Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mondsee pólót szeretnék venni. Tudja valaki, hogy Győrben, Veszprémben vagy Fehérváron hol lehet ilyet venni? fórum

Mondsee pólót szeretnék venni. Tudja valaki, hogy Győrben, Veszprémben vagy Fehérváron hol lehet ilyet venni? (tudásbázis kérdés)


6. Gummy (válaszként erre: 5. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 6. 09:53
Köszi szépen!! :)
2009. dec. 6. 08:56

Győrben - Lajta/Ikva utcai kínaiban, a Bartók utcaiban (az eurós mellett) még kilógatva is láttam, a Fehérvári úti Interspar mellett a régi Diego helyén lévő kínaiban...

Mindenhol vannak rövidujjúak és ilyenfajták százával.

2009. dec. 6. 08:52

Ez egy kicsit túl tág fogalom, mert én pl. Veszprémben nem találtam. Csak régebben, és akkor megígérte a kis kínai hogy hoz olyan méretet amit szeretnék, kb. 1-1,5 hónapig jártam be hetente, hogy hozott-e, de sajna semmi.


Meg most csak hosszúujjú pólókat lehet venni, de én rövidujjút szeretnék venni egy jópár darabot.

2009. dec. 6. 08:42
bármelyik kínai boltban
2009. dec. 6. 08:37

[link]


Ilyen pólókat szeretnék vásárolni, de sajna innen csak nagykeresek vehetnek. Hol tudok ilyet venni?

2009. dec. 6. 08:35
Mondsee pólót szeretnék venni. Tudja valaki, hogy Győrben, Veszprémben vagy Fehérváron hol lehet ilyet venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook