Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 9. 18:21

Sziasztok!

Kamaszokkal kapcsolatban van valakinek tapasztalata, hogy mennyire használnak a kezelések,ha a gyermek igazán nem hisz benne?Én a 14 éves lányomat vittem kineziológushoz,mert úgy érzem,hogy végképp nem tudok rajta segíteni,de bár a kezelés alatt úgy éreztem,hogy sziven érinti a beszélgetés, utána azt mondta,hogy hülyeség és nem akarja csinálni a "házi feladatot " sem,de azért nem zárkózik el a további kezelésktől.Vajon ilyenkor lehet pozitív eredményt elérni?

67. Zizisicc (válaszként erre: 66. - Babu82)
2007. dec. 15. 13:17

Szia!

Nem biztos, hogy teljes kudarc volt ez az egész, lehet, hogy újabb és újabb elfojtott dolog jön felszínre, ami megérett már arra, hogy feldolgozd. De az is lehet, hogy a múltbeli problémákat oldjátok, de az újakkal nem tudsz mit kezdeni. A kineziológusoddal beszéltél már erről?

66. Babu82
2007. dec. 15. 12:50

Sziasztok!


Én már 6 hónapja járok egy kineziológushoz, de most ugyan ott tartok ahol elkeztem.Ugyan olyan zavart, és rosszkedvű vagyok.Azt hittem ez segíeni fog.Nem tudom merre tovább.

2007. nov. 20. 11:31
Én is most ismerkedem a kinezzel, elkezdtem a tanfolyamokat és nekem a Vedd kezedbe az életed tanfolyam segített a legtöbbet. Visszakaptam az erőmet.
64. Zizisicc (válaszként erre: 63. - Zizisicc)
2007. okt. 18. 01:00
De ne aggódj, majd szépen sorjában letisztul minden! :o))
63. Zizisicc (válaszként erre: 62. - 6f3d3b5766)
2007. okt. 18. 00:57
:o)) Hát pedig Neked kell ezekre rájönnöd, mi csak segíthetünk ebben!
2007. okt. 18. 00:50
ha ezeket tudnám akkor nem kellene máshoz fordulnom...ezért is vannak gondok.
2007. okt. 18. 00:48
Azon is gondolkodhatsz, hogy milyen változást szeretnél a párkapcsolatodban. Mi akadályoz a változtatásban, mi segítene? Milyen szeretnél Te lenni?
2007. okt. 18. 00:38

ma telefonálgattam és probálkoztam keresni a környéken.van egy szimpi nő csak nem tudtam elérni.majd holnap.

szeretném megszüntetni a fejfájásomat mert lassan elviselhetetlen,na meg a manot nem szeretném tönkretenni az örökös feszültségemmel.

2007. okt. 18. 00:16

Mit jelent az, hogy most ismerkedsz a kinezzel? Voltál már, beszélgettetek, vagy már kértél időpontot, vagy még csak olvasgatsz róla?


Kezdésnek jó lenne, ha meg tudnád fogalmazni, hogy mi a problémád, írhatsz egy listát is akár, és azt is megfogalmazhatnád, hogy mit szeretnél. Min szeretnél változtatni? Mitől éreznéd jól magad? Persze itt olyan dolgokra gondolj, ami rajtad múlik. A párodat nem tudjuk megváltoztatni, de ha Te változol, a hozzáállásod változik, akkor idővel ő is fog.

2007. okt. 18. 00:03
elég sötéten hangzik de sokszor vagyok megmagyarázhatatlan hullámvölgyben.van amikor azt érzem jo ez igy nekem hiszen sokan örülnének viszont tudom hogy nem erre vágytam pontosan.
2007. okt. 18. 00:02
nem tudom hogy zajlik egy ilyen oldás ezért nem tudok kérdést feltenni.csak a helyzetet látom amiben vagyunk és azt hogy ez igy nem jo de nem tudom hol kellene elkezdenem ahhoz hogy ne legyen kilátástalan a holnap..
56. Zizisicc (válaszként erre: 55. - 6f3d3b5766)
2007. okt. 17. 23:21
Szia, itt vagyok! Van konkrét kérdésed?
2007. okt. 17. 23:14

én még csak most ismerkedem a kineziologiával és remélem sikerrel járok.

tavasszal nagyon erős fejfájásaim lettek,annyira hogy több napomat hányással töltöttem.amikor elmentem a körzeti orvosomhoz beutalt a neurologiára és nem mondta hogy miért.ott szembesültem azzal hogy egy pszichologussal ülök szembe és az életemről kérdezget egy titkárnő jelenlétében...akkor értettem meg hogy ez lelki eredetü.azota mégerősebbek lettek a legutolso másfél napig tartott.kb.6 gyogyszer oldotta meg a dolgot.

rengeteget vitázunk.a végére mindig addig mondja ameddig nem én jövök ki hibásként mindnebőlés ezzel a saját lelkén segit engem meg tönkretesz.

nem tudok benne bizni sem,sajnos okom is van rá.viszont van egy 2és fél éves fiunk akit akárhogy is szerettem volna megkimélni nem ment.most dühkitörései vannak.nagyon tehetetlennek érzem magam.rengetegszer szerettem volna abbahagyni ezt a kapcsolatot és nyugodtan nevelni a manot de az a tipus vagyok aki mindnet megbocsájt és nem tud egyedül lenni.

még nem látom a kiutat de remélem tudnak segiteni ebben is.még csak nézelődöm és érdeklődőm.addig is szivesen venném ha itt segitenél ha ez lehetséges.

54. Zizisicc (válaszként erre: 53. - Sarkanylany)
2007. szept. 14. 21:18
A mellrák, mint minden fizikai tünet, betegség, hátterében vmilyen energetikai blokk, blokkok állnak. Ezeket a blokkokat mindig vmilyen fel nem dolgozott érzelmi trauma (tarumák), egy rögzült rossz viselkedés, gondolkodásmód okozza. A kineziológus az izomteszt segítségével a tudatalattiból elő tudja hívni a betegség kialakulásához vezető emlékeket, érzéseket, eseményeket, segít feldolgozni az érzelmi stresszeket, közömbösíteni tudja a negatív programokat, a rossz viselkedés mintákat, segít a gondolkodásmód megváltoztatásában, segít helyreállítani a folyamatos energiaáramlást. Természetesen ilyen komoly betegségnél nem hagyható ki az orvosi kezelés, de a gyógyuláshoz az is kell, hogy az elsődleges lelki problémát megszüntessük.
2007. szept. 14. 20:23

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy diagnosztizált mellrák esetében mit tud segíteni a kineziológia?

2007. szept. 13. 00:56
Igen szerintem is nagyon jó módszer, megfelelő szakértelem mellett, ill. ha a kliens kész elfogadni! Sok sikert az Úton! :o))
51. Shally
2007. szept. 12. 21:33

Köszi!

Még nézelődni fogok kineziológus ügyben! Engem inkább maga a kinezilógia fogott meg, ahogy reagál a testünk! Nagyon jóóó :)))

A nő aki csinálta aranyos volt, bár nem volt rám nagy hatással. Nem tudtam eldönteni, hogy tiszta szívből csinálja, vagy csak a pénzért...

50. Zizisicc (válaszként erre: 49. - Shally)
2007. szept. 12. 21:14

Szia Shally!

Örülök, hogy jó volt a tapasztalatod! Az árak nagyon változók, de ez a 10.000 kb. középkategóriás lehet. Lehet, hogy találnál olyat, aki pár ezerrel kevesebbet kér, de én ismerek olyat, aki 15.000-ért, sőt 20.000-ért old. Szerintem, ha Neked szimpatikus a nő (gondolom nő)és bízol benne, akkor maradj nála. Ha nem, akkor keress másikat.

49. Shally
2007. szept. 12. 20:40

Sziasztok!


Voltam kineziológusnál, jó volt, érdekes volt! Már csinált is oldást a hólyaggyulaldásomra, de kicsit sokkalloma tarifát, 10.000 Ft volt a 2 óra! Máshol is ilyen sokba kerül???

48. Zizisicc (válaszként erre: 47. - Sarkanylany)
2007. szept. 10. 21:23
Szia, itt vagyok, mire vagy kiváncsi?
2007. szept. 10. 21:16

Van valaki erre? Írtam priviben a fórum inditójának, de még nem válaszolt.

A diéta és a kineziológia kapcsolatára lennék kiváncsi...

Ha tud vki vmi, írjon

2007. júl. 19. 03:03
Szia, és köszi :) Jó éjt, és várom a leveled! Aludj jól!
45. Zizisicc (válaszként erre: 44. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 03:02
Ok, szívesen, de nem holnap, hanem MA este. Jól belehúztunk! Szia, jó éjszakát, szép álmokat!
44. a1a3db480a (válaszként erre: 43. - Zizisicc)
2007. júl. 19. 02:58

Kedves vagy! Ha gondolod, és nem teher, érdekelne más terápia is, meg akarok gyógyulni! keresem a régi Böbit :(

Ha nem gond, holnap írhatnál priviben...

előre is köszi! Puszi

43. Zizisicc (válaszként erre: 42. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 02:56

Lehet, hogy ő volt.

Közben beleolvastam a naplódba. Elgondolkodtató, akár én is írhattam volna 5-20 évvel ezelőtt. Ha szeretnél más alternatív terápiáról is hallani, szólj. Lehet, hogy az közelebb állna hozzád.

Egyébként meg itt vagyok és hallgatlak.

2007. júl. 19. 02:44

Már nem emlékszem, hogy milyen Ilike volt, mostmár oktat, akkor még Kőbányán, Pesten dolgozott... amúgy a depimre szedek gyógyszert, hat hete itt termett, és ragaszkodik hozzám :) ez egy hűséges depi! De már hónapok óta nem alszom, átlagban háromórát...

Most minden 'árfekvés' elérhetetlen, de azért igyekszem kilábalni ebből az egészből... az meg már fél gyógyulás...

41. Zizisicc (válaszként erre: 40. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 02:34

Velem is elő szokott fordulni, és ha túl soká tartott bepötyögni, akkor nem mindig van energiám újra megtenni. Ettől én is kiakadok.


Kinél voltál? Csak nem a Csattos Ilikénél? Mindegy. Ha úgy érzed szükséged van oldásra, biztos találnál megfizethetö embert, eléggé széles az árpaletta, ahogy én tudom. Vagy mért nem keresgélsz más terápiákat?

Mire szedsz gyógyszert?

40. a1a3db480a (válaszként erre: 38. - Zizisicc)
2007. júl. 19. 02:13

Az elöbb elszállt az üzim! A Francba...

Szóval lehet, hogy rám férne, de anyagilag nem tudom bevállalni..., így maradok a gyógyszeres kezelésnél. Ettől függetlenül, amit láttam, amikor a kisfiam kezelték, az maga volt a csoda. Hiszek a kineziológiában, bár annak idején jót tett volna a tudatomnak egy fehér köpeny, mert eleinte nagyon nem volt meggyőző :) de örökké hálás leszek Ilikének, hogy segített...

39. Zizisicc (válaszként erre: 37. - A1a3db480a)
2007. júl. 19. 02:06
Ha-ha! Megelőztél. Is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook