Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ha minden igaz, peteéréskor alacsonyabb a testhő. Menstruációs napokon normális, ha leesett a hőm? Lehet peteérés ezekben a napokban?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. Mucika 842012-07-02 18:25
Annyian annyi félét....
Bár már rég "halott" a topik, de hátha,-mint ahogyan én is- ide téved valaki!
Ez a hő dolog úgy van, hogy peteéréskor hirtelen leesik a hő, mert a tüszőrepedéskor kiszabaduló kevéske kis folyadék lehűt minket!De utána meg hirtelen emelkedés következik be!Az okosok azt mondják, hogy ilyenkor a leghasznosabb az együttlét, ha babát szeretnénk!
A kis pete kb.24 órát él!A spermák kb.72 órát élnek!
Szóval ha hirtelen leesett a hő akkor "apára fel"!
De ha csak azt vesszük észre, hogy hirtelen feljebb ment a hő(sokaknál nem látszik a hő leesés), még akkor sem késő...
Mindenkinek mielőbbi babásodást!
Nálam valószínűleg ma van peteérés! :P

11. demeeri2010-06-28 07:39
Peteérés pár napig tart.Ekkor magasabb a hő.Tüszőrepedés után,vagyis amikor kiszabadul a petesejt,esik vissza.Nálam nem igazán működik a dolog,bár nekem nincs mindig peteérésem.Ez egyénileg változó.

10. Elfelejtett jelszó2009-12-08 08:47
Pont hogy magasabb peteéréskor a hő

9. b.ary2009-12-08 08:36
Sziasztok!
Peteéréskor kiugrik a hőmérséklet,azaz magasabb lesz.én mértem,bár nem evvel a módszerrel estem teherbe.a 11.-ik és a 16.-ik nap között a legbiztosabb a tehrbe esés,bár van lyan aki mensi után a 9.-ik napon esett teherbe.és a himivarsejtek is szerintem csak 3 napig élnek.de van olyan is hogy spontán peteérés,egy jó szexet követöen!érdemes egy pár nap szünetet tartani bevetés elött,hogy erösödjön a spermium!sok sikert!!!

8. angica09012009-12-07 20:48
Nem, az addig rendben is van, de melyik az a nap? Nem mindenkinek szabályosan 28 naponta van menstruációja, a peteérést követően pedig mindössze 24 órán át megtermékenyíthető. Ennek már utána jártam. A spermiumok 72 órán át életképesek. Már művelődök a témát illetően, de még mindig nem tudom, hogy le- illetve felmegy a testhő. Erről még mindig nem olvastam egyértelműen, de rajta vagyok.

7. bnedora2009-12-07 19:41
Én még úgy hallottam, hogy a két mensi közötti időszakban van általában a peteérés, ilyenkor könnyebben lehet teherbe esni. Ezért kell mérni a hőmérsékletet annak, aki szeretne gyermeket. De lehet, hogy ez már a múlt?!

6. angica09012009-12-07 17:43
Na most aztán hogy is van? De mindjárt rá is keresek.

5. mimmo332009-12-07 15:38
Végig gondoltam;)ű
Leesi a hő, és ha megtörtént a peteérés, akkor felmegy:D:D
(válasz Katinka75 4. hozzászólására)

4. Katinka752009-12-07 15:17
Szerintem is !!Ha magasabb a hő akkor van peteérés, ezekben a napokban nagyobb a teherbeesés esélye.
(válasz bnedora 2. hozzászólására)

3. mimmo332009-12-07 14:54
Menstruációnál leesik a hő, és folyamatosan emelkedik a peteérésig.Peteéréskor megint leesik, és a következő napokban felmegy.Ha fent marad mensi időpontjában is , és utána akkor terhes lettél;)
Peteérés elvileg bármikor lehet;)de ilyenkor elég kicsi a valószinüsége

2. bnedora2009-12-07 14:39
Szerintem meg pont fordítva van. Peteéréskor van magasabb hőmérséklet.

1. angica09012009-12-07 14:37
Ha minden igaz, peteéréskor alacsonyabb a testhő. Menstruációs napokon normális, ha leesett a hőm? Lehet peteérés ezekben a napokban?