Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Társasjáték felújítás fórum

Társasjáték felújítás (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Társasjáték felújítás

2020. febr. 6. 10:40

Sziasztok,


Mi az egyik legfrissebb tarsasjatekot, A DETECTIV CLUB-ot (dixithez hasonlot ) teszteljuk eppen otthon levo dolgokbol. A lanyom rajzol es fest hozza kartyakat, csak a pontozason veszekszunk nagyon sokat, mert az eleg szubjektiv....., de meg igy is iszonyuan elvezzuk.


Nincs meg valakinek veletlenul a pontozas leirasa??


Valakinek velemenye a tarsasrol, aki ismeri? Otlet, felvetes, tapasztalat?


Koszonom

7. s700
2009. dec. 14. 10:51

Sikerült beszereznem a hiányzó részeket is!

Most nagyon boldog vagyok, már csak ki kell nyomtatnom és tudunk is játszani!

6. s700 (válaszként erre: 5. - Ildenc)
2009. dec. 12. 10:58

Köszi, hogy magírtad a nevét, meg is kerestem a neten. Meg is találtam és letöltöttem. Egy baja van csak, hogy a londoni rakományok kártyái hiányoznak, de talán megküldik majd azt is. Ha nem, akkor lehet, hogy megkereslek miatta....

Szilvesztert baráti társaságban töltjük, és társasozást terveztünk. Jó lenne addigra összeszednem majd...

5. Ildenc (válaszként erre: 3. - S700)
2009. dec. 11. 20:37

Szió!

A férjemnek megvan az a föld körüli hajós társas.


A címe: Ki az úr a tengeren.


Még a mai napig elővesszük és nagyon szeretjük.

2009. dec. 6. 08:33
Az elmúlt hónapban a Mekis Happy Meal menühöz adtak társasjátékokat. Ezek az igaziak papírváltozatai voltak. Én is eltettem őket és majd vastag kartonra kasírozom, ha eljön az idejük.
3. s700 (válaszként erre: 2. - E28ddc7c9b)
2009. dec. 4. 21:54

Kiskorunkban nekünk nem volt pénzünk társasokra, viszont imádtam és irigyeltem másokét.

Gazdálkodj okosan volt csak és annak a hátára másoltam a Balaton nevű játékot, kézzel, ahogy sikerült, nem volt még fénymásoló akkor.

A másik társasra meg egy másikat, valami föld körül kellett hajókkal szállítani árukat, nem tudom a nevét de nagyon szerettük.

Senkit sem zavart, hogy kézzel készítettem.

Sajnos a rokon gyerekek nem értékelték eléggé és tönkre tették. Majd megszakadt a szívem, amikor megláttam.

Azóta már vettünk több játékot, de a legkedvesebb az, amit a netről töltöttünk le, a Puerto Rico és az egyik haver nyomtatta ki és lefóliáztuk a darabjait és a kiegészítőket pedig házilag raktuk össze.

Nem kell sok pénzt kiadni ahhoz, hogy jól érezze magát az ember!

2009. dec. 4. 18:59

Anno amikor a gyerkőcök kicsik voltak, "Szent este" gyertyagyújtás, vacsora, ajándék, "ejtőzés" után a szőnyegre leterített társasjátékkal éjfélig eljátszottunk.

Hullámpapírra rajzoltuk a "Kinevett a végén"-t, annyi mezőre felosztva ahányan éppen voltunk. Színes ceruza a mezők színezéséhez, különböző gomb - bab - felesborsó - szaloncukor galacsinná gyűrt papírja mindig akadt.

2009. dec. 4. 16:03
Egy kis ötlet arra, hogyan is újítsd fel a régi táblás játékaidat. Ez csak egy a sok közül. Biztos neked is vannak jó ötleteid, írd meg őket! Nem szégyen, ha nem vadonatúj játékokat használnak a gyerekeid, sőt megtanulják, hogy becsüljék amit ők készítettek, és ne dobjanak ki újrafelhasználható dolgokat.

Ugrás a teljes írásra: Társasjáték felújítás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook