Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Saját készítésű receptkönyv fórum

Saját készítésű receptkönyv (beszélgetős fórum)


2009. dec. 7. 18:01
Ezek jó ötletek!!! Nagyon köszi!!!
7. liza52 (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2009. dec. 6. 20:44
Én úgy gyűjtöm a recepteket, hogy újságból kivágtam, és lefűző tasakba tettem, és vettem 4 kapcsos dossziékat és külön süti, stb. Így lett rengeteg dossziém, 12 kb, és a könyvszekrénybe jól elfér. A menyem is azt kapta karácsonyra, amiből 2 volt lefűztem neki, egy nagy dosszié tele lett.
2009. dec. 6. 17:26
Lefűzhető tasakba tenni, utána lefűzni ??
2009. dec. 6. 16:39
Köszönöm az ötleteket, de külföldön élek és itt nagyon drága a szolgáltatás magam kell megoldanom. Valami más..... ? Nyomtatóm nem engedi a vastagabb papírra nyomást. Ha ráragasztanám valami karton papírra? nem tudom olyan tanácstalan vagyok, pedig jó lett a könyv, a szeretteimnek készítettem :)
4. varga.nora (válaszként erre: 3. - Varga.nora)
2009. dec. 6. 14:04
Én pl. szakdolgozatot most köttettem 2000 Ft volt, de az bőrkötés. Gondolom neked bőrkötés nem is kellene, úgyhogy az biztosan olcsóbb.
3. varga.nora (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. dec. 6. 14:03
Figyi szerintem nyomtattasd ki, felénk a jobb helyeken 10-15 forintért nyomtatnak, valamint én könyvkötővel beköttetném.
2. 99279bb06f (válaszként erre: 1. - Reguska1)
2009. dec. 6. 13:59

Hány oldal? Nem érné meg jobban, ha elviszed az Ofotértba, vagy egy fénymásolóhoz, aki készít neked egy szép kis könyvet belőle?

Ha vékony a papír, akkor viszont olyant tudnék elképzelni, mint a fényképalbum, ahol a fólia tartja a képeket. De az szerintem nagyon drága, és nagy lesz a könyv, nem lehet majd használni.

Miért nem tudsz 0.75-ös lapra nyomtatni?

2009. dec. 6. 13:55

Sziasztok! Ötleteket várok saját készítésű receptkönyvre. Már a könyv meg van számítógépen, de csak vékony lapra tudom nyomtatni....

Hogyan készítsem el? Karácsonyi ajándéknak szánom. Várom az ötleteket!

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook