultam még meg sajnos)Semmi kedvem megint bezuhanni valami olyan állapotba amit az előttem írók említettek.


..ez amiért meginogtam,és az is hogy egy pszihológus végzettségű ember is felhívta rá a figyelmemet hogy nagyon vigyázzak mert lehet hogy több kárt fog okozni bennem ez a dolog mint képzelném.

356. Krisz 18 (válaszként erre: 355. - Szilvi7707)
2011. okt. 29. 19:00

De miért??

Szntem ha valamitől, hát a kineziológiától nem kell tartanod. Mit írtak ott, ami mígy elbizonytalanított?

2011. okt. 28. 21:57

Üdv!


Úgy döntöttem kineziológus segítségét kérem a pánikbetegségem leküzdésében.14 éve kínlódok vele.

Olvasgattam a fórumot...a 9-10ik oldal környékén már ott tartok hogy határozottan félek ettől az egésztől.

2011. okt. 14. 14:00
Sziasztok, valaki leirná hogy kezel egy kineziologus? Köszönöm!
353. Krisz 18 (válaszként erre: 352. - Micimacko72)
2011. szept. 8. 14:46
Te végeztél tanfolyamot?
2011. aug. 14. 22:38
tanfolyam: l5 ezer egy nap, ez mindenhol egyforma
2011. aug. 14. 22:38
vidék 3-5 ezer
2011. aug. 14. 21:18

en 2 eve pesten 14-ert mentem, barati aron.


most azota biztos emelkedtek, meg attol fugg, hol.

Koszozon a valaszodat:)

2011. aug. 14. 21:14
5-6-7000-nél kezdődik de láttam már 10 000-ért is.
2011. aug. 14. 15:32

milyen arban van ma egy kienz kezeles?

pesten es videken?

koszi

347. Deri.Z
2011. jún. 8. 22:16

Kisvirág74 részére!


Miért nem vagyok képes előrelépni az életemben?

Miért küzdök pánikbetegségemmel több mint 16 éve?

Miért nem vagyok képes nyugodt és kiegyensúlyozott életet élni?


Fóbiákban, pánikbetegségben szenvedők gyakorta tesznek fel maguknak ehhez hasonló kérdéseket.


Az ok, hogy nem tudsz szabadulni tőle alapjában véve épp az, hogy feltetted magadnak ezt a kérdést!


Abban a pillanatban, amikor olyan jellegű kérdést teszel fel magadnak, amelyben bármilyen negatív tulajdonság is szerepel, mint, miért nem vagyok képes megvalósítani magamat, miért nem lehet boldog párkapcsolatom, miért nem lehet a házasságom békés, miért nem lehet olyan munkám, ami élvezetet okoz nekem,stb. a tudatalattid azonnal meg fogja adni az okokat.


A tudatalattid válaszolni fog az adott kérdésre. Azonban teszi ezt olyan formában, hogy az épp nem az előrehaladásban fog segíteni, nem abban, hogy sikereket érj el az életed bármely területén, hanem ellenkezőleg. Fixálni és rögzíteni fog abban a helyzetben, szituációban, amiben épp leledzel.


Ugyanis a tudatalattid feleletei valahogy így hangozhatnak :


Mert nincs elég pénzem, mert a családom nem áll mellettem, mert nem beszélek angolul elég jól, mert nem egy nagyvárosban élek, mert nem vagyok elég magas, mert nem vagyok vonzó, mert képtelen vagyok rá, mert, csak.....


Látod, mi történik, mire akarok kilyukadni?


Amikor önmagadnak egy negatív jellegű kérdést teszel fel, az egyáltalán nem segít abban, hogy előrejuss. Visszahelyez oda, abba a pozícióba, abba az élethelyzetbe, amiből kitörni szeretnél, amiben épp most ebben a pillanatban élsz.


Amennyiben kérdésed lenne, nyugodtan keress meg vele.


Déri Zoltán kineziológus


www.kineziologia-reiki.mlap.hu

346. Krisz 18 (válaszként erre: 345. - Kisvirág74)
2011. jún. 1. 22:12
Szia. Én úgy hallottam, h egyértelműen hatásos. Tudod már, kihez mész?
2011. jún. 1. 18:12
a koskaneheni@gmai.com-ra is irhatok
344. kisvirág74 (válaszként erre: 340. - Lio78)
2011. jún. 1. 18:11
Szia! Én több mint 16 éve vagyok pánikbeteg most határoztam el hogy elmegyek kineziologushoz, a Varga módszer nekem nem jött be. Szerintetek ez hatásos lehet pánikbetegségben, gyógyszert is szedek rá.
2011. máj. 28. 23:11
A. Horváth Bea kineziológust ismeri valaki?
342. Zizisicc (válaszként erre: 339. - Life14)
2011. márc. 31. 16:35
Nem zárja ki a kettő egymást, sőt, támogathatják is egymást, de ezt érdemes megbeszélni az adott kineziológussal ....
341. sugi123 (válaszként erre: 340. - Lio78)
2011. márc. 31. 15:48
Örülök:)
340. Lio78
2011. márc. 31. 11:47

régen írtam ide de bátorításképpen leírom, hogy én szorongásos pánikbeteg voltam és Xanaxot szedtem. Én Bach-terápiára jártam és már december óta egy szem bogyót se vettem be. Már csak a fogorvos az egyetlen amivel nem tudok megküzdeni de majd azt is megoldom :)

Szóval fel a fejjel és sok szerencsét a többieknek is.

339. life14 (válaszként erre: 338. - Zizisicc)
2011. febr. 23. 13:57
De lehet egyszerre alkalmazni a kineziologiai kezelést és más alternativ gyogymodokat?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook