Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlt nagy szerelmek....néha eszedbe jut? fórum

Elmúlt nagy szerelmek....néha eszedbe jut? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. dec. 17. 07:37
Ha nem, akkor fogja magát és becsönget!
80. e8da813d29 (válaszként erre: 79. - Hanami)
2016. dec. 17. 07:35
:DDD
79. Hanami (válaszként erre: 78. - E8da813d29)
2016. dec. 17. 07:32
Ez egy rosszul sikerült mézeskalács jel? :)
2016. dec. 17. 07:30
💩
77. vacsa
2016. dec. 16. 18:01
Jesszusom:))
76. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 75. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 17:53
Oksi...
75. Cicalány... (válaszként erre: 74. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 16. 17:46
Ment a privi!:)
74. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 73. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 16:25
Jó-jó...Az izzadást akkor hagyd ki,viszont még mindig nem látom a pszichológiai elemzésedet rólam,meg úgy álltalában a lentebb írtakrol...Kicsit bővebben nem tudnád megfogalmazni a lényeget? Kíváncsian várom,hogy szerinted normális vagyok-e? (Nem tudom hogy írtam-e már,de az okos hölgyek véleményeire mindig sokat szoktam adni...Ezért is kérdeztelek pont téged...)
73. Cicalány... (válaszként erre: 72. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 16. 12:31
Nem bánom,de ha nem haragszol az izzadást kihagynám.:)
72. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 71. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 11:39
Na...Hát mit kivánnék? Az ŐSZINTE VÉLEMÉNYEDET mindarrol,amit eddig olvastál rólam ebben a topikban...Szóval hajrá,ne fogd vissza magadat...(Még a rólam rossz véleményel lévőket sem szoktam sohasem keresztben lenyelni...Nem vagyok én valami boa...)Viszont most lépnem kell egy kis időre innen,legközelebb ha minden jól megy, olyan estefelé fogok újra benézni ide...Addig próbálj meg kiizzadni magadbol valami bő lére eresztett minősítést rólam...Ugye menni fog a dolog? Na...Kérlek...(Nade most akkor lépnem kell innen kis időre,estig írjál akkor valamit,ha gondolod,és lesz kedved...Szia.)
71. Cicalány... (válaszként erre: 70. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 16. 11:28
Vigyázz,mit kívánsz!:)
70. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 69. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 11:05
Igen...Láttam jól az eddigiekben is,hogy te egy ÉRTELMES-INTELLIGENS illető vagy,ellentétben sok ide írkálgató, primitív,szövegértésre képtelen,ostoba nőszeméllyel...Akik ugye KAPÁSBOL LEVONJÁK MINDIG A KÖVETKEZTETÉST kimondatlanul is már az első két mondatombol,hogy pl.:"Ez az alak egy ritka aljas szemét fickó,aki pofátlanul csalja vég nélkül a szegény feleségét...Micsoda élete lehet annak a szerencsétlen asszonynak"? Ismerem már jól az ilyen típusu p.csákat,végülis vagy 10 éve járom már a netes fórumok világát...De TE másabb vagy...Ezt megérezni rögtön,minden hsz-edben...És örülök neki hogy az óvatos hozzáállásodnak köszönhetően megértetted azt,hogy a lentebb vázolt szitu valójában MESSZE NEM AZ,AMINEK ELSŐ PILLANTÁSRA LÁTSZIK...Sőt...Pont az ellenkezője annak...(Hát...Szemellenzős, csőlátásu férjként kíváncsi lennék arra,hogy meddig bírtam volna a házasság kötelékeit...Valszeg még egy félévig sem...De ÍGY,már 23 éve élünk boldog,kiegyensúlyozott,elégedett házasságban a nejemmel...Róla még annyit,hogy némely értem nyiltan(!) rajongó életbeli hölgyismerősöm A LEGJOBB BARÁTNŐJE...És sokat szoktak rólam közösen dumcsizni...Még arrol is,hogy milyen felállásokban kedvelem pl. a szexet...És mondta már sokszor,hogy ha van kedvem hozzá,ezt-meg azt a hölgyet megizélhetem nyugodtan,igaz,mások esetében meg már azért is forgatja a szemét,hacsak a nevüket felemlítem...Attol függ a dolog mindig, hogy MENNYIRE SZIMPATIKUS NEKI AZ ILLETŐ...Persze minden buzdítás ellenére sem keféltem még meg senkit sem az egyébb hölgyek közzül...Mert ha megtenném,ÉN ÉREZNÉM AZT,hogy megcsaltam a nejemet...Ezt a gondolatot viszont már nem tudom,hogy miként tudnám feldolgozni magamban...)Nade ha van kedved,írd meg nyugodtan a SAJÁT MEGLÁTÁSAIDAT-VÉLEMÉNYEDET arrol az egészröl, amit eddig írtam...És rólam...Nem fogok megharagudni, bármit is írsz majd...Szóval?
69. Cicalány... (válaszként erre: 68. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 16. 09:48
Igyekeztem nem beleesni abba a hibába,hogy néha könnyebb elítélni,mint megítélni.
68. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 67. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 08:56
Köszönöm...Aranyos vagy...(És örülök neki, hogy végre értel mindent...)
67. Cicalány... (válaszként erre: 66. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 16. 08:52
Sok boldogságot kívánok nektek ehhez a nem mindennapi felálláshoz!:)
66. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 65. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 08:45
Nem tudom...Szerinted én belelátok mások gondolataiba? De valszeg a hölgyek esetében ott lehet a lényeg,hogy EZEK EGYTÖL-EGYIG helyes,csinos,intelligens hölgyek,akiknek viszont azt dobta ki a sors,vagy a fiatalkori naívitásuk-lehetőségeik,hogy egy SZÁNALMAS-RUSNYA-ÉRZÉKETLEN-SEMMIREVALÓ,bóhócnak-madárijesztőnek is elmenő férj mellett kell élniük az életüket...Holott ők a lelkük mélyén úgy érzik,hogy ENNÉL TÖBBRE HIVATOTTAK...És TÖBBET-JOBBAT ÉRDEMELNEK...Aztánmeg megláttak valahol ENGEM, aki mindenféle értelemben egy nem mindennapi figura,(Bocsi ha most kivételesen öntömjénezésre kényszerültem,de az érthetőség kedvéért szükség volt rá...)éshát rögtön felcsillant a szemük...Miszerint "végre egy HOZZÁJUK MÉLTÓ FICKÓ A LÁTHATÁRON, aki mellett,és akiért érdemes MEGÉLNIÜK A NŐI LÉT SZÉPSÉGEIT"...Rajonghatnak az illetőért,szerethetik,imádhatják,álmodozhatnak róla,szépítkezhetnek neki,várhatják az újabb felbukkanását,kényeztethetik,törődhetnek vele...Azaz BOLDOGSÁGOT-ÉRTELMET HOZ AZ EGYHANGU,UNALMAS,BOLDOGTALAN ÉLETÜKBE...És célt...Mivel nekem mind a feleségemmel,mind az egyébb hölgyekkel kapcsolatosan IGEN KÉNYES KRITÉRIUMOM SZOKOTT LENNI AZ,hogy a külső megjelenés terén a 110%-os tökéletességet kell produkálniuk ÁLLANDÓAN...És nem érdekel ilyen téren sem a kor,sem az eltelt évek száma...És nem mentség kor semmire sem...Ígyhát akárcsak a nejemnek,úgy az egyébb hölgyeknek is remek alkalom mindez arra,hogy ÉLETCÉLJUK LEGYEN...És motivációjuk a vonzó külső ÁLLANDÓ MEGTARTÁSÁRA-FOKOZÁSÁRA...Azért nem véletlen az,hogy mind a nejem,mind a barátnőim is ELKÉPESZTŐ KÜLSŐVEL BÍRNAK,sokan még jóval 40 felett is...(A nejem 45 éves,de akik ezt nem tudják,25-nél SOHA nem becsülik többnek...)Szóval ahogy mondani szokás:Az egyébb hölgyek valszeg találtak a személyemben egy olyan palit akiért ÉRDEMES RAJONGANIUK,és akiért ÉRDEMES MEG, ÉS KIÉLNI A NŐI VALÓJUKAT-VÁGYAIKAT-ÁLMAIKAT...Valszeg ebben lehet a lényeg...(A személyes varázsomon túl,ahogy írtad...)
65. Cicalány... (válaszként erre: 64. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 16. 07:23
És mit kapnak ők mindezért a nem szokványos kompromisszumért? A személyes varázsodon túl természetesen..
64. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 63. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 07:11
Hát...Egy fordított esetnek nagyon nem örülnék...És bántaná nagyon az egómat...Tudod, nálam LÉTFONTOSSÁGU AZ, hogy mindig meglegyen az a tudat,hogy"én vagyok a legtökéletesebb,a legférfiasabb,a legkanosabb,a hölgyekhez a legjobban értő férfi"...Aki éppen ezért NEM ENGEDHETI MEG MAGÁNAK AZT,hogy holmi szánalmas "Józsi bácsiként" éldegéljen a "Mari néni" érzelmi-szexuális kegyelemkenyerén...És ezt tudja rólam jól a nejem...És azt is tudja,hogy amennyiben mincs meg az a tudat nálam,hogy "csak egy szavamba kerül,és hölgyek tucatjai ugranak alám egyböl,földöntúli boldogságtol eltelve",akkor én EGYSZERÜEN HASZNÁLHATATLAN VAGYOK MINDENRE...Legfőképpen a szexre...Kezdetben próbáltam erőt venni magamon,és felvenni a "monogám férj" szerepét,és MÁS NŐRE RÁ SEM NÉZNI,de ennek szörnyű vége lett...Depibe,kedvetlenségbe,céltalanságba estem,és képtelen voltam még a szexre is...Így aztán a nejem belátta,hogy EZ ÍGY NEM MEHET TOVÁBB, mert szükségem van nagyobb mozgástérre...Így aztán márcsak SAJÁT ÉRDEKÉBEN SEM GÖRDÍT AKADÁLYT a más hölgyekkel való meglehetősen bizalmas kapcsolataim elé...És tudja jól,hogy MINNÉL TÖBB bizalmas,értem bármikor-bármire képes és kész barátnőm van mind a neten,mind pedig élőben,ANNÁL INKÁBB szárnyal a férfiúi önbizalmam,és a szexuális erőm...Szóval tudja ő jól mindig, hogy mit csinál,és miért...Elképesztően OKOS,és életrevaló asszony...(Akárcsak a nevezett netbarátnőm...Többek között emiatt is imádom mindkettőjüket...Nem mindennapian okos hölgyek ám ők...)
2016. dec. 16. 06:47
Hogy vajon fordított esetben te tudnál-e ilyen megértő és elnéző társa lenni a feleségednek? Hogy túl azon,hogy megbízol benne,soha egyetlen pillanatig sem bántana,hogy van egy másik férfi az életében,aki egy örök kísértés?
62. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 61. - Cicalány...)
2016. dec. 16. 06:36
Na...Halljuk akkor,hogy milyen kérdés adja magát?
61. Cicalány... (válaszként erre: 57. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 15. 19:32
Van viszont egy kérdés,ami már szinte adja magát...
60. globus
2016. dec. 15. 19:31
Néhány gesztus, mozdulat, mosoly, szemcsillanás, hang, szó. Igen. Néha.
59. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 58. - Csikil4ny)
2016. dec. 15. 19:22
Én MINDIG a valóságot írom...Aztán hogy te mit hiszel,vagy mit nem,az engem már nem érdekel...Kérdésekre válaszolok egy netes fórumon jelenleg,a legjobb tudásom szerint...Aztán ennyi...
58. csikil4ny (válaszként erre: 56. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 15. 19:16
A masik hozzaszolasod meg valoszerunek tunt...
57. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 53. - Cicalány...)
2016. dec. 15. 19:15
Na ugye...Szóval látod,a világban mindig-mindennek megvan a maga logikája...
56. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 51. - Csikil4ny)
2016. dec. 15. 19:14
Mivel az ADOTT SZAVAM kötelez arra,hogy élőben semmilyen körülmények között sem fogok találkozni a másik hölggyel,hát nem féltékeny rá...Sőt...Időnként megis néz róla netre feltett képeket...A felállás amúgyis jellegzetesen "HÁREMSZERÜ" típusu...Azaz nem annyira arrol szól,hogy EGY FÉRFI RAJONG KÉT NŐÉRT,hanem inkább arrol, hogy KÉT NŐ RAJONG UGYANAZÉRT A FÉRFIÉRT...Éshát a nejemnek bizonyos mértékig még TETSZIK IS AZ,hogy a férje más nők rajongásának is a tárgya,nemcsak az övé...Szóval még büszke is volt arra régebben,amikor a különféle netbarátnőim egymást cibálták virtuálisan különböző netes fórumokon,az Ő FÉRJÉÉRT...Gondolom ÍGY már érthetőbb a dolog,nem?
55. e8da813d29 (válaszként erre: 52. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 15. 19:13

Igen felemelő érzés lehet a nejed számára, hogy nem jársz félre, "csak" nem vele töltöd az estéidet, hanem a "netbarátnőddel" :O

Maximálisan büszke lehet rád.

2016. dec. 15. 19:11
hát nem. ha nem olvastam volna a fórum címet nem is jutott volna eszembe. volt a házasságom előtt még egy ngy szerelem (nevezhetjük tiniszerelemnek mert 16-17-ig) de utána jött a férjem aki a nagy ő 30 éve és eszembe sem jutott azóta az első szerelmem amióta megismertem őt.
53. Cicalány... (válaszként erre: 52. - Titusz Titusz 2)
2016. dec. 15. 19:07
Így már minden világos.:)
52. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 50. - Cicalány...)
2016. dec. 15. 19:03
Hát...Ha tényleg választani kéne mindenképpen,akkor természetesen a feleségem nyerne...Végülis ő a FELESÉGEM,a gyerekeim anyja,23 éve mellettem hűségesen kitartó házastársam,stb,stb...A netbarátnőmet pdig csak a netröl ismerem,élőben természetesen nem találkozhatunk,bár éppen mód lenne rá,de én, bármilyen hihetetlennek is tűnik,EGY MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT HŰSÉGES FÉRJ VAGYOK...És bármennyire is hiányzik az élő tali a másik hölggyel, EZT a lépést nagyon nem valószínü,hogy bármikor is meglépném...Azért tisztában vagyok mindig a korlátaimmal...A felelőtlen,meggondolatlan lépések sohasem jellemzőek ugyanis rám...Gondolom a nejem ezért is bízik meg bennem maximálisan...Mivel bennem MINDIG meg lehet bízni...És legfőképpen az adott szavamban...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook