Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Test-lélek egyensúly, lúgositás fórum

Test-lélek egyensúly, lúgositás (beszélgetős fórum)


2010. márc. 21. 18:07
De azt ne felejtsük el, hogy a gyümölcscukrot ugyan nem tudja a szervezet előállítani, viszont az agy működéséhez, a koncentrációhoz szükséges!! És ez természetes "cukor", mint a méz pl., ami a világon az egyik legegészségesebb anyag.
20. 303f124d53 (válaszként erre: 19. - C229098973)
2009. dec. 13. 09:33
Privi!:)
2009. dec. 12. 10:32

Sziasztok!


Na mi volt Daisy,mesélj:))!!!!!

2009. dec. 11. 17:16

Nagyon nagyon fogok drukkolni:))


Én is sokat gondolkodom amugy ezen a naplós dolgokon...

Tényleg érdekel,ha majd ráérsz és úgy gondolod h.nem írod a naplóban,várom a privit!


Én jól vagyok amúgy tegnap végre megvettem mindent karira,ma tartok a diéta 4.napjánál,kedden kell majd mérnem olyan kivi vagyok de egyben félek is...

Jó lenne legalább ha 53lenne,bár szerintem nem lesz annyi..


Mikor kezdődik a buli?

17. 303f124d53 (válaszként erre: 15. - C229098973)
2009. dec. 11. 16:13
Veled mizu??:)
16. 303f124d53 (válaszként erre: 15. - C229098973)
2009. dec. 11. 16:12

halihó!:)



A naplón folyamatosan gondolkodom,hogy mennyire legyek benne nyilt,mennyire irjam le az életemet...

majd meglátom:)

de ha nagyon érdekel,majd leirom privibe:)

jaj...drukkolj légysziii!:)

annyira izgulok,hogy mi lesz,hogy lesz.

15. c229098973 (válaszként erre: 13. - 303f124d53)
2009. dec. 10. 20:29

Szió:)))

Jaj,én is napokig szarul voltam utána...Olyan volt mintha egy betondarab lenne a gyomromban..

Örülök hogy már jobban vagy:))


Mi történt vasárnap?


A naplódba majd mesélsz arról milyen döntések előtt állsz?

Drukkolok Neked nagyon holnapra:))Biztos nagyon csini leszel!

14. 303f124d53 (válaszként erre: 8. - Noncsi18)
2009. dec. 10. 19:21

Budapesten vagyok


a változás csak akkor sikerülhet ha Te is nagyon akarod...nagyon kell akarni


nagyon nehéz,nekem még mindig nem sikerül sokszor változni.


és olyankor nem értem miért?

13. 303f124d53 (válaszként erre: 9. - C229098973)
2009. dec. 10. 19:16

igen én is nagyon sokat vagyok egyedül.


persze azért vannak haverjaim,de olyan igazi jó barát nincs


persze...mostmár leszek sűrűbben és akkor dumcsizhatunk:)


majd nézem a naplódat,mert érdekel a Zöld diétát meg hogy hogy haladsz.


A zabaroham??

hát az szörnyűűű

azt nem lehet leirni se nem elmondani,hogy milyen érzés..

csak annyi,hogy egy zabaroham után öngyilkos akarok lenni és utána 3 napig szarul vagyok

vasárnap volt egy ilyenem..akkor lett elegem az egészből és csak ma vagyok jobban

2009. dec. 10. 19:11

úgy vagyok az étkezéssel,hogy próbálkozom folyamatosan.


gyümiből almát és banánt szoktam enni,meg körtét is

próbálok sok zöldséget enni

2009. dec. 10. 19:09

óó sziasztok lányok!



bocsi bocsi,hogy eddig nem jöttem!!

de mostmár leszek és remélem Ti is!:D

nagyon örülök!!

2009. dec. 9. 05:37

Heló mindenki!


Meglepődve olvasom,hogy Daisy** lúgosítani akar és

banánt eszik, citrusféléket meg nem!?

A citromsav teljesen más felépítésű mint a gyomorsav

ebből adódóan nem is emeli annak szintjét,sőt kifejezetten hasznos a szervezet számára. A banán

viszont rengeteg cukrot tartalmaz, még akkor is ha gyümölcscukrról van szó, és ez mint tudjuk bizony savasítja a szervezetet.A tofu meg a szója nem két külömböző dolog, a tofu is szójababból készül.Itt egy link, remélem hasznos lesz a lúgosításodhoz: [link]

Sok sikert,veled vagyunk!

2009. dec. 8. 15:43

Sziasztok csajok:))

Daisy,én is sokat vagyok egyedül és nekem sincsenek barátnőim...Csak itt a hoxán..

Én is nagyon ritkán eszem húst,a tofut imádom én is:))

Remélem jókat dumcsizunk majd:))


Én ma kezdtem a Zöld diétát,tulajdonképp ez is lugosítás,ezért is írtam.Ha esetleg érdekel,nézd meg a naplómban leírtam miből áll.


Nálam is voltak(remélem tényleg már csak múltidőben)zabarohamaim...Borzalmas...Ez úgy tűnik megoldódni látszik.Nekem szükségem volt ehhez segítségre(kineziológus)

2009. dec. 7. 17:47

Megkérdezhetem melyik városban laksz?


Olvastam a 4. bejegyzésedet is. Dettó kb én is így vagyok vele..... Nagyon változtatni akarok most már!!!!

7. Noncsi18 (válaszként erre: 4. - 303f124d53)
2009. dec. 7. 17:42
ha gondolod nézz be abba a fórumba, hogy önbizalom növelő tréning tindigo-val. Nem csak az önbizalomról van szó, minden napra van egy feladat. Nagyon jó! Nekem már most segít!
6. Noncsi18 (válaszként erre: 3. - 303f124d53)
2009. dec. 7. 17:40

Huu én nagyon gyógyszer ellenes vagyok :S

Szurkolok, hogy sikerüljön megtartani ezt a diétát.


Húst én heti 2szer szoktam ,de akkor is csak fehéret.


Én tofut még nem ettem :S Szóját igen, de azt magamnak csináltam (szójakocka) de én még a szagát se bírtam elviselni!! Lehet azt is meg lehet csinálni finoman, de nekem nem sikerült! :)


A szójatejet én is nagyon szeretem :D:D

2009. dec. 7. 01:03
én mostanában úgy érzem,hogy változom pozitív irányba de nagyon sok a kilengés amikor jön egy hullám és elönt a sok negatív dolog és olyankor olyan dolgokat csinálok ami felborítja az egész alakulást és mehet minden előlről!
2009. dec. 7. 00:58

igen..a lelki dolgokkal én is így vagyok...

igazából én is ebben szeretnék sok sok tanácsot kérni és másokon is segíteni ha tudok..mert tudom milyen nagy csalódás ha az ember saját magával nincs kibékülve és saját maga legnagyobb ellensége


nagyon nagyon köszönöm a jelet amit küldtél:D

3. 303f124d53 (válaszként erre: 2. - Noncsi18)
2009. dec. 7. 00:55

Szia!

:)


nagyon örülök!

Nekem is nagyon kezdetleges állapot.


és holnaptól kezdem igazán.


nálam a tuti a víz,nem eszem húst hanem tofut és szóját,na a hal is belefér..nagy ritkán csirkét..


csak szójatejet iszom,és szójajoghurtot eszem


gyümiből csak almát,banánt,körtét,..nem eszem citrusféléket..


persze nem kell mindenkinek csinálni,csak nekem most nagyon sok a savam és muszálj lesz,orvos mondta és gyógyszert is szedek!

2. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - 303f124d53)
2009. dec. 7. 00:19

Szia!

Én pedig 19 éves vagyok :)

Én is próbálkozom helyesen étkezni!

Olvastam a naplód én is teljesen így gondolom, mármint a 3.bejegyzést. Nálam csak a csírákat kéne jobban tolni.....meg olajos magvat sem mindennap eszem...

De amúgy én is így vagyok vele :)


Hmm lúgosítás....mióta csinálod? Vizet iszol? Vagy?


Nekem a test-lélek közötti egyensúlyt kéne megtalálnom :S :(


Sajnos most lelkileg nem vagyok a toppon.... de a fejembe kéne rendet tenni, csak nem tudom hogy.. :S

2009. dec. 6. 22:50

Sziasztok!



Nincs sok tapasztalatom a lúgositásban,de azt tudom,hogy sajnos több gyomorsavam van a kelleténél.Sok információ van fenn a neten,folyamatosan keresgélek és próbálok minél több dolgot megtudni.

20 éves vagyok,és fogynom is kéne 6-7 kilót ahoz,hogy jól érezzem magam.

A sportot most fogom rendszeressé tenni,és szeretnék mindent megtenni annak érdekében,hogy egészséges és kiegyensúlyozott életet éljek ebben a pörgős,sokszor nyugtalan világban.

Nagyon szeretném ha csatlakoznátok hozzám,ha nem is a lúgositás miatt,hanem hogy megtegyünk együtt mindent a harmónia érdekében.

Remélem mondhatom,hogy ma éreztem magam utoljára boldogtalannak és holnaptól minden dolog csak előre visz a célom,célunk felé...a test-lélek közti egyensúly megtalálása felé!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook