Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kineziológia fórum

Kineziológia (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. jún. 7. 06:16
A kineziológia olyan mint egy fa. Számos ága van, de a gyökere egy, és ez a gyökér nem más mint a LELKI EGYENSÚLY.
397. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 396. - Sorstér)
2014. máj. 7. 00:32
Jaja, értem, köszi... :) Nem vagyok ebbe otthon...
2014. máj. 6. 14:07
Van olyan kineziológus, és kineziológiai ág is, ami dolgozik előző életekben, csak kicsit másképpen, mint egy regeressziós terapeuta, vagy "utaztató". Itt nem kell végig élni az egész előző életet, csak a problémához tartozó eseményt.
395. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 393. - Lakatalin)
2014. máj. 1. 20:09
Ezt általában nem kineziológus végzi hanem regressziós terapeuta. Lehet hogy valami homok csúszott a rendszerbe? :))
2014. máj. 1. 20:06

Én arra jöttem rá hogy magam is tudtam hogy min kell dolgozni. A szakember csak megerősítette bennem, jó pénzért. Persze akkoriban ez számomra felbecsülhetetlen érték volt, mert tovább már nem tudtam egyedül tenni egy lépést sem. Olykor jó ha az ember másokra támaszkodhat. Gyengének mutatkozni. De a jó szakember visszavezet magadhoz és azt mondja hogy te vagy a felelős azért, amit elrontottál, így neked is kell helyrehoznod. Ő csak megmutatja az utat hogy merre kell menned. Olyan mint egy jó térkép. A gyógyítás valójában a te feladatod. Önmagadat gyógyítod meg. Ha akarod.


És akármennyire rontja is a terapeuta a maga boltját, szeretetből azt fogja javasolni, hogy akkor gyere, amikor szükségét érzed. Általában 3-5 alkalom egy komolyabb krízis megoldása, de te döntöd el, mikor, hányszor mész. És végső soron azt fogja mondani, hogy neked kell végig csinálnod, csak te tudod helyre rakni magad, ő nem tudja. Ő csak javaslatot tesz.


Ilyen a jó terapeuta vagy kineziológus.

393. Lakatalin (válaszként erre: 392. - Sorstér)
2014. ápr. 29. 18:33

Köszönöm a válaszodat.

Így sokkal egyértelműbb, hogy mi történt az oldás során.Azzal van gondom, hogy régi dolgokon pörgök, amiknek mára már nem sok jelentősége van, de mindig visszatérő.Mégis távolabbra vitt a kineziológus,ugyanis előző életben jártam, 7 élettel korábban. Elég rémísztő volt az egész. Ha nem én élem át, nem hinném el.

Ezek szerint, akkor nagyon mélyen vannak a problémák. Az itthon végzendő feladatomat csinálom, és reményekkel telve megyek a következő alkalmakra is.

Köszi a segítséget!

392. sorstér (válaszként erre: 390. - Lakatalin)
2014. ápr. 27. 20:05
Igazából bármelyik kineziológiai ágon voltál, mindegyikben vannak vizualizációs gyakorlatok. Ez az érzelmi stresszoldás egyik alapja. Ha sikerül átélned az érzelmet, vagy minél több érzékszervet belevinni a már megtörtént helyzetbe, és ha kell látni és érezni a pozitív képet, akkor arról az élethelyzetről lekerül a stressz. Ami azt jelenti, hogyha már rágondolsz, nem fog hozzákapcsolódni negatív érzelem, nem fogsz megérintődni tőle. Viszont az eseményt nem lehet meg nem történtté tenni, csak már nem lesz többet stresszelő számodra. Ezek után már tudsz más szemmel döntést hozni. Ha még nem érzed a változást, lehet attól is, hogy túl mélyen van a problémád, vagy még több idő kell a feldolgozáshoz. 1 problémára kb 3-5 oldás kell, de ez teljesen személyre szabott. Van amikor több kell ennél is, és van amikor már 1-2 alkalom után már beindul a változás. Esetleg ha kaptál megerősítő gyakorlatokat, azt is csinálhatod, az oldás jobb beépülése érdekében. Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok.
391. 7e137d638c (válaszként erre: 390. - Lakatalin)
2014. ápr. 26. 09:25

Egyszer én is voltam.

Menj el, és csináld végig!

Amikor nálam odáig jutott a kineziológus, hogy bejött a kép, arról a korábban történt eseményről, amely a blokkot okozta, abban a percben előjöttek az akkori, korábbi érzések, gondolatok, minden-minden... újra átéltem az egészet.

A következő lépés, hogy feldolgozni a szitut agyilag-érzelmileg-stb.stb. Ebben is segíteni fog a kineziológus. És persze, amikor a feldolgozáson túl leszel, akkor fog életedben a blokkoló hatás megsemmisülni.

Én csak ajánlani tudom! (Ha valóban képzett, jó kezekben vagy!)

390. Lakatalin (válaszként erre: 389. - Sorstér)
2014. ápr. 26. 09:16

Szia!Nem tudom, hogy én melyiken voltam, de ha tudsz, kérlek nekem is segíts. Nekem be kellett csukni a szememet, és mondanom kellett, hogy mit látok.Egy oldáson voltam, és még kb.6 lesz.Nem érzek semmi változást, de bízom benne, hogy előbb-utóbb rendbejön a lelkem.

ezzel kapcsolatban minden érdekelne!

Köszi!

2014. ápr. 24. 11:38
Sajnos wellness kinezről nem tudok írni, de a One Brain, Touch for Health és a TEK kineziológiáról tudok írni, ha bármi érdekel.
388. fokhagyma (válaszként erre: 387. - 7e137d638c)
2014. ápr. 13. 13:48
Én is csak a netről tájékozódtam, tanfolyamot végezni nem akarok, de most paciensként voltam egy kezelésen. Nekem a talpam érintésével kezdte a kineziológus. Ez a kineziológia egyik ága, a Welness kineziológia. Erről szeretnék tapasztalatokat olvasni, ha valaki idetévedne, és tudna erről mesélni.
387. 7e137d638c (válaszként erre: 386. - Fokhagyma)
2014. ápr. 12. 14:40

Nem vagyok képzett kineziológus, annyit tudok róla, hogy: azt mondják, a betegségek legnagyobb része lelki eredetű, és a fizikai test bizonyos részein, területeink nyomot hagynak.

A kinezilógia a karizmok tesztelésével határozza meg azt a lelki-problémát, (bánat, bántás, stb.) ami a tudatalattiba leülve, elraktározódva, legtöbb esetben életünk későbbi részében akadályozó tényezőként hat vissza.


De ha egy képzett kineziológus ide-tévedne, és persze erről (ha akar) mondhatna sokkal-sokkal többet is.

Illetve szoktak (Elixírben, Természet-Gyógyászat) képes újságokban tanfolyamokat hirdetni. Ott azért többet is mondanak előzetesben, mielőbb befizetnél egy-egy ilyen tanfolyamra. Nem olcsó, és állítólag ha igazán képzett akarsz lenni, akkor több éves 3-4 éves egymásra épülő tanfolyami képzésnek indulsz neki.

386. fokhagyma (válaszként erre: 385. - Lakatalin)
2014. ápr. 12. 14:27
Jó lenne újraéleszteni. Én jönnék.
385. Lakatalin (válaszként erre: 384. - Rozália)
2014. márc. 11. 20:23

Én is ismerkednék,de úgy látom, ez az oldal már meghalt.

Sajnos!

2014. márc. 3. 06:19
Én olvasom, de válaszolni tuti nem tudok, mert csak ismerkednék a kineziológiával...
2014. febr. 26. 21:09

Sziasztok!

Olvassa még valaki ezt az oldalt?

Ha kérdezek válaszol nekem valaki?

382. Zahra3
2012. dec. 10. 07:26
Sziasztok! Budapesten tudtok ajánlani jó kineziologust? Köszönöm!
2012. jan. 19. 22:14

Sziasztok!


Győrben kit tudtok ajánlani?

Köszi!

2012. jan. 10. 10:46

Nagyon sok ügyünk okai könnyen megtalálhatók a kineziológia hatékony módszerével.Én szakember vagyok, több éves tapasztalattal, és sikerrel. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

A tanfolyamokkal kapcsolatban: azt gondolom nem kell ezt mindenkinek megtanulnia.A díj központilag meghatározott, így legalább van mire hivatkozni, hogy miért napi 15 ezer.

Tavaly lejjebb vittem a vidéki oldási árat, hogy minél többen eljussanak, mert bennem valóban a segítő szándék van. A budapesti tarifán akkor tudok változtatni, ha többen összejönnek család vagy barátok, és háznál csináljuk meg az oldást, így mindenki jól jár.

379. benver (válaszként erre: 378. - Sagittarius49)
2012. jan. 4. 11:35

Válaszod hálásan köszönöm!

Megerősítettél abban amit egyébként is gondoltam.

Tudsz esetleg jó szakembert Érd-Diósd-Törökbálint környékén? Természetesen privátban.

Köszönöm!

378. sagittarius49 (válaszként erre: 376. - Benver)
2012. jan. 3. 19:33
A kineziológus is olyan ember, mint bárki, nekünk is vannak problémáink. Ez nem volna akadály. Az viszont igaz, hogy kell egy stabilitás és az a képesség, hogy megőrizd a határaidat, különben agyonnyomnak a klienseid problémái. Az sem biztos, hogy egy ember alkalmas erre a pályára. Én a klienseimnek csak akkor ajánlok tanfolyamot, ha már jól ismerem őket és azt is látom, hogy érdeklődnek. Neked azt javaslom, hogy keress másik szakembert; az interneten rengeteget találsz. A szorongás jól kezelhető kinezzel, de nem biztos, hogy ezzel kell kezdeni. Lehet, hogy a szülőkkel való kapcsolatot kell előtte rendezni, lehet, hogy párkapcsolati, munkahelyi problémák vannak mögötte. Bármilyen más ok is lehet. Az is előfordul, hogy az okokat kioldva (itt oldásnak hívják a kezelést) már nem kell foglalkozni a szorongással, elmúlik.
377. benver (válaszként erre: 281. - Zizisicc)
2012. jan. 2. 17:14
Mondd csak, Te merrefelé rendelsz?
376. benver (válaszként erre: 374. - Sagittarius49)
2012. jan. 2. 17:07

Szia!

Köszönöm válaszod!

Én szorongásos bajokkal fordultam hozzá. Úgy mentem oda hogy nyitott vagyok mindenre. Bíztam nagyon. Mikor eljöttem, akkor viszont azt éreztem hogy kissé háttérbe szorult hogy én miért mentem és fontosabb hogy meglegyen a tanfolyami létszám. Kicsit olyan "ajtóstul a házba".Kedvcsinálóként elmondta hogy ezzel szakma is kerül a kezembe. És itt megint csak álljunk meg egy pillanatra. Azt gondolom nem helyes kineziológust képezni olyasvalakiből aki saját magát tákolja épp össze. Vagy rosszul látom mindezt?

375. sagittarius49 (válaszként erre: 372. - Gizi234)
2012. jan. 1. 21:16

Szia!

Krisz válaszával egyetértek, de szeretném kiegészíteni valamivel. Természetesen a kineziológusnak is van véleménye arról, hogy a Te problémáidat hogy kéne megoldani. Az azonban az ő magánügye, hogy ő hogy járna el a Te helyzetedben. Te más géneket örököltél, más neveltetést kaptál, más mentalitású ember vagy. Az ő megoldása lehet nagyon jó neki, de Neked a sajátodat kell megtalálnod. Ebben sokat segíthet a kinez, de nem úgy hogy megmondja, mit kell tenned. Sok kollégám esik abba a hibába, hogy ő, az "okos felnőtt" megmagyarázza a "kis buta kliensnek", hogy mit csináljon. Valószínűleg a szerénység és a józanság is alkalmassági feltétel kéne hogy legyen.

374. sagittarius49 (válaszként erre: 371. - Benver)
2012. jan. 1. 21:00

Szia!

A kineziológiának sok fajtája, ágazata van. Az én általam ismerteknek nincs közük az ezotériához, de sok kineziológus "elmegy" a spiritualitás felé. Ez lehet jó, de nem tartozik a kinez.-hez. A számmisztika is egy másik szakma. A TEK (transzgenerációs epigenetikus kineziológia) mostanában kezd terjedni. Nagyon keveset tudok róla, lehet, hogy ebben az ágazatban foglalkoznak a születési dátummal. Egyébként én is tanítottam már jó néhány kliensemet, de csak azoknak szoktam fölajánlani a tanfolyamot, akik többször jártak már nálam és úgy látom, érdekli őket ez a terület.

2011. dec. 29. 20:20

Szia gizi! Igazad van abban, h nagyon nem mindegy annak a személye aki dolgozik veled, akár az ő felkészültsége szempontjából, akár a közös hullámhossz szempontjából.

Azt nem tudom, h a kineziológia módszerével lehet-e bajt okozni nem eléggé felkészült kineziológus esetében...

De az optimista verziót alapul véve az is elképzelhető, h felszínre hozott valamit, ami most látványosan dolgozik Benned, és lehet, h a maga természetes módján szépen "beáll" majd. Legyen így!

Mindenesetre az biztos, h rengeteg kineziológus van, szerintem simán belefér a szórás a minőséget illetően.

Én csak felhasználói szinten ismerem a kineziológiát, nekem hál Istennek csak jó tapasztalataim vannak.

Neked jobbulást!:)

372. gizi234
2011. dec. 25. 14:33

Sziasztok!

Én eddig kétszer voltam kineziológusnál. Főleg a bennem felgyülemlett feszültség, félelmek miatt kerestem fel. Izomrezgéseket nézett, aztán homlokomra tette a kezét és "hipnózisban" kellett átélnem 3 hónapos magzati életemet (állítólagos első stresszemet), később óvodáskori sérelmeimet. Aztán "feloldottuk" a stresszt és mosolygós képet alkottunk arról, ami korábban feszültséget okozott bennem.

Aztán, megbeszéltük, hogy ez a stressz a jelenlegi életemre milyen hatással lehet és mit kéne tennem....

Érdekesnek találtam az egészet. De! Nem éreztem a végén megnyugvást, sőt, azóta még inkább feszült vagyok, amikor eszembe jut a kineziológussal folytatott beszélgetés. Olyan érzés van bennem, hogy valamit felhozott, aztán jól úgy is maradtam, nem jutottam el semmilyen megoldáshoz, nem találok belőle semmilyen kiutat. Most ott tartok, hogy ha magára a kezelésre gondolok, ideges leszek és nyomaszt... Nem megyek többet, eldöntöttem.

Mit gondoltok erről? Én még mindig nem zárom ki, hogy ez az egész sokak számára hasznos lehet, de felmerült bennem, hogy baromira nem mindegy, hogy ki csinálja!! Akinél én voltam, szerintem csak az elméletet tudja (elvégzett egy tanfolyamot), papírból bogarászta, hogy mi mit jelent, aztán úgy éreztem, hogy a saját véleményét akarja rám tukmálni. Mint valami szakbarbár pszichológus. Ez utólag nézve nagyon rossz volt... Az ilyen lelki kezelést, agyturkálást azt hiszem csak pszichológus, pszichiáter végezhetni, mert ha valakibe mélyen belenyúlnak és nem értenek hozzá, az bizony komoly károkat is okozhat. Nekem ez a véleményem.

371. benver
2011. dec. 13. 11:29

Sziasztok!

Tegnap jártam először kineziológusnál és magam sem tudom hogyan vélekedjek.

Szimpatikus volt számomra a hölgy, azonban a születési számom alapján arra következtetett hogy nyitnom kell a spiritualitás irányába és ehhez remek lenne ha részt vennék egy tanfolyamon (TEK?)ami 120000 forintba kerülne.

Mondtam neki hogy szívesen mennék, de nem tudok előteremteni ennyi pénzt.

Miután eljöttem, kavarogtak bennem a gondolatok. Azért menjek nebulónak hogy gyarapodjon a létszám, vagy valóban én gyarapodnék általa? Mi a véleményetek?

370. szilvi7707 (válaszként erre: 369. - Krisz 18)
2011. nov. 13. 11:01
Jó!megírom mit éltem át:-D
369. Krisz 18 (válaszként erre: 368. - Szilvi7707)
2011. nov. 12. 11:25

Akkor nem tudom.:(

Majd írj még a következő alkalom után a tapasztalataidról.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook