Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


2008. júl. 8. 15:03
A One Brain kineziológia célja , hogy feltárja a múltban eltárolt negatív érzelmeket, hogy ne azok alapján döntsünk; a jelenben ne emlékek, rossz beidegződések vezéreljék cselekedeteinket, hanem szabadon, tudatosan válasszunk, és ezáltal kihasználjuk a bennünk rejlő kreatív képességeinket.Általában 3 oldás szükséges egy Ügy megoldásához. Mert az első testi szinten hat, a második a tudatalatti, míg a harmadik Tudatos szinten.Én frissen végzett kineziológus vagyok. Nagyon magával ragadott ez a csoda!Mert MŰKÖDIK!Tényleg a mi kezünkben van életünk irányítása. "Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik.":))
97. 659f3f04e6 (válaszként erre: 95. - Enolka)
2008. júl. 1. 05:50

Szia!


Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra! Milyen probléma oldására fordultál kinez.-hoz? És kihez jársz Egerben? (Privát válaszban írd meg nekem, mert én is egri vagyok és jó lenne megbeszélni a kineziológusainkról a tapasztalatokat)


Üdv.

96. 659f3f04e6 (válaszként erre: 94. - Sheridans)
2008. júl. 1. 05:46

Tetszett a hasonlatod :-)

Igen, arra én is rájöttem, hogy nem a vízóraleolvasót kell elküldenem melegebb éghajlatra, hanem a vízórát kell eltüntetnem.

Ezért is fordultam pszichiáter helyett mostanra kineziológushoz, mert a probléma megoldását az alternatív gyógymódokban látom. Sajnos a hagyományos (lásd. a nyugati) orvoslás csak a vízóraleolvasót tudja elhessegetni ideig óráig a tüneti kezelésével. Ezért a keleti gyógymódokban látom a megoldástt, ahol valóban oki kezelás folyik; Lehet, hogy nem pont a kinez. fogja megtalálni azt a mélyen lerejtett vízórát, de az biztos, hogy rá fogok találni. Ha pedig megvan az ok és megszüntettem, akkor eltűnnek a tünetek is. Ilyen egyszerű :-))

95. enolka
2008. jún. 27. 11:12

Sziasztok!

Régebben is szerettem volna elmenni kinezhez, de Egerben nem nagyon volt. Mostanra már úgy összejöttek a problémáim (évek alatt) hogy nincs mese, csak abban látom a megoldást, ha lelkileg útmutatást adnak. Remek dolognak tartom, nagyon nyitottan állok az egészhez, tudom mik a problémáim, vagyis sejtem mikor kezdődtek, megtudom fogalmazni mi nem tetszik, min szeretnék változtatni magamon. Szóval másfél hét múlva megyek, csak olyan későre kaptam időpontot, de nagyon várom már. Majd beszámolok a tapasztalataimról, hogy nekem mennyire volt sikeres. De bízom benne hogy segíteni fog. Szerintem pozitív hozzáállás kérdése az egész, és hogy akarj gyógyulni, változtatni. Vissza akarom kapni én is a régi énemet! A hölgy nagyon szimpi volt az adatlapján, foglalkozik Bach-virágterápiával is, arra is nyitott vagyok ám:) Jó lenne ha írnátok a tapasztalataitokról aki már volt. Köszönöm

94. Sheridans (válaszként erre: 92. - 659f3f04e6)
2008. jún. 19. 00:23

Ha szabadna egy hasonlattal élni, lehet szorongásaink olyanok, mit mikor váratlan vedég jön, hogy : na már megint ki az, csenget, be kell engednem, mert ilyen arcokat tegnap láttam az esti horrorban s mégsem lehet ott kint, mit szól a szomszéd, és stresszel ez az egész mert végig jön a kertemen, csetlik-botlik s rálép egy virágra vagy valamire, majd jól figyelem nem lopós-e, s még arra is gondolok, hogy azt sem tudom meddig marad, kéne már ebédelnem is, most vele egyek, biztos szürcsöli a levest, meg nincs is annyi, nem is mosdik minden nap, csálén áll a foga is, s ebéd után dolgom is lenne, s ha iszom kávét a kertben a lugas alatt relaxálva, biztos ő is kér, most mit csináljak vele, kutya már megenné, hm...

S mikor már unom mert ideszokott és mert negyed évente mindig jön hol rendszeresen hol meg rendszertelenül, s így már mintha életem része lenne, egy szép napon megkérdezem Tőle, maga ugyan minek jön ilyen vehemenciával rendszeresen? Erre lehet azt mondja majd, én vagyok pl. a vízóra leolvasó, stb. és szeretek ide járni, mert miközben leolvasom a vízórát, mindig van kaja és kávé, dumcsi a lugasban... Ja, bocs, akkor holnaptól maga nem váratlan vendég már, hanem a vízóra leolvasó, és az ebédeztetésnek vége. Aztán egyszer egy szép napon az unszimpatikus vízóra leolvasó helyett jön egy fessebb és csinosabb, s akkor megkérdem talán, maradna-e egy kávé/tea-ra a lugasban, de ő lehet azt mondja nem, mert ő a vízóra leolvasó és máshol már jobban várják, hm... S lehet ekkor esik csak le nekem, hogy amíg a vízóra nálam van addig annak leolvasója majd mindig jön és hogy vajmi keveset tudok a leolvasók lelki világáról...

S csatlakozván az előttem szólóhoz is ám, a kinez tényleg tud segíteni, hogy a váratlan vendégről kiderítsem kíváncsian, hogy ugyan mit szeret annyira itt nálam és felismerjem benne a konkrét valakit/valamit. S az sem mellékes, hogy a kineziológusomal ekkor már kettek keressük azt aki jön-megy itt, de én döntöm majd el szabadon, mi legyen vele ha megvan...

(S elnézést a vízóra leolvasóktól, ha olvassák, ez csak példa volt ám:)...

93. Zizisicc (válaszként erre: 92. - 659f3f04e6)
2008. jún. 17. 23:20

Az oldás során nem a kineziológus dönti el, hogy melyik életkorba mentek vissza, hanem ott és azzal dolgoztok, amit a Te tudatalattid felhoz, az adott problémával kapcsolatban. Egy jelenbeli , vagy jelenben is meglévő problémához több életkor, és esemény is tartozhat, és ilyenkor ezeken végig kell menni ahhoz, hogy eredményes legyen a terápia.

És az kimondottan nagy lépés, ha változik a betegséghez való viszonyod, hiszen már önmagában ez is eredményezhet javulást. Azt biztos tudod, hogy a gyógyszereket nem szabad hirtelen abbahagyni, ha hangulatilag már jobban érzed magad, lelkileg erősebb vagy, akkor beszélj az orvossal, hogy próbáljátok meg szép fokozatosan csökkenteni az adagot.

A Bach-virágterápiát még mindig javaslom ezek mellett. Kérdezd meg, mi a véleménye róla a kineziológusodnak.

92. 659f3f04e6 (válaszként erre: 90. - Zizisicc)
2008. jún. 17. 06:38

Szia!


Az első alkalomnak volt értelme. Beszélgettünk, "visszamentünk" 34 éves koromra (plusz/minusz fél év), mert azt érezte a kineziológus, hogy ott törént velem valami. Végíggondoltam, és 33,5 évesen születtek meg az ikreim. Valóban trauma volt, Hellp szindrómás lettem, harmadik gyerek helyett jöttek ketten... Azt oldotta. Viszont a pánikbetegségem 21-22 éves korom óta megvan.Miért nem abba az időbe megyünk vissza? Bár a kezelés után pár nappal jött egy emlékkép. Fogalmam sincs honnan; Olyan volt, mintha filmet néznék kívülállóként, de én érezném azt, amit a szereplő érez. Kiskoromban egyszer majdnem megfulladtam a strandon. Azt éltem át ebben a "filmben" és szinte biztosra vettem akkor, hogy az az érzés volt életem első pánikja. Tehát eredményesnek éreztem a dolgot. Második alkalommal viszont 38 éves koromra vitt vissza, de ott nem tudtam beazonosítani, hogy milyen stresszt oldott. Most itt tartok. Holnap lenne a harmadik alkalom és az a baj, hogy látványos változást vártam és azt hiszem ezért vagyok csalódott. A pánikot és a szorongást most gyógyszerrel karban tartom, nem tudom lenérni, hogy azok csökkentek-e, bár mintha valamicskét megváltozott volna a betegséghez való viszonyom. Talán ez is eredmény...

91. Sheridans (válaszként erre: 84. - Borosk Anna)
2008. jún. 16. 13:31

Ha választott kineziológusod úgy van ott, mint ha ott se lenne, úgy adja magát oda, mint ha nem is adná, s ha el engeded így menni álmaidnak ahhoz a barlangjához ahol az az álom születet amelytől mára a leggyengébbé váltál, s ott kíváncsian, türelmesen és éberen le tud melléd ülni és tud veled figyelni, hogy mi lesz itt az új álmod, s ha ez egy biztonságos és megnyugtató érzés a számodra ott ahol addig nem volt biztonság és nyugalom, akkor jól választottál

kineziológust, ha nem akkor legközelebb cseréld le...

De ugyan ez klasszikusokkal szabadon, ugye - megkeresi Veled az álmot amit nem tudtál látni még, ott jár veled, hol nem tudtál járni még, s itt lát veled egy távoli célt mit eddig nem tudtál látni még, s itt győzöl, hol nem tudtál győzni még. S amikor innen már látja, hogy lelked segít tovább s megnyílik előtted a "csillagos ég", félreáll, s így jön vissza veled, s mikor látja, hogy számodra ugyan itt legközelebb nem számít már, hogy győzöl vagy vesztesz-e még, s erre fogsz is tudni emlékezni, s fel tudod ismerni a szépet ott ahol addig nem tudtad, akkor így enged haza...

S amikor sorsod majd megint e partra vet, legközelebb már csak erre a szépre emlékszel. S ha e parton nem tudod megmondani majd, hogy ki volt egykor melletted, aki veled ezt az utat már végigjárta, akkor jó kineziológusod volt...:) Asszem valami ilyesminek kéne lenni az oldásnak...

90. Zizisicc (válaszként erre: 89. - 659f3f04e6)
2008. jún. 13. 19:36

Én azt gondolom, hogy ha Te azt érzed, hogy nincs értelme menned, akkor ne menj. Nem lehet a dolgokat erőltetni. Teljesen mindegy, hogy egyébként hatékony lenne-e a kezelés, vagy nem, ha nem bízol benne valószínűleg nem is fog történni semmi, mert a bizalmatlanság egy zárkózott állapotot eredményez.

A kezelés alatt sikerült valami konkrét negatív eseményt, emléket felidézni? Beszéltetek róla? Megértetted? Sikerült feloldani?


Ha pánikbetegség a problémád, akkor fontos lenne feltárni a szorongásaid, félelmeid okát, gyökerét, és abban az időben feldolgozni, oldani, amikor az kialakult. Ált-ban nem egyik pillanatról a másikra tűnik el a pánikbetegség, hanem olyan formában, hogy egyre ritkábbak és enyhébbek a rohamok. Zömében több oldás kell hozzá.


Ha a kineziológiában megingott a bizalmad, akkor megpróbálkozhatnál a Bach-virágterápiával - de nem azzal a változatával, ahol a kineziológus izomteszttel választ ki eszenciát - hanem ahol a Bach-virágterapeuta egy beszélgetés után állít össze keveréket az aktuális érzelmi állapotodnak megfelelően. Ha többet szeretnél erről a terápiás formáról tudni, priviben küldök linket, ahol utána nézhetsz.

89. 659f3f04e6 (válaszként erre: 85. - Zizisicc)
2008. jún. 13. 19:00

Szia!


Kicsit talán visszaadtad a hitemet a kineziológiában azzal, amit írtál. De még mindig fogalmam sincs, hogy meddig fog tartani az oldás és mennyi pénzemet viszi el. Mikor fogom tudni azt, hogy nem érdemes tovább járni?

Kétszer jártam már "kezelésen", de sok változást nem tapasztaltam és úgy gondoltam, hogy nem is éri meg tovább járni, csak arra megy ki az egész, hogy minél több pénzt kiszedjen belőlem. Hiszen a Kineziológus szerint, akkor is megtörténik az adott probléma oldása, ha én nem is tudom beazonosítani azt, amit old. Ez olyan hihetetlenül hangzott. Mint ahogy az is, hogy én mondtam meg, neki az izomválaszaimmal, hogy szükség van még további korregresszióra és azt is, hogy erre mikor kell sort keríteni. Bevallom, hogy szkeptikus lettem két alkalom után, hiszen a kineziológus azt "ad be nekem", amit akar; nem tudom ellenőrizni, hogy valóban az történik-e, mert laikus vagyok. Ráadásul változást nem érzek.

Észrevétlenül jön a változás? Egyszer csak ráébredek, hogy már nem vagyok pánikbeteg?

88. Inesse
2008. máj. 31. 01:06

Lehet, hogy nem mindenkinek a szervezete vevő az ilyen "oldásra".


Nekem már az furcsa volt, hogy amikor beléptem a hölgy lakására rögtön a Bach virágterápiás könyv hevert a kanapén. És hogyhogynem "én" pont azt választottam... No persze.

Meg ez a kezes hókuszpókusz se valami hihető. Hogy tudna az agyam kiválasztani akármilyen terápiát is, ha még csak nem is tudom, hogy melyik miben/hogyan segít.

Azt még csak csak elhiszem, hogy kimutatja hol vannak a gócok (nem tom hogy hívják őket) de a többi kamu. (Legalábbis az én esetemben.)


Amikor fel kellett olvasni a könyvből egy részt, miközben a nő keze a fejemen/homlokomon volt az megy egyenesen komikus volt - el is nevettem magam. (ciki volt)


Viszont volt helyette sírógörcs napi szinten utcán, buszon, felmondtam a munkámat, mert úgy éreztem nem megy, stb.. csupa jó dolog volt utána. :S

87. Inesse (válaszként erre: 86. - 67013498af)
2008. máj. 31. 00:58

Nekem nem vált be, pedig 8000-t költöttem rá. /1 alkalom/ Én is szorongásos dolgokkal fordultam a hölgyhöz, jó referenciákat kaptam róla, de nekem csak két hét mélydepressziót okozott a "terápia", utána meg semmi változás nem volt.

De tudok olyanról is, aki csak erre esküszik és megváltoztatta az életét.

Azért irigykedek egy kicsit azokra, akik ilyen könnyen megszabadulnak a gátlásoktól. :)

2008. máj. 30. 23:23

Sziasztok!

Már régebben is hallottam a kineziológiáról, de most kicsit jobban elmélyültem benne és sok helyen olvastam hogy olyan problémáknál is hatásos, ha valaki nehezen barátkozik, beszélget, vagy nem tudja kellőképpen kifejezni magát. én most már újabban még dadogni is elkezdek, ha stresszhelyzetben vagy idegenek előtt meg kell szólalnom, ez nagyon idegesít, főleg, mivel a munkám miatt is jó volna ha kicsit jobb beszédkészséggel rendelkeznék. Ha 1x elmegyek egy kezelésre, azzal szerintetek fel lehetne oldani az ilyen jellegű problémáimat és gátlásaimat? azért írom hogy 1x, mert ha jól emlékszem 6ezer egy kezelés, ami nem kevés, na jó talán 2 alkalom, de többre nincs keret sajnos. van valakinek valamilyen tapasztalata ezen a téren, tehát hogy ilyen problémán segített a kineziológus?

Előre is köszi a segítséget!

85. Zizisicc (válaszként erre: 84. - Borosk Anna)
2008. máj. 28. 11:31

Szia!

Nehéz így látatlanban mit mondani, valóban sokszor a hatás nem azonnal jelentkezik, hanem később, és nem is mindig olyan látványos, hanem inkább észrevétlenül történik, és csak egy idő után az eredmény tűnik fel, és nem maga a folyamat.

Nem tudom, hogy az a kineziológus, akihez jársz melyik kinez ággal dolgozik, így véleményt sem tudok mondani. Szerintem azt gondold végig, hogy milyen problémával kerested fel, akkor hogyan vélekedtél a helyzetedről, milyen kilátásaid voltak az ügyben, milyen elképzeléseid, gondolataid, és a kiinduló helyzethez képest azt nézd meg, hogy most hol tartasz. Változott-e valami, most hogy látod a helyzetet, változott-e a gondolkodás módod stb.

Maga a kineziológia több elemből tevődik össze ilyen pl. testi szinten az energetikai blokkok oldása, az egyenletes energiakeringés helyreállítása, a két agyfélteke működésének összehangolása, lelki szinten az elfojtott érzelmek, negatív emlékek felszínre hozása és feldolgozása, oldása stb.

Az oldás tul.képpen a kezelési folyamat. Általában a bevezető beszélgetés után egy konkrétan megfogalmazott problémával foglalkozunk, izomteszttel megkeressük a gyökerét (időben mikor történt, mivel/kivel kapcsolatos .... ha a szükséges információk megvannak megbeszéljük, és egy szintén izomteszttel kiválasztott korrekcióval oldjuk. A korrekcióknak rengeteg fajtája van, erről itt most nem írnék bővebben. A lényeg az, hogy valamely múltban történt esemény, mely akkor feldolgozatlan maradt, lekerül a tudatalattiba, és lehet, hogy már nem is emlékszünk rá, de sajnos az ott mélyen rombol, és negatív hatással van a jelenünkre, amely különböző fizikai tünetek, vagy érzelmi problémák formájában mutatkozik meg. Ha ezt az érzelmi blokkot sikerül felderíteni, tudatosítani és megváltoztatni az ezzel kapcsolatos érzéseinket, gondolatainkat - ez a feldolgozás vagy oldás - akkor megszűnnek a jelenben ehhez kapcsolódó problémáink is.

2008. máj. 28. 10:17

Sziasztok!


Eddig kb. 5-6 alkalommal voltam kineziológusnál, és abszolút semmi változást nem érzek. Tudom, nem lehet egy átlagos időtartamot megadni arra vonatkozóan, hogy mennyi idő alatt lehet eredményt elérni. Ha el lehet egyáltalán, mert kezdek kételkedni benne... Bár valahol azt olvastam hogy nem kell hinni benne, mert anélkül is működik.

Eddig csak annyi eredménye volt a dolognak, hogy a pénztárcám vékonyabb lett.


Honnan lehet tudni, hogy érdemes-e járni? Várjak még fél évig, és ha akkor sem lesz változás, annak én leszek az oka, mert elfojtom és nem engedem felszínre törni a problémáimat?

Persze a kineziológus azt mondja hogy hosszú idő kell a változáshoz, de honnan tudjam, nem azért mondja-e hogy több pénzt akasszon le rólam?


Itt a fórumon többször szóba került az "oldás". Pontosan mit kell oldás alatt érteni? Hogy zajlik?

83. Zizisicc (válaszként erre: 82. - B75564a819)
2008. máj. 19. 15:16
Na, az gáz!
82. b75564a819 (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2008. máj. 19. 15:15
Ja, és még valami: az utolsó két alkalom után leharcolt állapotban, hullafáradtan, rosszkedvűen jöttem el a nőtől, mintha leszívták volna minden energiámat.
81. b75564a819 (válaszként erre: 80. - Zizisicc)
2008. máj. 19. 15:10
:))))) Köszi!
80. Zizisicc (válaszként erre: 79. - B75564a819)
2008. máj. 19. 14:44

Nem értettelek félre, tudom, hogy erről az egyről beszéltél. :o)

Hmmmmm, nem csodálom, hogy nem jött be a nő, ítélkezni és "jósolni", megmondani a "tutit", senkinek sem szabad, mert bőven benne van a tévedés lehetősége, dicsekedni meg végképp nem etikus! (Én meg nem vettem fel a férjem nevét, így le sem írom, én akkor nem is vagyok férjnél? :oD)

De ha jól látom, az eredeti probléma megoldódott, gratulálok Nektek! :o))

79. b75564a819 (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2008. máj. 19. 14:34

Félreértés ne essék, nem a kineziológusokról írtam általában, hanem egyetlen egyről. Attól a többi még lehet jó, és segíthet másokon. Úgyhogy ne sajnáld.:)

Azért mentem el hozzá (mások ajánlották nekem), mert szerettem volna megtudni, miért meddő a házasságunk. Hosszú évek alatt sem sikerült teherbeesnem. Mindent megpróbáltunk, de ez egy másik hosszú történet lenne, úgyhogy nem részletezném. (A házasságunk viszont kibírta, sőt még jobban összekovácsoltak bennünket a problémák - szerencsére). A kineziológus egy ötven körüli nő volt. Egyedül élt, azt láttam. Véletlenül bökte ki, hogy elvált, szerinte apósa tehet róla. Három alkalom után hagytam ott. A nő elmesélte, hogy ő tulajdonképpen egy nagyon bölcs, öreg lélek, az ő anyukája szerint is egy nagyon bölcs ember, tanult eszperantóul, meg grafológiát is tanult. De nem ezzel dühített fel, ez csak gyanús volt nekem... Amikor harmadszorra jártam nála, ötször leíratta velem a nevemet, majd közölte, hogy el fogunk válni a férjemmel. Mivel a "né" szócska előtt kis szünetet tartottam az írásban...Hogyne, mivel a férjem családneve ékezetes magánhangzóra végződik, ahhoz, hogy kirakjam az ékezetet, kis szünetet kell tartani, egyébként a kolléganőim írásán is ugyanezt láttam, egytől egyik működő, sőt jól működő házasságban élnek. A főnöknőm viszont, aki egybeírja a "né"-t, már el is vált. Egyszóval elég bizarr volt a nő!

78. Zizisicc (válaszként erre: 77. - B75564a819)
2008. máj. 19. 12:44
Én írtam. Sajnálom, ha rossz tapasztalatokat szereztél. Mivel dühített fel?
2008. máj. 19. 12:42

Sziasztok!

Nekem nincsenek túl jó tapasztalataim, igaz egyetlen kineziológiával foglalkozó személynél jártam eddig, de az bőven elég volt! Többé nem megyek! Valaki azt írta ezen a fórumon, hogy a kineziológus csak vezet, a "delikvens" segít valójában saját magán. Nálam ez a része viszont annyira jól sikerült, hogy miután gyorsan faképnél hagytam az illetőt, meg is oldódott a problémám, ill. igyekeztem segíteni saját magamon (csak azért is)! Eléggé feldühített az illető...Érzésem szerint kontár volt, és ő maga is komoly problémákkal küzdött...

76. Zizisicc (válaszként erre: 75. - Az álarcos)
2008. máj. 19. 12:28
A google-ban már nézted? "Kineziológia+Szeged"
2008. máj. 19. 12:26
Sziasztok! Szegeden keresek kineziológust. Tud valaki segíteni? Köszi.
74. Zizisicc (válaszként erre: 73. - 659f3f04e6)
2008. máj. 10. 19:51

Igen, ezekben az esetekben is segíthet, de hogy hány alkalom kell hozzá, nem lehet előre megmondani. Van, amikor egy elég, van amikor hosszabb a folyamat.

Hogy honnan lehet tudni, hogy ki a jó kineziológus? Én azt gondolom, hogy - valamilyen magasabb szintű rendező elv alapján - mindenki ahhoz az emberhez jut el, akire valamiért szüksége van, legyen az jó, vagy rossz tapasztalat. Általánosságban én azt mondanám, hogy az a fontos, hogy szimpatikus legyen az illető, megbízz benne, mert hiába jó szakember, ha Neked valamiért nem jön be. Fontos, hogy olyan körülmények között történjen az oldás, ami Neked biztonság érzetet, kellemes benyomást nyújt!

És még valami! Az oldás során a kineziológus csak a segítő szerepét tölti be, az igazi munkát Te végzed önmagadon, ő csak vezet, ill. kísér Téged!

2008. máj. 10. 19:41

Sziasztok!


Olvastam pár helyen, hogy pániknál, szorongásos depressziónál is segíthet a kineziológia. Valóban így van??? És ha igen, akkor hány alkalom kell hozzá, hogy érezd a jótékony hatást? Hány kezelés kell, hogy meggyógyuljon az ember? Honnan tudom, hogy a választott kineziológus valóban érti a dolgát?

Jó sok kérdés... Segítsetek nekem megválaszolni őket légy szi'! Köszi előre is.

72. Zizisicc (válaszként erre: 71. - Sandee)
2008. máj. 10. 17:18
Tud segíteni!
71. sandee
2008. máj. 10. 17:17
sziasztok.nekem párkapcsoltai gondjaim vannak, de túlságosan összetett... egy bnőm javasolt kineziológust, de nem vagyok benne biztos hogy ilyesmiben is tduna segíteni. mi a véleményetek??
2008. máj. 9. 12:30

Sziasztok!

Végeztem One Brain tanfolyamot Bp.-en,Rózsás Áronnál.Nagyon lelkes vagyok és nem akarom e tudást veszni hagyni ,így gyakorolni szeretném minél többet! Ha Te is beléptél a 'Kinezesek Táborába' és partnert keresel, akivel kölcsönösen oldjuk egymást, akkor szívesen megszervezem a találkozókat!

2008. ápr. 15. 14:05

Türelemmel, szeretettel, megértő figyelemmel szerintem elég jól kezelhető a dolog, persze alapfeltétel a személyiségében hiteles kineziológus, akit a gyerek magához enged..a lakásomon pár barátom jelenlétében zajlott egy kineziológiai tanfolyam, oldások jöttek, mentek, s történtek a dolgok,beszélgettünk mindenféléről csak úgy....a kineziológus szándékosan nem vonta be a kanapén kuksoló lányom, aki kézzel-lábbal tiltakozott, hülyeségnek titulálta az egészet...mégsem ment ki, végig velünk volt, átélte, megélte, és bevonódott a történetbe..a kineziológus segített feldolgozni az édesapja, a nagyapja halálát, a gyászt, s az utána következő nehéz éveket...mindezt észrevétlenül, nem súlyozottan direkt formában.

Mi voln, ha közösen mennétek el oldásra a kineziológushoz???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook