Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik-e sikosító-függőség? fórum

Létezik-e sikosító-függőség? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 8. 21:50
Szerintem -bocs- de ez hülyeség! Ezt csak pszichésen beszéled be magadnak! Egyszer próbáld ki azt h kikapcsolod az agyad és nem arra gondolsz h jaj nem megyek így el, hanem arra, amit a párod csinál veled. Ha jól csinálja benedvesedsz tőle, ha nem..hhhááttt...vagy veled vagy vele van baj. :(
14. 9df60c3431 (válaszként erre: 13. - 1a50c86bb0)
2008. máj. 28. 19:53
Nézd meg a dátumot.. Azt nem tegnap írtam..
13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - 9df60c3431)
2008. máj. 28. 10:28
Minek hasznalsz sikositot, ha meg "szuz" vagy? A masik frumba ezt irtad...
2008. máj. 28. 08:08

Én sem hiszem, h valaki függővé válna tőle. Max akkor használják nagyon gyakran ha nincs elég nedvesség. De hosszútávon nem szabad belenyugodni ebbe, és sikosítóval elfedni a problémát. Ki kell vizsgáltatni. A szárazságot okozhatja hüvelyi fertőzés, de lehet hogy olyan egyszerű oka is, h kevés folyadékot iszol. Nálam ettől is függ. Ha nem iszok eleget, sokkal kevésbé nedvesedek. És a stressz is befolyásolhat sok mindent.. Amúgy nem szeretem a sikosítókat...

MIndenkinek örömteli szeretkezéseket!


Üdv.: Beautiful

2008. ápr. 18. 18:08

Sziasztok!

Nem értem a problémát a függővé válással kapcsolatban!!

Mi már majdnem 10 éve használjuk, és soha nem gondolkodtam azon, hogy jó-e. Persze, hogy jó! Igazad van esztella, punk-tum!

Hát nem az a lényeg, hogy nekünk jó legyen a "használat"?

Egyébként más krémben nem gondolködtatok még? A masszázsolajok, babaolajok, a körömvirágkrém, és minden, ami zsíros, olajos, remekül beválhat. Még az illatokat is lehet váltogatni. A testápoló olaj mindig kéznél van. Csak az a lényeges, hogy bergamottos, mentolos ne legyen. Bár lehet, hogy új dimenziókat nyitna meg az együttlétben...:)

2008. márc. 28. 06:31
Ha mindig szükséges,akkor használni kell! Punk-tum:))
2008. márc. 27. 22:31
nekem az a bajom vele, hogy ragad... Hiába van ráirva hogy nem... Ez hazugság. Mi a párommal majdnem összeragadtunk nagyon kellemetlen volt...
2007. okt. 2. 09:43
Szerintem függőségről nem beszélhetünk,van akinek szüksége van rá a teljesebb élményért.
2007. okt. 1. 05:08
De ha téged ez nyugtat meg, használd.
2007. szept. 30. 18:05
Nekem szülés óta, 30 éves korom óta van ilyen gondom, holott a szex jó a férjemmel. Nem tudom, mi lehet az oka, az előkészítéssel nincs hiány, az izgalommal sem. Bár, állítólag a vérnyomás csökkentő is okozhatja, ezt nemrég tudtam meg. Na, mindegy, simál lehet síkosítóval élni. Igaz, ha mondjuk egy nyaraláskor itthon felejtődik, akkor hajkurászni kell gyógyszertárakban, kicsit ciki.
2007. szept. 30. 16:32
Nem hiszem, hogy téged is elért volna az "öregedés", hisz fiatal vagy. Osztom az előttem szólók véleményét.
2007. máj. 13. 22:55

Szerintem van ilyen,de csakis pszichés eredetű lehet.Ha pedig valamit beképzel az ember(magamról is tudom),azt nehéz megmásítani.

Mókicának igaza van,sok odafigyelés és akarat kell hozzá.

2007. ápr. 2. 15:29

Szerintem ha jól "előkészítítek" a dolgot, akkor nem lehet baj nélküle!

Hiszen a természet mindent jól kitalált, erről is gondoskodott!

Bízz magadban, a párodban, és ne légy görcsös!

2007. ápr. 2. 11:24

Szerintem az oka csak az lehet, hogy már pszihésen hiszed, hogy nem megy nélküle. Félsz, hogy ha nem használod akkor már nem is tudsz "benedvesedni"...És nem is fogsz...én igy gondolom!

Ezt lehet orvosolni, csak sok odafigyelés, pozitiv megerősités, és hinni magaddal szemben, hogy képes vagy e nélkül is ....!

2007. ápr. 2. 10:53
Előfordulhat,hogy ha valaki gyakran használ sikosítót,egy idő után nem megy anélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook