Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


38. Zizisicc (válaszként erre: 36. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 02:05
Is-is. Azt olvastam, hogy Neked van már személyes tapasztalatod a gyerkőcöd miatt. Magad miatt is voltál már?
37. a1a3db480a (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2007. júl. 19. 02:02
Te is kineziológus vagy?
36. a1a3db480a (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2007. júl. 19. 01:59

okszi :D nincs bajság...

És akartál kérdezni valamit a kineziológiáról, vagy csak egyedül érezted magad?

35. Zizisicc (válaszként erre: 34. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 01:56

Hát, igen. A múltkor nem voltam elég szemFüles, de most kiszúrtalak!!!

És vedd figyelembe, hogy mire bepötyögöm a hozzászólásomat, a végkimerülés szélére kerülök, mert, nem vagyok egy gépelő zseni. :O)

34. a1a3db480a (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2007. júl. 19. 01:41

huuhhhu, ha azt sorolhatnám :D

de neked sem, mert válaszoltam, hogy itt vagyok, aztán így jártam... de nem bajság :)

33. Zizisicc (válaszként erre: 32. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 01:39
Kinek nem kellettél?
32. a1a3db480a (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2007. júl. 18. 18:24

bizony-bizony

és belőlem is csak egy van, még sem kellettem...:)

31. Zizisicc (válaszként erre: 30. - A1a3db480a)
2007. júl. 17. 23:19
Hogy is mondta Micimackó? Ha vki azt mondja, hogy " én vagyok valaki...asszem...", akkor annak vkinek kell lenni! :o))
2007. júl. 16. 00:43
Én vagyok valaki... asszem...
2007. júl. 16. 00:38
Hahó! Van itt valaki?
28. Zizisicc (válaszként erre: 27. - Csutora13)
2007. jún. 28. 23:18

Időd mint a tenger! :0))

Milyen volt? Nem feltétlen a részletekre vagyok kiváncsi, csak az élményre. Persze priviben .... akarsz beszélni róla? :o)))

27. csutora13 (válaszként erre: 26. - Zizisicc)
2007. jún. 28. 13:22
Igen,voltam,nekem írtad,csak nem állt össze a kép.Bocsi!!!Kell még egy kis idő,mire átlátom.
26. Zizisicc (válaszként erre: 24. - Csutora13)
2007. jún. 26. 22:11
Most nézem, a 12.-ben már volt erről szó. Voltál már?
25. Zizisicc (válaszként erre: 24. - Csutora13)
2007. jún. 26. 22:07
Van olyan kineziológus, aki meghatározott időközökkel dolgozik, pl. hetente, 2 hetente, havonta stb.; van olyan, aki oldás végén kiteszteli, hogy kell-még arra a témára oldani, és ha igen mennyi idő múlva; és van olyan is, aki azt mondja, hogy amikor újra gondod van, jelentkezz. Bármelyik variáció lehet jó (szerintem esete válogatja), de azt jó tudni, hogy valamikor az oldásnak azonnal jelentkezik a pozitív hatása, de az is előfordul, hogy ott akkor csak elkezdődik a változás és később, akár néhány hét múlva teljesedik ki igazán.
2007. jún. 26. 11:44

Sziasztok!

Az volna a kérdésem,hogy milyen időközönként kell kineziológushoz járni.Azt hallottam két kezelés között 4 hétnek kell eltelni.Így igaz???

2007. jún. 24. 01:05

Sziasztok! Muszáj írnom, mert személyes tapasztalatom van a kineziológiával kapcsolatban. A második gyermekem koraszülött volt és hapcizva, nagyon betegen jött erre a világra. Az orvosok 1% esélyt adtak :( de a fiam küzdött! Nagyon beteg volt, de amikor három hónaposan 2kg-val hazamehettünk, még a doki is megkönnyezte és azt mondta, eddig nem hitt a csodákban, de a fiam a bizonyíték arra, hogy csodák márpedig vannak! 100%-ban hetekig gép lélegeztette, és semmi károsodás hál'Istennek nem maradt vissza! Szépen meggyógyult, fejlődött, egy vagány kissrác lett belőle! Két és fél évesen már folyékonyan beszélt! Kis csacsogós... aztán négy és fél évesen egyik pillanatról a másikra el kezdett dadogni! Olyan szinten, hogy egyetlen szót sem tudott kimondani, borzasztó érzés volt, még most is könnybe lábad a szemem! Orvostól orvosig, pszichológustól logopédusig rohangáltunk, és a helyzet semmit nem változott. Erre igazán nincs segítség. Véletlen botlottam bele egy hirdetésbe (ez már több mint tíz éve volt), egy kineziológus hirdetett. Veszteni valóm nem volt, felkerestem. Beszéltem vele, hogy mi a probláma, de semmit nem tudott a koraszülésemről! A kezelések alatt kiderült, hogy a születési halálfélelem, a szülés alatti komplikációk, a szülőcsatornában átélt rossz élmény miatt van. Bocs, én magamban mosolyogtam, hogy na persze, de egy ekkora gyerek azt sem tudja miről beszélümk!!!? Ettől függetlenül mentünk a további kezelésre, mert a fiamnak tetszett a néni :) de nagyon őszintén nem bíztam benne... ha hiszitek, ha nem, a tizedik alkalommal 'újra kellett szülnöm' neki 'újra születni', és varázsütésre elmúlt a dadogása!!! Azóta akinek csak tudom, ajánlom, mert én ugyan nem hittem benne (bocs), de a gyerek akart hinni! Az első alkalommal megkérdezte tőle a hölgy, közben fogta a pici karját, hogy elfogadod-e az általam nyújtott segítséget, és a válasz igen volt. Kimondatlan igen. Ez egy kicsit valóban olyan, mint egy hazugságvizsgáló, csak a testedet nem tudod becsapni. Akinek segítségre van szüksége, én azt mondom, bátran. Én nagyon hálás vagyok a sorsnak, hogy a kineziológia segített :)!

ILIKE! EZÚTON IS NAGYON KÖSZÖNJÜK

22. Zizisicc (válaszként erre: 20. - Parokashop)
2007. jún. 23. 23:19
Ebben a problémában segíthet pl. kineziológus, Bach- virágterapeuta, kedvező eredményt hozhat a metamorfózis ill. a diapozitív stersszoldás(ezek hasonló módszerek, mkettő a magzatkorban kialakult stresszek oldásával foglalkozik)
21. Zizisicc (válaszként erre: 18. - Wolfimolfi)
2007. jún. 23. 23:01
Szia Wolfimolfi! Persze, hogy írok Neked is, csak most nyaralok, és nem egyszerű géphez jutnom. Szóval, ha az volt a kérdésed, hogy a diszlexia orvosolható-e kineziológiával, akkor a válaszom, hogy a legtöbb esetben igen.
2007. jún. 22. 15:56

Én szinte egyedülálló anyának számítok, igaz van egy apukánk, akivel együtt élünk, és nagyon megkeseríti a dolgokat itthon, semmiben sem segít, csak dolgozik... nagyon nehéz az 5 éves lányommal szót értenem, rengeteget veszekszünk, alapból "csakazértse" természet, és most, hogy dackorszakba értünk, képtelen vagyok vele szót érteni, próbálok 5 éves fejjel gondolkodni, de nem megy, első gyerek...


Kérdésem hogy ilyen problémával is jelenzkezhetek egy kineziológusnál?

2007. jún. 21. 22:26

Zizisicc!

Nekem nem írsz semmit?

18. wolfimolfi (válaszként erre: 16. - Zsuszo)
2007. jún. 21. 22:25
A Diszlekszia össze függésben van a kineziológiával?
17. wolfimolfi (válaszként erre: 16. - Zsuszo)
2007. jún. 21. 22:15

Hello!

Én egy diszleksziás,diszkgráfiás6.o.-os álltalános iskolás vagyok.Ezen az oldalon segítséget szeretnék kérni nehézségeim leküzdéséhez!

16. Zsuszo
2007. jún. 16. 07:59
Én is remélem, hogy egyre többen megismerkednek a kinezilógiával,mert ez egy fantasztikus módszer.:-)
15. Zizisicc (válaszként erre: 14. - Zsuszo)
2007. jún. 15. 22:32

Szia!

Hát, igen, látom eddig kicsit döcögősen ment, de a türelem hozzászólásokat terem. Reméljük egyre többet! :0))

14. Zsuszo
2007. jún. 15. 07:55

Sziasztok!


En inditottam ezt a topikot. Orulok, hogy neha neha beneztek es elolvassatok a kis osszeallitast a kineziologiarol.

13. Zizisicc (válaszként erre: 12. - Csutora13)
2007. jún. 14. 22:22
Szivesen! :o))
12. csutora13 (válaszként erre: 11. - Zizisicc)
2007. jún. 14. 12:32

Köszönöm a segítőkészséged!

Már csak az időpont egyeztetés hiányzik a kiválasztott szakemberrel!Remélhetőleg eredményes lesz az együttműködés!!!

11. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Csutora13)
2007. jún. 13. 21:53

Szia Csutora!

Az általad felsorolt problémák mindegyike kezelhető, gyógyítható kineziológiai módszerekkel. Azt, hogy mennyi idő alatt, azt nem lehet előre megmondani. Előfordulhat, hogy már rögtön az oldás után rendeződik a helyzet és később sem tér vissza a probléma, de az is lehet, hogy több oldás kell ugyanarra a témára és az is gyakori, hogy az oldás után több idő kell, hogy a pozitív változás végbemenjen és állandósuljon. Tudnod kell, hogy nem a kineziológus gyógyít meg Téged, mi csak segítünk Neked abban, hogy felismerd, feldolgozd és elengedd azokat az elfojtott negatív érzéseket, emlékeket, amelyek végsősoron létrehozzák és fenntartják az energetikai blokkokat, amelyek aztán különböző lelki és fizikai problémák formájában nyilvánulnak meg. Szóval az idő Tőled is függ. De ha már felismered, hogy gondjaid vannak és azt is, hogy segítségre van szükséged és kérsz is segítséget, az már nagy előrelépés! :o)))

Szóval hajrá, csak bátran!!!

2007. jún. 13. 19:53
Én a felsorolt problémákból egy halommal rendelkezem.Sajnos. :( Kommunikációs gondok,önértékelési zavarok,fóbiák,...ezek milyen hatásosan és mennyi idő alatt kezelhetők???
2007. máj. 11. 21:13

Ébresztő, itt a tavasz! Most már ideje kibújnod a kuckódból és kimenni a szabadba! Minden virágzik, színesedik és szépül. Te is nyílj meg a színek segítségével!

Néhány információ a színekről!


Színek gyógyító hatása:


Vörös:

Növeli a testhőmérsékletet, ösztönzi a vérkeringést, segíti az adrenalin képzést, csökkenti a fáradtság érzését, krónikus betegségeket old fel.

Alkalmazható: vérszegénység, vastagbélgyulladás, krónikus megfázás (arcüreggyulladás), ízületi-gyulladás, depresszió esetén.

Túlzott mértékben agressziót, türelmetlenséget okozhat, növeli a pulzusszámot, a szívverést és a vérnyomást, helyrebillenti legyöngült szervezetünket.


Narancssárga:

Ösztönző hatású. Hat az emésztési zavarokra, javallott depresszió ellen. Erősíti az immunrendszert, kedvezően befolyásolja a lép, vese, epe működését, jótékonyan hat az ivarmirigyekre és a nemi működésre, erősíti a méhet.


Sárga:

Az emésztési folyamatokat irányítja, erősíti a gyomrot, de túlzott alkalmazása hányingert okozhat Kedvezően hat a májra, az idegrendszerre, a bőrre is.


Zöld:

Harmóniateremtő és roboráló hatású. Szívbetegségek, megfázások fejfájások

szembetegségek, fekélyek, érrendszeri megbetegedések esetén valamint az idegrendszer harmonizálására javallott.


Világoskék:

Összehúzó, fertőtlenítő, hűtő hatású. Magas vérnyomás, gyulladások, fertőzések, pajzsmirigy és torokbetegségek, hörghurut és tüdőbetegségek, égések, csípések, magas láz ellen hatásos. Alkalmas a szemölcsök visszaszorítására.


Sötétkék:

Intenzívebb összehúzó, fertőtlenítő, hűtő hatású. Nagyon jótékonyan hat az érzékszervekre (orr, fül, szem), görcsoldó hatású, altató, fájdalomcsillapító, idegrendszeri zavarokra, asztmára, gyomortisztításra javallott


Lila:

Nyugtatja, harmonizálja az idegrendszert. Fejfájásra nyirokkeringési, hormonális problémákra, rosszindulatú daganatok esetén alkalmazható.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook