Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lazítási technikák az anyaszerephez fórum

Lazítási technikák az anyaszerephez (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

3. time
2006. aug. 23. 11:08

Mókica, szuper ez a cikk és köszönet srrse-nek is, hogy újra felfedezte!!!

Nem csak kismamáknak, hanem bárkinek hasznos. Én korábban jógáztam és ott csináltuk ezt a fokozatos ellazítást, s tényleg nagyon-nagyon jó és szüksége van rá az embernek.

Nagyon tetszik a cikkben az a megfigyelés, hogy a különböző tevékenységek más-más tempót kívánnak. Ezt nagyon fontos lehet tudatosítani.

Szóval sok köszönet, nekem ma, most nagyon sokat segített már a cikk elolvasása is!

2006. aug. 23. 09:01

Tenyleg annyira kifaraszto dolog "neha" az anyasag hogy sokszor erzem ...kesz eldobom magamtol. Ket gyerek anyakent ( 10 eves fiu, 1 eves lany) mindkettonek megszeretnem adni mindazt amire korahoz kepest szuksege van. De sokszor mindez lehetetlen. mindezek melett vegezd az otthoni teendoket(fozes,mosas,vasalas....sok egyeb mas )Sokszor az az erzesem van itthagyok mindent...ugymond "lelepek" par napig, kiphihenem magam, es akkor majd uj erokkel kezdem a dolgokat.

Lehet ha mindez valora valna akkor konnebb lenne minden.

2006. febr. 6. 21:22
A női lét sok más mellett abban is nagyon különbözik a férfiakétól, hogy teljesen különböző életszakaszok váltakoznak egymással. Néha teljesen más ütemre kell kapcsolnunk, mint amiben voltunk. Felnövünk és éljük dolgos hétköznapjainkat, ugyan úgy, mint a férfiak. Nem kíméljük magunkat, és munka mellett számtalan program, kevés alvás és állandó pörgés jellemez minket. Aztán egyszer csak jön egy jel, hogy "mostantól már nem csak magadért felelsz, lassulj le".

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook