Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jó a Step Bay módszer oviban, vagy akár iskolában? fórum

Jó a Step Bay módszer oviban, vagy akár iskolában? (tudásbázis kérdés)


11. Elviracska (válaszként erre: 10. - Petrikek)
2007. aug. 27. 19:51
Köszike szépen....
2007. aug. 27. 19:49
Hát remélem nem fogsz csalódni, sok sikert kívánok Nektek!
9. Elviracska (válaszként erre: 8. - Petrikek)
2007. aug. 27. 19:45

Hát sok -sok rossz tapasztalatot szereztem...van aki nem igy vélekedik ...de én semmi jót nemtudok mondani...

Még van egy évünk ,és az idéntől átvittem hagyományos napközibe ,most kezdünk kiváncsi vagyok....

De megkellett tennem...4 évet türtem ,és nyeltem el olyan dolgokat ,miket soha nem tartottam helyesnek:((

Most döntöttem elhozom ,mert már ez nem felel meg...és suliba amugyis hagyományosba irattam volna ,igy bár elötte levő évet járjuk ki normális körülmények közt....

Remélem jól cselekedtem ,és elégedettebb leszek...

8. petrikek (válaszként erre: 7. - Elviracska)
2007. aug. 27. 19:39

Mi nem jártunk ebbe a rendszerű suliba. Három éve megnéztem a ovi részét, ami a már említett módszerek miatt nem tetszett, pedig nagyon favorizálták az óvónők. Mondták, hogy épül rá a városban iskola is. Akkor érdeklődtem utánna és a szülők tapasztalata az volt, amit leírtam. Nehéz a rákövetkező 4 év.

De egyébként azóta már ismerek egy tanítőnénit (illetve a volt férjét inkább) is, aki ebben a rendszerben tanít. Ő mesélte, hogy volt kint tanulmányúton USA-ban és hát ott teljesen más körülmények vannak, mint nálunk.

Ráadásul a mi városunkban már eltolódott egy olyan irányba, hogy sok gyereket vesznek fel és sok nevelési zavarral küszködőt is.


Sajnálom, hogy Nektek sem jött be ez a módszer. Remélem azért simán átállt a gyerkőc a sima sulira.

2007. aug. 27. 19:23

Szia

Teljesen egyetértek veled,ezért érdeklődtem...de ahogyan látom vannak mék hozzám hasonló vélemények...

Mi 4 évet hóztunk le evel a módszerrel sajna ,mit mindig bánni fogok:(


Ez a nagy szabadság mi itten létezik ,egy gyereknek sem válik a javára...ez az én tapasztalatom....


Mennyit jártatok ti ?

2007. aug. 27. 18:50

Oviban lehet, de iskolában szerintem nem működik. Bár nekem már az is meredek volt oviválasztásnál, hogy bent homokozhatnak a csoportszobában... Talán otthon is kipróbálja a gyerek és lesz öröm!!!


A sulival pedig az a baj, hogy (legalábbis a mi városunkban) csak az első négy osztály működik, míg USA-ban (ahonnal a módszer származik) felső tagozat és gimnázium épül rá, úgy, hogy minden osztálynak saját pszichológusa van.

Nálunk az ötödikes gyerekek, amikor áttérnek a "normál" módszerre egészen egyszerűen meglepődnek, hogy "jééé, itt tanulni kell, meg ülni egy helyben 45 percet".

Szóval nálunk erre nincs pénz, így ennek is csak a felét vettük át.

5. Elviracska (válaszként erre: 2. - M_Marcsa)
2007. ápr. 2. 15:13
És a másik,hogy mindenki téved ,jó hogy neked csak annyi dolgod van ,hogy más hibáit ellenörizd.
4. Elviracska (válaszként erre: 2. - M_Marcsa)
2007. ápr. 2. 14:22
Igen,miután beküldtem akkor vettem észre ,gondolom igy is értik...
2007. ápr. 2. 12:57
Mi ez???
2007. ápr. 2. 12:36

Nem akarok kötekedni, de helyesen így írják:

Jobbnak tartod-e a Step by Step módszerrel való tanítást...

2007. ápr. 2. 10:17
Jobbnak tartode a Step Bay modszerrel való tanitást, akár oviban akár iskolában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook