Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Így ismerkedtünk meg mi! fórum

Így ismerkedtünk meg mi! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így ismerkedtünk meg mi!

1 2
2019. okt. 10. 14:59

Mi egész fiatalon ismerkedtünk meg és annak idején is azt mondta én leszek a felesége. Kinevettem. A tesója jó barátnőm volt később mégis el sodort minket az élet. Mindenki élete az életét és én el is felejtettem a kis kikiricset adó fiút.


Pontosan ki jutott kinek az eszébe nem tudom lényeg éppen szingli volt ő is és éppen én is.


Persze ha fel jön ez akkor mindig meg kapok tőle hogy ő bezzeg már annak idején megmondta.


Hiszen eltelt 20 év és ma ő a férjem és a világ összes kincsére nem cserélném el. Életem szerelme és örülök, hogy így alakult és mellette állapodtam meg.

31. bozsu55 (válaszként erre: 28. - Aville)
2019. júl. 14. 15:59
Fantázia az van...
2014. dec. 18. 08:26

Szia! Gratulàlok, ès sok boldogsàgot kívànok Nektek! :-)

A mi törtènetünk is különleges :-) 21 èves voltam, mikor megismerkedtünk ès összejöttünk. Nekem ő az első baràtom minden tèren :-) Idèn szülinapomon megkèrte a kezemet egy ètteremben ès szeptemberben összehàzasodtunk. Nagyon szeretem ès vele szeretnèm leèlni az èletemet :-)

Jò volt olvasni, hogy van mèg ilyen szèp történet :-)

29. Miss Poppy (válaszként erre: 28. - Aville)
2014. dec. 17. 20:55
De jót nevettem:)
28. Aville
2014. dec. 17. 20:49

Ja-ja. Régi sztori, de most futottam bele. Túl szép, h igaz legyen. Hát nem is igaz. ;)

A hölgy azt írja, h volt szülinapja, meglepetés party, stb. Rá 2 hétre a párjáé. Utána írja, h ő Ikrek, a párja meg Bak...

Hozzá nem értőknek: az Ikrek május vége - június 20. környéke, a Bak meg dec. vége - január 20. környékéig tart.

2010. márc. 13. 20:45

Sose fogom megérteni, hogy egyetemistáknak honnan van pénzük nyaralásra, lakásra...meg egyáltalán ennivalóra????

Ja, persze, biztos a szülők, így könnyű....

Nem irigylem, de én 19 éves korom óta dolgozom (nem akármit) és a mai napig 15.-én már sarkítva, de nincs mit ennünk...

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

2010. febr. 26. 18:14
Nekem is tetszik!
2009. dec. 13. 17:41
Ilyen csoda tortenetet nem is hallottam meg valo eletben..:) orvendek hogy reszed lehet benne...gratulalok!!! Sok sok boldogsagot nektek...!!
2009. dec. 8. 17:53

Gratulálok :)

Aranyosak vagytok együtt, Zsófi is gyönyörű baba :)

Sok boldogságot :)

23. eddit
2009. dec. 4. 22:26
Köszönöm Dóri! Megdöntötted a párhoroszkópba vetett mélységes hitemet! Ideje volt már, mert jobban hittem a betűknek sokszor, mint a saját szememnek. Köszi még1x! ♥
2009. dec. 4. 21:26
Vannak Vas megyeiek, akik barátnőket keresnek maguknak?
2009. dec. 4. 21:26
Sok boldogságot, milyen jó lehetett neked, hogy leánybúcsúd is volt barátnőkkel együtt, nekem sose lesz leánybúcsúm, mert tavaj vesztettem el veszekedés miatt a legjobb barátnőmet!!
20. dori85 (válaszként erre: 19. - *adelinda*)
2009. dec. 4. 17:21
Kösz,nagyon aranyos vagy remélem így lesz.
2009. dec. 4. 17:06

Dori!

Az esküvői képetek az adatlapodon csodaszép!

Gyönyörű pár vagytok, gratulálok, maradjatok örökké együtt! :)

18. dori85 (válaszként erre: 17. - 874eb11dfd)
2009. dec. 4. 16:29
Köszi.:)
2009. dec. 4. 16:00

Tényleg, mint a filmekben, és még a fényképetek is olyan :) Olyan romantikus-vígjáték filmszerű :)

Nagyon szépek vagytok :)

De ... most ő nem a babád, ugye? Hanem most vagy kismama..? :)

16. dori85 (válaszként erre: 15. - 9242a6388c)
2009. dec. 4. 15:07
bak
15. 9242a6388c (válaszként erre: 13. - Dori85)
2009. dec. 4. 15:02
és a párod?
14. dori85
2009. dec. 4. 14:54
Sziasztok!Köszönöm mindenkinek a Gratulációt!
13. dori85 (válaszként erre: 9. - Eddit)
2009. dec. 4. 14:53
ikrek vagyok.
2009. dec. 4. 13:12

Szia! Gratulálok, mesébeillő a történetetek. Szerencsére én is megtaláltam azt az embert, aki mellett le akarom élni az életemet és szerencsére ezt Ő is így gondolja.:) Áprilisban megkérte a kezem a hegytetőn, szikrázó napsütésben a hóban sielés közben, szóval a romantika megvolt nálunk is. Viszont az én boldogságom nem teljes: a családom napról napra megkeseríti az életemet. Nem tudok másra gondolni, csak hogy féltékenyek a boldogságomra. Állandóan megjegyzéseket tesznek a páromra, holott a párom tökre bírja őket és jól ki is jönnek, csak nekem nyomátják a negatív megjegyzéseiket. Az apám egyből kirugta (nála dolgozott) ahogy összejöttünk, pedig mikor még nem is ismertem, akkor mesélt is róla, hogy milyen tehetséges, életerős kölyök. Azóta persze ennek az ellenkezőjét hallottam apámtól. Meg azt mondja anyának, hogy félt a csalódástól, anya meg sorra elmondja, hogy apa milyen szarokat mond rólunk és Atimról. Vicces apa részéről ez a féltés, ugyanis életemben benne sokkal többet csalódtam, mint az összes többi emberben összesen... de ez már másik történet. Bátyjám mikor a leendő esküvőnkről beszéltem, akkor felháborodott, hogy dehát minek beszélünk mi az esküvőről, amikor még sehol sincs napirenden?? Ja, csak épp a menyasszonya vagyok, de mindegy. Anya meg állandóan azt hajtogatja, hogy reméli, hogy nem házasodunk össze hamar, mert jó lenne ha még vagy 5 évig ismerkednénk... bár 2 éve együtt élünk a szerelmemmel. Nekünk ezért nem volt eljegyzési buli, és ezért tartok az esküvőtől is: nem akarom látni a megjágyszást a szüleim részéről. Legszivesebben őket ki is hagynám az egészből.

Na bocsi, hogy így kiöntöttem a szívem, csak muszáj volt kiírnom magamból.

Szóval gratulálok a boldogságotokhoz és családotokhoz!!:)

11. eddit (válaszként erre: 10. - Rékanya)
2009. dec. 4. 11:22
Én nem vagyok szakavatott a témában, egyszerűen csak érdekel. Hiszek az alapvető tulajdonságokban és hiszek a jegyek összeillőségében illetve összeférhetetlenségében. Sokan nem értik mitől romlik meg egy addig jól működő kapcsolat: hát többek között ezért, mert nem illenek össze. Amíg tart a lila köd, addig akár a skorpió és azt oroszlán is csodapár lehet, de későb.....:)Lehetnek nyilván kivételek, ezért is érdekelne, hogy mi jelen esetben Dóri és a párja.
10. Rékanya (válaszként erre: 9. - Eddit)
2009. dec. 4. 11:19

Szia!

Gratula a történethez a cikk írójának és a gyönyörűséges kisbabához is!

Legyetek mindig nagyon boldogok!


Eddit:Mit tudsz mondani horoszkóp alapján?

Engem érdekelne!

2009. dec. 4. 11:16
Aki ismer, az most megint kiakad tőlem...:) de muszáj megkérdeznem: mi a horoszkópotok, Dóri???
2009. dec. 4. 11:15
Gratulalok Nektek es sok sok boldogsagot a kozos elethez. :) Nagyon romatikus az egesz es csak ugy ,,omlik" a beke, nyugaol es szeretet a soraidbol.
2009. dec. 4. 11:03
Igen, van távkapcsolat. Létezik ilyen. Engem 1600 km választott el a nagy Ő-től. Magyarországon is 260 km. Van ilyen. Sőt mi neten ismerkedtünk meg.
2009. dec. 4. 10:47

Jaaaaaaaaa.. hogy már van Baba :))) Bocsika, csak először a történetet olvastam el :D

Utána néztem az adatlapot :) Gratulálok :) Szép Baba :)

2009. dec. 4. 10:46

Ez a történet egyszerűen gyönyörű :) Tényleg mint a filmekben :)

Sok boldogságot, és csodás életet kívánok nektek :)

Hamarosan jöhetnek ám a Baba képek, és a baba sztori :)

2009. dec. 4. 10:35

Mint ahogy nagy könyvben meg van írva!

Szép történet, mondhatni tökéletes!

Sok boldogságot!

2009. dec. 4. 10:25
Sok boldogságot kivánok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook